Batman: Dead End

Akční / Krimi / Fantasy / Krátkometrážní
USA, 2003, 8 min

Temný rytíř zase jednou vyráží vstříc ponurému Gotham City, aby se snad naposledy utkal se svým nejzarytějším protivníkem, šíleným Jokerem. To ale ještě netuší, že na samotném bitevním poli bude pomatený Jack Napier jeho nejmenší problém. (Hurley)

sskrblik

Batman působí vedle Predátora jako panenka voodoo. Stačí jen pár píchnutí a netopýří muž by šel k zemi. Samozřejmě by to bylo velmi laciné, kdyby ho predátor ihned sejmul. Jinak velmi dobře řemeslně natočené. ()

Jaro.Krafcik

Spájať predátora a votrelca s batmanom chce fakt odvahu, toto sa ozaj nerobí. Pozítivne na tomto boli aspoň efekty a na to že je to fanušikovský film tak je celkom fajn spravený. Vrchol však boli slovenské titulky kde písali že sú polské. Pomyliť si náš jazyk s poliakmi uz je ozaj vrchol trapnosti. 3* ()

P1tr

Na amatérský krátkometrážní snímek výborná vizuální prezentace, která ovšem nezakryje fakt, že mnohdy se Dead End vleče i na ploše stopáže pouhých šesti minut ( nepočítám titulky ). Začátek do konfrontace s Jokerem je fajn, s příchodem Alienů a Predátorů už je to jen ucházející bitkařeni bez WOW efektu a člověk jen tupě zírá, co bude dál. Konec je poměrně fajn, ale celkově na mě tento projekt působí jen lehce nadprůměrně. ()

Richard_Ba

Krátkometrážny snímok kde sa Batman a Joker dostávajú do epicentra boja Alien vs. Predator ? I like it :) Veľmi podarený kraťas, ktorý je svojou vizuálnou stránkou veľmi atraktívny. ()

solskjaer

Poměrně zajímavý crossover, který se jen tak nevidí a dát dohromady takovéto akční kulty by mě nenapadlo ani ve snu.Když se nad tím ale zamyslím tak jde vlastně jen o prostý souboj Batmana s Jokerem, Vetřelcem, Predátorem, který je až moc syrový na to abych ho mohl hodnotit lépe.Otevřený konec mi ani tak nevadí, spíš mám problémy s pocitem amatérismu z daného snímku. Ano vím, je to jen dílo fanoušků, ale přeci jen tomu něco chybělo. Věřím že, kdyby autoří měli více finančních prostředků a snímek trochu rozpracovali a nastavili tak lze očekávat trhák rozhodně větších kvalit než ALIEN VS. PREDATOR. ()

OughJay

Batman vs Alien vs Predátor to už bylo i na mě trošku moc... :D Ale překvapily mě až nadmíru kvalitní záběry a hlavně masky... Celý je to sice malinko k pousmání, ale líbil se mi i ten otevřenej závěr. Těžko říct, jak by moh vypadat celovečerák, nejlepší asi bude jen si to představovat... :D ()

Herráček

Všimli jste si někdy, jak každej vypadá drsně, když má zakrytý oči a tváří se neutrálně..? Docela by mě zajímalo, kolik vydali na kostýmy... A taky jak někoho napadne tohle... Nesouhlasím s tím, že by se to ze začátku zdálo jako parodie (jen tak první půl minuty...) ale Joker vypadal fakt vtipně... ()

Chipsonator

Na to že se jedná o fan film, je to více než dobré. Osobně musím říct že mi nikdy nepřišlo na mysl že by se jednou mohli utkat Batman, Predátor, Vetleřec a že by se do toho mohl zamotat i Joker. No a zrovna předchvílí jsem viděl že to někomu na mysl přišlo a že to rovnou i natočil. No a přestože to na papíře může znít jako slušný mišmaš, na plátně z toho je zábavná podívaná. Akce je dobrá, atmosféra taky stejně tak jako masky (možná až na Batmanovo "pyžamo") jsou velice obstojné a hudba z Predátora potěší. Jen škoda že tam nebylo více Vetřelce a že když mělo jít zrovna do tuhého, tak to sknočilo. Jinak tuhle řežbu bych hned bral jako celovečerňák. 75% PS: Z tohodle maléru se Batman už jen tak asi nevylízal. ()

Admirall odpad!

popravde uz som videl aj ovela lepsie nakrutene fan-made kratasi na batmanovsku tematiku. Dead end ma teda vobec nenadchol a len s nechapavym pohladom a otvorenou hudbou som kukal kedy sa tam este objavi terminator a hned za tym vin diesel s vetou "need a ride?" aby som ale nebol uplne negativny, joker so svojou frizurou a maskou vyzeral ovela lepsie ako v inych kratkometraznych filmoch, dokonca ma zaujal viac ako Nicholsonov joker... ()

kobe6

Pusobí to profesionálně a nepříjde mi to jako prznění klasik. Zajímavější nápad než mnoho jiných, které dostaly šanci k vzniknutí celovečeráku. Skvělá hudba a atmosféra. ()

Tristaver

Jenom opravdu zapálený fanda Batmana by do osmiminutového (reálně šestiminutového) kraťasu vrazil 30k dolarů. Dead End je zajímavý crossover s trochu uhozenými nápady, zato zajímavými záběry (povstávající Batman snímaný shora vypadá opravdu luxusně). ()