Reklama

Reklama

Falcon a Winter Soldier

(seriál)
  • USA The Falcon and the Winter Soldier (více)
Trailer 2

VOD (1)

Epizody(6)

Po událostech Avengers: Endgame se Sam Wilson (Anthony Mackie) spojí s Buckym Barnesem (Sebastian Stan) pro mezinárodní dobrodružství, které otestuje jejich schopnosti a trpělivost. (Cever)

Videa (8)

Trailer 2

Recenze (259)

luka4615 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se bohužel moc nepovedlo. Seriál The Falcon and the Winter Soldier totiž doplácí na zjevnou tvůrčí nezkušenost s tímto formátem. Příběh je trestuhodné roztahaný, scénář děravý jak řešeto a CGI je v drtivé většině případů vážně hodně příšerné. Přičtěte si k tomuto všemu i nezajímavé antagonisty bez špetky charismatu a dostanete velmi podprůměrný projekt, který za Váš čas opravdu nestojí. Této smutné situaci pak už nedokáže zabránit ani výtečný Daniel Brühl jakožto Baron Zemo. Škoda. (Disney+) „Why Did You Give Up That Shield?” ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Na to, že to bylo tak kapitánsky americké, to nebylo špatné. Aspoň bylo hezky vysvětleno, kdo bude teď místo Stevea Rogerse a jak vzniknul U. S. Agent. Někdy je tam zbytečně moc okecávání, ale dá se to snést. Akce silně přitažená za vlasy, ale jsme ve světě superhrdinů, tak to překousnu. Kromě dvou hlavních hrdinů potěšilo, že se do svých rolí navrátili třeba Baron Zemo (Daniel Brühl), Sharon Carter (Emily VanCamp), padouch Batroc (Georges St-Pierre) nebo členky Dora Milaje z Wakandy. Ale co mě okouzlilo nejvíc, tak Erin Kellyman v roli Karli Morgenthau - teda hlavně svou pihovatou kudrnatou zrzavou krásou a je škoda, že neměla víc příležitostí se usmívat (ona má snad i ďolíčky, to miluju!). A jako bonus Praha vystupující pod krycím názvem Riga/Madripoor nebo jiné české lokality. Za mě jakž takž spokojenost. ()

Reklama

Deyw 

všechny recenze uživatele

no to byla kktina..jen ten winter soldier a zemo koukatelnej..jinak shit totalni.. 😒 takovy nesympaticky herci vsechno dpc a to na silu pasovani cernyho kapitana ameriky to bych blil dpc..jo jeste gsp potesil ale mam nejvetsi chut dat odpad..za tyhle tri kluky ale dam 3hvezdy z litosti 😒 marvel jde doprdele..po endgame je to sama sracka ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V těch pěti hodinách jsem dostala všechno, co jsem si přála, ale bohužel i to, čeho jsem se bála. Dostala jsem skvělou zábavu, akci. Navíc dobře natočené, tady se nebáli otevřít peněženku. Problém je v tom, že je tvůrcům ale úplně jedno, že ne každý se na tohle podívá :( protože ne každý může. A to čeho jsem se bála? Že se zase dozvím něco, co mě totálně rozbije, a kdo ví, kdy dostanu odpověď...a že ne nebude čas jít hlouběji do postav. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Těžké, těžké zklamání. Celé to působí jako fan fiction, chování není nijak provázané s vnitřní realitou toho světa, skutky nemají následky... Jako kdyby to vyráběla banda teenagerů bez supervize. Co na tom, že Anthony Mackie je na mém seznamu nejvíc hot Avengerů na vrchních pozicích a (že "Dancing Zemo" is now a thing) že Civil War Zemo byl podle mě nejlepší (nejchytřejší, nejsystematičtější a nejpochopitelnější) MCU záporák, stejně bolelo se na to dívat, když nic nedává smysl. ()

Galerie (86)

Zajímavosti (108)

  • Oblečení Sama (Anthony Mackie) v Madripooru připomíná oblečení Conrada Macka, když pracoval jako pasák v San Franciscu pod přezdívkou Snap Wilson. (Kubaaa97)
  • Natáčení seriálu provázely velké problémy. Většina se sice natáčela v americké Atlantě. Ovšem na začátku roku 2020 bylo nejprve zrušeno natáčení v Portoriku, které zasáhla zemětřesení o síle 6,4. Následně se v březnu 2020 mělo natáčeno v Praze, ale i zde se natáčení zrušilo kvůli rostoucí epidemii koronaviru. (hansel97)
  • Poznávací značky 02 57 ZRJ a 20 11 EKH jsou v Německu neplatné. První část je vyhrazena pro písmena odkazující na obvod, kde je vůz či přívěs registrován. (Kubaaa97)

Související novinky

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Čtvrtý Captain America našel režiséra

Čtvrtý Captain America našel režiséra

09.07.2022

Před dvěma dny vstoupilo do kin po celém světě nejnovětší akční dobrodružství od studia Marvel pod názvem Thor: Láska jako hrom režiséra Taiky Waititiho a zatímco nový snímek o hrdinovi z Asgardu… (více)

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Kleopatra mění režisérku

Kleopatra mění režisérku

07.12.2021

Režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman, Zrůda) v krátkém časovém horizontu opouští již druhý velký projekt. Po zprávě, že se filmařka vzdala svého Star Wars projektu Rogue Squadron tak přichází… (více)

Reklama

Reklama