Batman: Dead End

Akční / Krimi / Fantasy / Krátkometrážní
USA, 2003, 8 min

Temný rytíř zase jednou vyráží vstříc ponurému Gotham City, aby se snad naposledy utkal se svým nejzarytějším protivníkem, šíleným Jokerem. To ale ještě netuší, že na samotném bitevním poli bude pomatený Jack Napier jeho nejmenší problém. (Hurley)

desolator6

Hviezdička ze pekne prijebaný nápad. Toto bolo vyslovene o "ničom". Pointa zostala niekde v úsmeve Jokera. A prečo má potom také vysoké hodnotenie? Recesia užívateľov je očividná! ()

Candyman

Hodně hustéééé, Predátora si vychutnám vždy a všude. Celé to na mě působilo opravdu skvělě. Teda až na Batmanovo pyžamo. ()

matt85

Než přišel Vetřelec (plus Predátor plus červenej Predátor a dokonce i další dva) bylo to docela hezký. Dal bych tři ale jelikož vidím tak vysoké hodnocení (zbytečně vysoké hodnocení) tak dám dvě. ()

Lorge

Perfektní Batmanovský kraťas/crossover se vším všudy - Šílený Joker, nebezpečný a silný nepřítel, temná atmosféra, skvělá režie a Batman: Dead End je na světě :-) ()

LabySo69

Skvělý amatérský filmek s opravdu potemnělou atmosférou A jakožto velký fanda Predátora musim hlavně ocenit jeho pohyb a chování, choval se jako kdyby v tom kostýmu byl sám Kevin Peter Hall. Akorát škoda, že ten predátor nevyhrál :)) ()

Claude Speed

Toto byl vynikající nápad. Jeden z mých oblíbených hrdinů se postaví slavnému predátorovi. Výtečně zpracovaný film se skvěle propracovanou atmosférou, akorát mě trochu mrzí otevřený konec. 77%. ()

Threepwood

Super fanouškovský filmeček.Neuvěřitelně atmosferický a hlavně fantasticky natočený.Některé záběry jako by vypadly přímo z komiksu.Tohle měli pustit Paulu Andersonovi před tím než natočil AvP. ()

HERGImanCZ

Rozhodně je to zajímavé. Jako fanoušek Batmana, Vetřelce i Predátora nepohrdnu tím, když je vidím všechny najednou. Chápu, že byl filmeček natočen jen pro fanoušky, a podle toho ho také hodnotím. A po technické stránce je to s tak nízkým rozpočtem úžasné. Oceňuji kostýmy i dobře vybrané místo na natáčení. Také hudba ze samotného Predátora k tomu skvěle sedí. Ale jinak mi ve snímku chybí nějaká myšlenka. Když Batmana predátor zachránil, proč na něj Bruce hned zaútočil? Pokud chtěl predátor ulovit i Batmana, proč nezůstal neviditelný? A nechci zpochybňovat to, že by Batman dokázal predátora porazit. Ale podle mě ne soubojem tělo na tělo. Němá náhodou predátor větší sílu, než člověk? Mnoho otázek a žádné odpovědi. ()

HarveyDent

Řemeslně zručný snímeček. Tvůrci by však ještě potřebovali naučit, že je škoda, když takhle povedená díla nemají MYŠLENKU. 70% ()