Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

Teabag

Zdálo se mi to mnohem lepší než předchozí díl. Edward Norton je vynikající - jako vždy. Celkově se mi herecké obsazení líbilo mnohem víc než v Leeově filmu. Efekty jsou na velmi dobré úrovni. Zdá se, že Marvel tentokrát nechtěl nic nechat náhodě, a pořádně zvýšil rozpočet. A vyplatilo se. ()

Prochy38

Trochu mě mrzí, že tak brzo po Hulkovi, kde hlavní roli ztvárnil E. Bana, vznikl další kousek. Ale tak proč ne. Asi jde o lehkou myšlenku do budoucna k chystanému snímku The Avangers. Efekty zde jsou nadmíru povedené. Sice příběh mi víc seděl v předchozím snímku, i J. Connelly je trochu hezčí než L. Tyler, ale co už. Jo, líbilo se mi to. A T. Roth je asi stvořen pro roli hajzlů a gaunerů. Skvělé. ()

Xavi6

"Pokračování" Hulka bylo rozhodně lepší než předešlý film. Edward Norton do toho dává více citu než Eric Bana a ve filmu se to moc dobře odráží. Vizuální efekty konečně dosáhly pravé a mnou očekávané úrovně. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale nebyl to stále tak velký nářez, jak jsem očekával, ale jak říkám, nenudil jsem se. ()

venom14

Líbilo se mi to víc než první Hulkův film z roku 2003. Ale taky to nebyla žádná sláva. Herecké obsazení bylo dobré to jo, Tim Roth jako záporák mi opravdu sednul a Edward na hlavní roli taky, jenže scén s Hulkem je po zkromnu a film spíš nudil, než by mi připadal jako komiksový nářez. ()

Marrty3

Skvělý Marvel, špatný Leterrier. Jak to okomentovat tak aby to bylo správně. Tak celkově je to 50/50. Plusy ? Herecké obsazení, grafika, sok a příběh. Ovšem z části jsou to i mínusy. První je asi Liv Tyler, která se mi do filmu podobného žánru moc nehodí. Moc propracované efekty se zde také neobjevují. Příběh je skvělý, ale jeho zpracování je dle mého názoru odbyté. Ovšem sok mě vážně bavil. Myslím, že při "based on a true story" by "hodnej hulk" dostal pěkně na prdel, jelikož tohle monstrum bylo brilantní a plné vášně do boje, ne jak zamilovaný BB. Ale pořád jsme ve světě Marvelu. Pro mě spíše zklamání, zážitek je to až tak poslední půl hodinka, což je v 112 minutové stopáži velká bída. Jeden z nejnepovedenějších comicsů, což mě mrzí. Snad se Hulk předvede během Avengers v lepším světle. 50 % ; silnější 2** ()

TERRORDROME

Keď vtedy natočil žltý oscarový ťululum Ang Lee prvého Hulka, bolo mu vyčítané že z toho urobil miesto akčného comicsu akúsi podivnú Shakespearovskú drámu v štýle - "ach Hulk, prečo si ty Hulk"... a tvorcovia dvojky sa preto neprekvapivo rozhodli natočiť ju ako priamočiarny akčný film. Tak aj urobili, ale bohvieaké terno to teda nie je. Dokonca musím povedať že aj keď Anga nemám rád, jeho Hulk má stále navrch. Príbeh je tradičná zívačka, Banner sa snaží zbaviť svojho prekliatia, zatiaľ čo armáda by ho rada rozpitvala na pokusy. Za účelom jeho chytenia je povolaný profi zabiják Blonsky, ktorému však kvapká stále viac na karbit, čo z neho robí najzaujímavejšiu postavu vo filme. Jeho sebaisté vyčíňanie a chorobná túžba po veľkej sile je určite zaujímavejšia než Bannerovo večné skuhranie že ju nechce. Ešte horšie je na tom Liv Tyler ktorej postava je vo filme len v podstate len preto lebo comicsový hrdina proste musí mať nejaké dievča aby ho ochraňoval, tak káže zákon! Tfuj! Finálny súboj so zmutovaným Blonskim by mal byť ohromujúco deštruktívny, ale bol to skôr taký zbesilý maglajz v ktorom rôzne veci poletujú šialenou rýchlosťou vzduchom Fakt. videl som to trikrát a aj napriek tomu si z neho nedokážem nič vybaviť. Zábavná bola hneď prvá akcia v továrni, kde ešte neukázali Hulka priamo ale nechali ho schovávať sa v tme a zábavná bola preto, lebo hranica medzi absolútnou tmou a osvetleným priestorom bola ako rovná stena z ktorej vyskakovali Hulkove ruky aby stiahli nejakého chudáka do bezodnej ničoty. Film sa určite nevlečie, ale neponúka nič než tradičné lacné drísty, vyhonenú smrk-smrk romantiku a tri akčné scény diskutabulnej kvality. ()

Hanes88

Takové filmy já můžu, ale bohužel od tohoto filmu jsem čekal daleko víc. Jako dalo se na to dokoukat do konce, ale to je tak vážně všechno. Prostě průměr. 60%. ()

peetriss

Po spíše průměrném a vlažně přijatém Leeovu Hulkovi přichází až příliš brzy pokus o jeho vzkříšení. Edward Norton působí sympaticky, Liv Tyler miloučce, bohužel film samotný je opět jen průměr po všech stránkách, přestože si určitou míru zábavnosti a dynamiky udržuje. A vůbec celé to působí velice béčkovitě a scénáristicky nenápaditě. Pokusy o psychologický aspekt titulní postavy končí už na povrchu, na hloubkovější sondy se zde nehraje. ()

Darth Maul

Bruce Banner je zaujímavou postavou a jeho temný údel by mohol byť silnou témou. Incredible Hulk mal preto dobré predpoklady nadviazať na úspech Iron Mana, no nakoniec zostalo iba pri predpokladoch... Dej filmu je uťahaný. Dialógom chýba dramatickosť. Herci sa snažia, ale ich postavy nie sú kvalitne napísané. Škoda... Našťastie, rozporuplný dojem z filmu v závere aspoň trochu poopraví konzultant Tony Stark. /// "Čo keby som vám povedal, že dávame dohromady tím?" ()

Milodar

Je to hnus fialovej. Nevím, co to režisér Hulil, ale tak akorát se pokusil zhnusit mi skvělou komiksovou postavu. ()

Tristaver

Jakkoliv skvělí jsou Norton, Tyler a (především) Roth ve svých rolích, tenhle film zoufale nefunguje. Scénář je děravý jak rezavá střecha, kamera je pořád tak nějak mimo hlavní dění, a CGI je jako z devadesátkového béčka. Je to škoda, Norton je jako Banner (překvapivě) skvělý a s ohledem na to, že se jedná o jeden ze snímků z první fáze MCU, čekal bych větší nářez. Závěrečné cameo potěšilo. ()

Zombi

No, čekal jsem od Leterriera trochu větší nářez, Hulk mohl předvést větší destrukci než jen nějaké to škádlení s vojáky a sem tam rozmlácené auto, ale celkem se to dalo. Hulk vypadá lépe než v předchozím filmu, řekl bych že má o pár procent větší IQ a závěrečná bitka ve městě je good. Rothův záporák je v lidské i zmutované podobě slušným protihráčem, jinak Norton mi přišel krapet nevýraznej, myslím že kdyby tam dali kohokoliv jinýho (nejlépe opět Banu :o) a ušetřené peníze vrazili do akce, bylo by to lepší. 60% ()

Dallas

Nechcem som moc porovnávať Leterrierovu a Leeho verziu, ale niečo treba. Za prvé Edward Norton nie je o nič horší herec ako Eric Bana, ale jeho Bruce Banner je lepší. Ang Lee pojal Hulka viacej komiksovo (výborný strih, delenie obrazu) a venoval sa tiež viacej aj vedľajším postavám čím sa jeho film natiahol, ale nenudil. Louis Leterrier sa s postavami ani vzťahmi medzi nimi (výnimkou je vzťah Brucea a Betty) moc nehral a nehal radšej dej bez nejakých odbočiek gradovať k finálnemu súboju. Výsledok tiež nenudí a to vďaka akcii, ktorá v pohode zakrýva jednoduchý scenár. Vizuálne efekty boli ozaj špičkové (Hulk počas dažďa), ale to všetci aj čakali a nakoniec veď ani Leeho Hulk nebol škaredý. Nolte aj Roth majú záporácku charizmu jak Hulk ramená a tak tu nie je čo vytknúť. V konečnom súčte u mňa vide lepšie Ang Lee a jeho verzia. Možno je to aj neskutočne milou Jennifer Connely :). Takže Neuveriteľný Hulk to vytrieskal na 70% ()

Ricky_CZ

Komiksovka jako vyšitá a Marvell něco zase kuje :) Herecké obsazení je naprosto úchvatné (Liv!), ale ne moc dobře využité. Efekty ucházející, hudba pochváleníhodná a děj...Ten je přímočarý. Jen jsem zvědav, co měl znamenat samotný Starkův závěr... ()

Dragonlanc

Sklamanie na plnej čiare. Podpriemerný film, ktorý ma nezaujal ničím výnimočným. Ani Liv Tyler nijako neoslnila. Nebyť toho, že bola avizovaná va obale DVD tak by som ju ani nespoznal. Maskéri by si zaslúžili za to, ako sprznili Liv Tyler, poriadne po rukách. ()

berry.77

Tohle u nás už překračuje meze CZ dabing je pěstí kdo to pustil tohle není možný a překladatelé si povině musí dát kulku jinak to nevidím ( Hulk zničí kryste pána:( nebo vysřižená scéna no Marvle tohle sem nečekal v kostce ledu se najde kapitán Amerika s kulatým štítem,ale no tak to i malé dítě ví že v 2.světové má štít špičatej a kostým nemá eště od Stark Idastrís ale eště staré ošoupané tepláky s motivem americké vlajky! no malinká zrada ,ale bacha fanouškům nic neunikne:) a kterej z velkým B...... nadaboval Hulka prostě dabéří zmizte radši takhle to ničit to to radši nechte jen původním znění sakra:( tohle co se tu děje je děsné a užíravé tohle asi už je na petici!!!!! proti ČR dabingu buď pořádně nebo nic!!!!!!!! ()

MkSallam

Je jasné proč se nakonec nekonal akční výplach, jaký byl původně slibován. Producentům totiž došlo, že Leterrier na to nemá a nedokáže ukočírovat drahej akčňák. A tak sáhli po tý nejdebilnější možnosti. Restartovali Hulka v úplně stejné rovině, jako ho definoval Ang Lee. Čímž vytvořili nejzbytečnější blockbuster roku, jenž láká na velkolepou akci, které se ale nakonec nedočkáte. Leterier sice dokáže vytvořit sem tam nějaké ty zajímavé obrázky, ale jakmile je rozpohybuje, případně začně děsně stříhat, ztrácí i ten nejlepší záběr grády a na diváka zbyde jen zmatený digitální blivajz s jedinou zajímavou/cool postavou (ano, Rothovo blbnutí s nově nabytou silou bylo jediné co mě u toho nakonec drželo) a hromada nudy. P.S: Vznik Abominationa je vyřešen tak špatně až to bolí. 4/10 ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt