Batman: Dead End

Akční / Krimi / Fantasy / Krátkometrážní
USA, 2003, 8 min

Temný rytíř zase jednou vyráží vstříc ponurému Gotham City, aby se snad naposledy utkal se svým nejzarytějším protivníkem, šíleným Jokerem. To ale ještě netuší, že na samotném bitevním poli bude pomatený Jack Napier jeho nejmenší problém. (Hurley)

Kaufman

ty **** sou hlavně za Batmana.Kam se na jeho oblek hrabou profícký filmy ala Batman a Robin.Joker vypadá přesně jako v komixu což je další plus.Nejvíc mi tam vadilo to spojení Predátora a Vetřelce to mi fakt trochu skazilo dojem...škoda že tam Joker nebyl víc a že místo Predátora a Vetřelce tam nebyli nějaký týpci ze světa Batmana... ()

system

Jedinou vytku mam k tak trochu trapnemu pyzamovemu oblecku batmana:-), ale jinak se jedna o vynikajici Crossover jako vystrizeny z comicsu ()

fastum

Dost dobře natočený amatérský kraťas o tom, jak šel Batman nakopat Jokerovi a potkal přitom ehm.. predátora. ()

Reverger

Nevím co dodat, snad jen, že z počátečních pocitů, z prvních pár sekund, kdy tenhle snímek běžel, jsem ještě nic netušící nevěděl, že se dívám prakticky, podle mého názoru, na nejlepšího Batmana, co kdy byl. ()

Nolanofil

Na amatérsky počin, výborné. Pre najlepší zážitok si o tom nič nezisťujte a rovno si to pustite, budete prekvapený ako sa dej vyvinie a s kým si to Batman rozdá nie len na päste. ()

Driscoll

Batman: Dead End je skvělá záležitost s vychytanou atmosférou a dokonalými kostýmy (i to Batmanovo "pyžamo", které je jen tak mimochodem použito zcela záměrně). Škoda, že (jinak dobrý) fantrailer Superman & Batman od stejných tvůrců už podobnou atmosféru postrádá. ()

Ulrich

Za to fanouškovské nadšení, které navíc jde ruku v ruce s talentem a citem pro comicsový look nemohu dát míň. Líbí se mi, že ač je to amaterský kraťas party nadšenců, tak z technické stránky vůbec není cítit neumětelství a levnost (možná kromě batmana v muscleshirt - ale i ten takhle vypadá v comicsu). Mohu si jen říci: Odkud jen tvůrci vzali ty krásné hračky (AvP :)) ()

Money_too

Fanoušek pro fanoušky... Děj o ničem,ale za ty masky, převážně predátorů 4 hvězdy. Rodriguez by se měl stydět...;) ()

Venous666

Tomuhle se říká dobře odvedená práce. Dát na jednu stranu Batmana a na druhou ostatní zrůdy (Alien , Predator).Bez chybička a proto dávám plný počet ()

Skywalkers odpad!

To snad není ani pravda. Měl sem nutkání dát super-odpad!; ale pak sem již zjistil že zde není .. škoda. Celkem smutné každopádně je, že koho tohle napadlo tak nejspíš nebyl při smyslech, spojit Vetřelce s Predátorem na to jsme už zvyklí, ale k tomu přidat Netopýra ajajaj. ()

melloun

Moc nevím, co si o tomhle myslet. Každopádně v technických kategoriích by tenhle kraťas nebyl bez šance ani na Oskarech. ()

-Marc-

Tak to je teda fanfilm. Kostými jsou perfektní tedy až na samotného Batmana. Temná atmosféra je velice dobře vystižena. Bylo by docela zajímavé kdyby se těch 8 minut prodloužilo tak alespoň na těch 60... Za mě ano, výborně jsem se bavil. ()

bangee

Hahahaha.... Tak tady u tohoto jsem se pobavil. Batman vs Joker. Joker vs Batman. Batman vs alien. Batman vs predator. Predators vs aliens. Super. Škoda, že to není celovečerák. Kam by se na to hrabal pradator vs alien. ()

Raziel_cz

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Na to, že je se jedná o amatérský film, je Batman: Dead End mnohem lepší než celý Batman Begins se dvěma AvPčky. ()

Hapretor

Přeplácaná hovadina. Avšak na amatéřinu profesionálně udělané. Tak ať Sandy Collora natočí AvP 3 !? Podle tohohle by mu to třeba šlo. Předešlý snímky AvP nedržej laťku tak vysoko. Jen ať tam nedává nikoho jinýho. Batman k tomu je fakt úlet jak na perníku. ()