She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

• USA She-Hulk: Attorney at Law (více)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvůrci:

Jessica Gao

Režie:

Kat Coiro, Anu Valia

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (více)

Epizody(9)

V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička od Marvel Studios musí Jennifer Waltersová – advokátka zaměřující se na právní případy spojené se superlidmi – žít komplikovaným životem single ženy po třicítce, která je náhodou také zelená, dvoumetrová a supersilná obryně. (Disney+)

PISTA226

3,5/10 MCU tak kleslo... tohle je ten nejhorší Marvel project, co jsem viděl a to i než Howard the Duck. Jak multimiliardová společnost mohla stvořit v roce 22 tohle, když ve starší době s horší technologií i rozpočtem dokázala u Iron mana takovou nádheru. Je těžké si představit, jak tam pracuje těch několik tisíc lidí třeba a nikomu to nwpřijde jako naprostý odpad, který by ani neměli vypouštět kvůli reputaci. Hlavní hrdinka She-Hulk má naprosto odporný CGI, a pokud hlavní hrdinka nejde udělat líp, tak proč to vůnec dělat. Hulk je tu snad jen pro to, aby se to propojilo s větším celkem a přivábylo fanoušky, jenože co si budem, tenhle Professor Hulk už taky není to pravý ořechový. Abomination je dokonalá ukázka zničení postavy. Opravdu, snad nikdy jsem nevyděl postavu, kterou by dokázali fyzicky takhle zesměšnit a zeslabit a charakterově změnit z vojáka a respektovanou osobnost na blbečka šaška, který ani neví, že má nahánět strach, najednou. Všechny, úplně všechny vedlejší postavy jsou trapné a k smíchu, jediná v poho by mohl být krejčú, jenomže je to jen pro meme kkopírovaná postava z Úžasňáků. Daredevil je tam taková pí*****a, že je mi zle. Doslova si tam přišel jen zašpásovat, zničit charakter a odejít. Padouši jsou tak špatní a nevýrazní, že mi drvalo než jsem si teď vubec uvědomil, co za padouchy to bylo. A možná bych je ani nepovažoval za padouchy, protože krom puštění trapného videa vlastně neudělali absolutně nic, vubec, nula! She-Hulk nedělá problém házet autem, i když je jasné, že se netrefí, a že by ho mohla dokonit pěšo, ale koho zajímá to drahé auto, který ona platit stejě nebude. Twerkování tenhle seroš odsoudilo, tak strašným způsobem, že být producent, či režisér, tak se hanbou propadám. Sword vězení je opět naprosto trapná záležitost, ktetá ukázala jednu místnost a taky to nejde respektovat jako nějaké velké vězení. Ta skupinka těch typku s kouzelnymi páčidli, u které jsem zapomněl jméno, je taky taková mr*ka. Napínavost nulová, přepínání na random události v ději. Jo vlastně Tatiana byla padouch, já myslel, že to byla její rozlobená kámoška, se kterou se prali o místo na billbordu. W-T-F!!!!!!!!! Jo všichni víme, že v komiksech je She-Hulk sexualní, ale to neznamená, že tady musí všechny pr*at. Celkově to je tak na hovno příběh nezajimavý, nudný, debilní, zmatený, odfláklý, že bych byl rád, kdybych to neviděl. Získá superschopnosti totalně random. Zesměšňuje celé MCU a nepřidává nic nového. Boření 4. stěny je odpad, který mohli tak hezky využít. Konec finále má být velký skvělý zvrat, ale je to opět dementní a finále prostě zkažení. Dave, nebo jak se jmenuje ten týpek, co velel ty skupině, a pak se proměnil byla tak odpadní postava no ty vole... A Wong je tam jako proč, proč tam kouka na telku s nějakou ulítlou děvkou, proč porušuje zákony a chová se nezodpovědně, i když je to nejvyšší kouzelník. Proč tam nedali taky třeba Thora, který bude vyrývat blesky obrázky do silnic a bude mu to připadat vtipný. Počkat... Thor už takhke zkažený je... tak třeba Cap by tam mohl pujčovat svuj štít, jako ring pro Ninjago fighty. Opravdu nevěřím, že když to viděli, tak si řekli, že je to v pohodě. () (méně) (více)

NikiVai

Jako přiznávám na rovinu, že žádný superfanda superhrdinů nejsem. Tento žánr vyloženě nevyhledávám, tudíž se moc nevyznám v tom kdo, co a jak. She Hulk jsem si pustila z nudy a s pozdviženým obočím zírala na co já to vlastně zírám. Jennifer mi extra sympatická nebyla, příběhově mi to přišlo takový celý nucený, tlačený na pilu a na humor. I když chápu, že své fanoušky to mít bude, já se jím nestanu. ()

markinho83

Nechápu tak nízká hodnocení, chápu, že zaprdkové chtěli něco jiného, bla bla bla, ale tohle je prostě jiné a zábavné!! ()

AmunRa

Zjevně nejsem cílová skupina tohoto seriálu, protože mi nepřišel vtipný ani zajímavý a nepochopil jsem, co měl vlastně sdělit. Nejdřív scénáristé sdělují, že chlapi jsou na nic a Jennifer Waltersová i She Hulk si je mažou na chleba. Hulk přeměnu zvládá roky, She Hulk ji zvládne v mžiku oka, ale vše je zapomenuto o pár dílů později, kdy najednou stačí trocha indiskrétnosti a She Hulk začne řádit. První díly navnadí na soudní drama se superhrdinkou v roli právničky, ale myšlenka je opět brzy zapomenuta a rozplyzne se v brouzdání po seznamkách a hledání krejčího. Seriál jen tak klouže od ničeho k ničemu a postupně se stává neuchopitelnou směsicí scének, kde nakonec jediná koukatelná postava je Emil Blonský, protože je konzistentní a svůj. Ne, tohle není pro mě. ()

AdelleR

Podle všech těch kritik jsem čekala mnohem větší hrůzu. Ale ano, je to jednoznačně nejslabší počin, co Marvel za poslední dobu vyprodukoval. A přitom by to mohlo být super - Jennifer otevírá tolik témat, o kterých by se mělo mluvit, jen... se to tu podává strašně nešikovně. Nejvíc to kazí fakt, že tvůrci podle všeho nevěděli, co od She-Hulk vlastně chtějí - další seriál s osvětou, superhrdinský akčňák, právničinu, nebo komedii? Protože dohromady to v tomto podání zrovna nefunguje. Chybí ucelená dějová linka, ta se míhá spíš jen tak na pozadí, takže jak dochází k velkolepému vyvrcholení, velkolepé to není ani omylem. Poslední epizoda působila neskutečně zmatečně a chaos, který se hlavní postava „snažila" zachránit, byl akorát znásoben. Podobně mi vůbec nesedlo mluvení do kamery k divákům, v mnoha scénách to prostě nepůsobilo přirozeně, všechno bylo jaksi na sílu. Potenciál to má, jenže nevyužitý. A o opravdu mizerné kvalitě CGI snad ani není třeba mluvit... Neoznačila bych to za propadák, koukatelné to bylo, jen v porovnání s ostatními Marvelovkami to je prostě průměr. ()

hronikpetr

CGI jde v Marvelu každým pořadem dolů.. A je to hrozná ostuda.. Jako mimika ve tváři She-Hulk je otřesná.. Vtipy jsou spíše nevtipy, trapnost a marnost tenhle seriál.. Max 30 % ()

CheeseFigure

Nepovedal by som, že je to tak zlé, ako sa o tom hovorí. Kde začať? Chápem, že ľuďom vadí skrátený origin, keď Jen dostane schopnosti a hneď sa ich naučí ovládať, tiež mi to prišlo zvláštne. Za mňa to ale nahradzuje Jenin súboj s tým ,,byť She-Hulk". Lebo ono to má svoje výhody, ale i nevýhody, ako napríklad, že zelená obryňa ľudí zaujíma viac, ako nezaujímavá právnička. Čo sa týka deja, tak sa jedná o epizódne zápletky, čo mi osobne nevadí. Skôr sa sťažujem na nevyužitý právnický potenciál. Všetky právne scény sú odbité pár slovami v súdnej sieni a je to. Jasné, nedal sa od toho čakať komplexný právnický seriál, ale aspoň trochu sa tej právničine mohli povenovať. She-Hulk je seriál teda čisto komediálny a ten stojí na to, či vám vtipy sadnú, alebo nie. Za mňa niektoré sadli, iné nie a niektoré boli cringe. Čo sa týka epizód, za najlepšiu hodnotím predposlednú, lebo sa v nej vracia úžasný Daredevil. Áno, niektorí vravia, že ho táto show skazila, za mňa to tak celkom nie je pravda (SPOILER: i keď tú prechádzku ráno po sexe si mohli odpustiť. KONIEC SPOILERu). A keď sme pri epizódach, páčilo sa mi, ako posledná fajne využíva búranie štvrtej steny. Čo sa týka výčitok, najväčšie mám voči postavám. Okrem She-Hulk si ani jednu nepamätám. Neprišli mi ničím zaujímavé, alebo zapamätateľné. Pamätám si len, že boli ženy a boli dobré a aj keď zastupovali chlapa, tak šli proti nemu (lebo chlap=zlo). Trocha mi vadí, čo spravili s Abominationom. SPOILER: Prečo z mocichtivého vojaka spravili človeka, ktorý chce len meditovať a skladať haiku? Prečo? Keby na konci odhalili, že to bolo celé plán a vlastne stál v čele Inteligence, tak dobre, ale takto som sklamaný. Marvel sa zbavil ďalšieho záporáka, ktoré mohli pekne využiť v nadchádzajúcom filme Thundebolts. KONIEC SPOILERu. Ďalšia výčitka je skupina Wrecking Crew. Jasné, v komiksoch sa nejedná o nejakých velikánov, ale to, čo s nimi spravili v tomto seriáli je tragédia. Štyria stavbári s farebnou prilbou, rukavicami, páčidlom a guľou na reťazi, ktorí dostanú cez hubu behom minúty. Vážne? Hlavný záporák Hulkking tiež nič moc. A čo sa týka Inteligencie, tak zaujímavé, že v komiksoch sa jedná o skupinu geniálnych zloduchov, v tomto seriáli je to banda incelov a internetových trolov. Zo záporákov vyčnieva akurát tak Titania, ktorá ma celkom aj bavila. Bavila ma jej epizódna úloha. Absentoval nejaký obrovský zlý plán, ktorý by sa tiahol celú sériu. Jej plán bol akurát sem-tam proste prísť a snažiť sa poraziť She-Hulk. Len škoda, že viac sa s ňou nepracuje. Nevieme prečo-ako, nevieme o nej nič, okrem toho, že chce pozornosť. O She-Hulk by som sa mohol rozpisovať, ale skrátim to. Je to seriál s fajn hlavnou postavou, zabudnuteľnými vedľajšími postavami, hroznými záporakmi, sem-tam fajn vtipom, sem-tam cringe vtipom. Nie je to tak hrozné, ako koluje na internete, ale šlo by to spraviť aj lepšie. ()

vlk++

She-Hulk, ať už v civilu nebo zelená - a to je mnohem více sexy, to v pohodě utáhne. Občas je animace nepochopitelně o dvě generace zpět... snažím se najít omluvu, ale žádnou nenacházím, ale když je to dobře spočítané, tak je prostě na co koukat :D Bavil jsem se, rád se podívám na cokoliv dalšího. ()

Holly_Molly

Zbytečně hejtovanej podhodnocenej seriál, kterej doplácí na svojí značnou sit-comovitost a hlavně na momentální obrovskou přehlcenost Marvel seriálama, kraťasama, speciálama a kdovíčímvším možným..To se pak nelze divit, že to fandy v jeden moment začne srát...ALE právě to, že je seroš koncipovanej hodně jako situační komedie, jenom bez umělýho smíchu, je jeho největší plus! Každej díl má v podstatě svůj vlastní děj a jednotlivě jsou díly propojený minimálně, díky čemuž je to skvělá odpočinková záležitost, která je i celkem funny a má tak moc meta finále jak je to jen možný. Navíc Tatiana Maslany je absolutně rozkošná a v hlavní roli vyloženě září! 💚 ()

breebee

Já nevím, podle mě to vůbec není tak hrozný, jak se všichni tváří. Jako je to občas trochu cringe, ale zase mě to fakt baví sledovat. Mohly být ty případy víc promyšlený, ale o to jim prostě nešlo. Zase naopak otevírají docela zajímavý témata týkající se toho, jaké to je být ženou v dnešním světě (což chápu, že většina fanoušků Marvelu asi neocení, pravděpodobně nepochopí a možná ani nezaznamená). Za mě prostě fajn oddechovka, vyhovuje mi i ten sitcomový formát.. jo a konečně víme, kdy Steve přišel o věneček a to je dost zásadní. ()

DIATOR05

Na She-Hulk jsem neměl velké očekávání, ale nikdy v životě by mě nenapadlo, že to bude jeden z nejhorších Marvel projektů (Na Ghost Ridera dvojku to asi nemá). No, jak bych začal. V první epizodě jsem byl ještě v rámci mezí spokojen, druhá epka se mi i líbila, jelikož konečně po 100 letech si Marvel připustil, že the Incredible Hulk existuje. Pak ale od třetí epizody to šlo vše to kytek, začal jsem si uvědomovat, co s tím seriálem dělají. Nebrali absolutně nic vážně a hlavně pro mě nejhorší, nebrali vážně soud, který jsem měl spojen s Daredevilem. Nejhorší epizoda byla asi epizoda sedmá, která byla ve všech ohledech špatná, možná až na Emila Blonsky, 1/10. Závěr celého seriálu jsem absoultně nepochopil, She-Hulk řekla, že nechce mít přestřelené finále načež probourala čtvrtou stěnu a zařídila si u K.E.V.I.N.A. finále, které ona chce. Bohužel jsme žádné finále nedostali. Abych taky prohodil pár slov o Mattovi, soud byl vcelku v pohodě, scéna v hale byla dle mého povedená a trochu mi to připomnělo DDho z Netflixu, ale všechno ostatní, totální katastrofa a jsem velice smutný, co s ním udělali. Řekl věci, které by nikdy neřekl a udělal věci, které by nikdy neudělal. A je z něj gymnasta z nějakého důvodu. Jsem totálně zdrcen a nechápu, jak se to stalo, ale je to tak. Každopádně jsem velice nespokojen a dávám tomu 3/10. ()

Matussk

Než začnem hádzať špinu na She-hulk, rád by som povedal, že som si túto seriálovú marvelovku užíval a tešil som sa na ďalšie časti...po tretiu epizódu, od ktorej sa to všetko zhoršilo. To, že sa mi prvé dva diely páčili je vlastne to najväčšie pozitívum seriálu. Technicky ešte aj herecký výkon Tatiany Maslany, ktorý nebol zlý, ale čo z toho, keď jej postava je úplne nezaujímavá a She-Hulk graficky hrozne urobená. Celkovo charaktery sú najslabším prvkom celého seriálu. Žiadna nová osoba nie je v tejto sérii zaujímavá a dokonca aj tie staré sú mierne horšie, ako boli v iných projektoch. Najhoršia nenová postava bol Wong, ktorý pôsobil, ako keby nemal (spoiler na Doktora Stranga 2) povinnosti Sorcerera Supremema. Abomination dostal zaujimavo-zvláštnu dejovú líniu, no nakonci ju bohužiaľ pokazili. Hulk bol kvalitovo taký istý ako vždy a Daredevila veľmi nepoznám. Jediné čo by seriál mohlo zachrániť je dobrý dej, no aj v tejto oblasti She-Hulk neuspela. Síce prvé dve epizódy boli príbehovo dobré, bavili ma, ako som už spomínal, no potom dali tvorcovia prednosť humoru pred dejstvom. Posledná a zároveň najhoršia epizóda bola už len čerešničkou na torte tejto katastrofy. A kedže som tento "klenot" dopozeral, tak by som vám rád poradil, aby ste toto ani nezačali sledovať, stačí, že ja som to pretrpel, pozrite si niečo lepšie. 4/10 ()

Sopholojong

Tatianka je zlaticko na zjedenie a ako "Hulkica" je este o level viac pichatelna ako v ludskej podobe (v tej vyelastakovanej kombineze pocas zaverecnej casti sa uz da hovorit o "chtici"). Tym ale pozitiva viac menej koncia. Je to preafektovane (svadba), hystericke (suboje s tou druhou obdarenou silami), prlis sitcomove (hluchy humor) a v zavere s tou Marvel miestnostou a Feigeom tak nedivacky prekombinovane az boli hlava (viz Loki). A to akeho chudaka urobili z drsneho netflixovskeho Daredevila ti MCU nikdy neodpustim. Tieto Disney plus komiksarny su v opozicii voci filmom absolutne hluche vykriky do tmy a zachvilu prestanu bavit i tych najzarytejsich fanusikov. 4.5 az 5/10 ()

Mr.Nobody

Sice je seriál jen dalším nabíráním nových postav do MCU, ale s výborným vtipem. A jasnými pojítky na předchozí filmy. Ale je to jen trochu lehčí zábavy na dlouhé večery. Chyběl tomu trochu nápad.  Ale za podívání to celkem stojí, jen člověk nesmí čekat nic velkolepého. ()

Kubik_

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička je super shit. Marvel zkazil She-Hulk tak moc že se budou bát jí dát do nějakého většího filmu, protože jí nikdo nemá rád a taky jí nikdo nechce vidět. Cgi je hnusný, příběh obsahuje nějaké ty epizody které jsou k ničemu. She-Hulk jako taková je otravná postava, která se na něco furt stěžuje. Jediná skvělá epizoda je s Daredevilem, protože je tam Daredevil. Nedoporučuji ji. ()

Krkavec odpad!

Těšil jsem se na vtipný seriál, který vezme Hulka zase z trochu jiného pohledu. A to jsem i v podstatě dostal, jenže ne tak, jak bych čekal. She-Hulk je pro mě opravdu prosetý WTF momenty v každém díle, pořád čekáte na nějakou slušnou akci a místo toho dostáváte jen trapný momenty, jak Jennifer furt mele o tom jak je rozhozená z toho, že je teď HULK. Do toho ještě stupidní politicko-korektní narážky a ten neskutečný tlak na "GIRL POWER" je tam skutečně znát. Jediné zpestření celého seriálu byly momenty s Wongem a Madisyn. Ani cameo s Deredevilem to už opravdu nezachránilo. Celkově každým dílem čekáte, kam to vlastně celé povede, a doufáte v nějaké duchaplné vyvrcholení, ale toho se prostě nedočkáte. Poslední díl je vrchol všeho tohoto bordelu a poslední hřebík do rakve. Toto je zkrátka katastrofa a jsem rád, že už nebude další série. Kéž by mi někdo vrátil ten promarněný čas. ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér