Nemocnice na kraji města po dvaceti letech

• angličtina Hospital at the End of the City Twenty Years On
Česko, 2003, 12 h 27 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Hynek Bočan

Scénář:

Petr Zikmund

Kamera:

Ivan Šlapeta

Josef Abrhám, Ladislav Frej st., Josef Vinklář, Jana Štěpánková, Eliška Balzerová, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Daniela Kolářová, Ladislav Chudík (více)

Epizody(13)

V novém pokračování se znovu shledáme prakticky se všemi hlavními postavami Dietlovy nemocniční ságy. Pochopitelně – primář Sova (Ladislav Chudík) už není ve svém pokročilém věku středem dění. Na jeho místě však stále pevně stojí primář Arnošt Blažej (Josef Abrhám). I jemu už táhne na šedesátku a to je důvod, aby se za sebou ohlédl, aby bilancoval svůj život. Jenže Blažej rozhodně ještě nekončí a nachází v sobě stále dost sil, aby znovu zvedl prapor – nejednou i za ty druhé. (Česká televize)

sun.eagle odpad!

Opravdu se omlouvám, ale vhodnější a trefnější přirovnání nenajdu. Jak se označuje něco co spatříte jen jednou, a litujete že jste to spatřili, ale když už jste to spatřili tak na to bleskově zapomenete? sračka. ()

benden odpad!

Příšerná slátanina. Hrůza a děs. I dobří herci (Abrhám, Balzerová, Štěpánková ad.) - vůbec se divím, že na tohle přistoupili, tentokrát nudní a vlastně tam jen jsou, nemají co hrát.....a dědičce práv na seriálové postavy Dietlové šlo zřejmě jen o prachy, když tohle dovolila. Asi stejně jako hercům. ()

Dexies

no Dietl to rozhodně není ... zdá se mi, že původní postavy se zbláznily a zbytek je už jen omáčka ... dobrá hudba, to ano, Blažej jako vždy super, ale co ostatní tam dělají hlava nebere :( ... jedna hvězdička za hudbu, druhá za Blažeje, Inu a vrchní sestru z nostalgie :) ()

JSYSMHJF

Moc se to nepovedlo, mělo zůstat u těch 20 vyšperkovaných tehdejších, tohle je nedobrá kaše. A ty postsynchrony, děs. ()

mischa odpad!

První nemocnice měla šmrnc a šmrnc měli i herci - Chudík, Abrhám, Balcerová, Janžurová,. Vinklář ad.   Tady nic z toho. Ani příběh ani herci. Prostě blbý příběh bez nápadu ani dobří herci nezachrání, spíše se ztrapní jako v téhle sračce. Jen se divím, že do toho šli. Asi peníze..... ()

andy60

Tentokrát nesdílím názor většiny uživatelů. Mně se tohle pokračování rozhodně zamlouvá víc, než původní série. Tam totiž bylo vše tak jasně nalajnovaný, až to bylo otravný. Vinklář byl neschopný, Chudík moudrý, Frej nezvedený syn, Kopecký vtipný (za každou cenu), Němec snad nejzoufalejší dobyvatel ženského srdce (přes vážnou hudbu)  a tak bych mohl pokračovat. Všechny charaktery byly pouze černo - bílé. Ale tak to ve skutečnosti není, jak všichni víme. Pokračování je v tomhle směru mnohem dál, postavy mají lidský rozměr a jsou mnohem reálnější. Takový je můj názor. ()