Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Zak Penn .. Marvelácký zelený přírůstek je slabší než jejich nedávný briskní Iron Man a nakonec nedostihl ani svého o pět let staršího bratra z režijní taktovky Ang Lee. Rychlokvasící, přepisovaný scénář bez komplexnějšího pohledu, nadhledu, nějakého výrazného humoru či akce (Louis Leterrier zůstal krutě nevyužitý, protože právě skvělou akci on umí - když má tedy prostor), díky kterému film působí jako nějaká epizodka z většího celku (čemuž napomáhá Tony Stark při svém shánění kamarádů do party). Tohle byl film pouze o tom, že ten kamarád v jejich fikčním světě také existuje a co zhruba dokáže a více (a snad lépe) předvede až jindy (čemuž odpovídá i původní produkční plán "direct to DVD"). Standard průměru, kde k vyšším metám nestrhne ani akce, ani psychologie postav a to ani přes fakt, že Edward Norton je jako skrývající se Bruce Banner velice přesvědčivý.(17.7.2008)

 • Shit
  ****

  Na Nově to asi Mega film bude, ale celkově vzato, to je jen nadprůměrná komiksová předělávka, která ale dokáže docela slušně zabavit a to zejména když Edward Norton zezelná a povyroste o dva metry na každou stranu, jelikož akce, i když trikově to zrovna neoslňuje, je moc pěkně a svinžně natočená a když ještě Hulk na konci udělá Smash, tak sem byl nadšenej jak malý děcko. Navíc Roth v záporný roli je kvalitní protivník a finále hustě destruktivní Jinak na konci se ještě rýsuje zajímavá komiksová spolupráce do dalšího dílu(18.9.2008)

 • Niktorius
  ***

  Prosté a přímé jako rána pěstí....a přibližně stejně tak duchaplné a sdělné. Ale vem to čert, pleskne to dostatečně hřmotně a o to šlo tvůrcům především. Co na tom, že se jede podle omleté šablony a vlastně se nestane nic, co by postavy či nedejbože Hulkovo univerzum někam posunulo - hlavně že se nám tam ti kluci nabušení trochu poškorpí a dojde i na lehké škádlení pomocí vrtulníků, hummerů a jiných strojů, které hoši od počítačů se škodolibou radostí nechají rozmlátit na padrť. O striktně akčním zaměření snímku producenti mluvili dlouho dopředu, je ale škoda, že si nevybrali kreativnějšího režiséra. Letierrier odvádí svou práci na úrovni solidní rutiny, ale akční scény se opírají mnohem víc o (nic moc) triky než režijní vychytávky. Takhle prostě výsledkem není superakční smršt, ale jen prostý pocorn; středně propražený, leč chrumkavý a vlastně i celkem chutný. Až na ten násilně připlácnutý apendix s poselstvím "comming soon"....(2.11.2008)

 • BadoXXII
  ***

  Agroaaaaaaaaaaaaaah!!! Príbeh jedného z najstarších komixových hrdinov, ktorý tu už pred 5 rokmi bol, sa vracia. V čom je iný? povedal by som, že nový Hulk je kompaktnejší, ako jeho predchodca od Anga Leeho. Nie je tak naťahovaný, celý nevydarený experiment a následné premieňanie sa na zeleného obra pri vzrušení a hneve je tu ukázané v začiatočných minútach filmu. V predošlom Hulkovi to trvalo skoro polovicu celej minutáže. Netvrdím však, že to je zle, práve to bolo na predošlom filme zaujímavé, psychológia postáv, všemožné zábavky s prekrývaním viacerých obrazov v jednom (ako v komixoch) a aj zaujímavé efekty. Aj napriek tomu všetkému bol predchodca skôr kontroverzným zážitkom - nevydarený záporák, rozhádzaný dej a častá nuda. Ako sa s týmto všetkým vysporiadal režisér Louis Leterrier? natočil to lepšie? Rozpočet bol veru štedrý, ale nejak som ho na produkte nepostrehol. Efekty sú počas celého filmu priemerné, až v posledných minútach vo finálnom súboji badať, že to nejaký ten peniaz predsa len stálo. Vyvrcholenie a Hulkov záporák stoja za vzhliadnutie, i keď by ma potešilo podstatne viac, keby sa Blonsky ( Tim Roth zahral záporáka veľmi dobre) začal na monštrum premienať skôr. Inak je celý film len takou neslanou polievkou...Edward Norton hrá dobre, no na Hulka sa mi nejak nehodí, Eric Bana bol rozhodne lepší výber (aj napriek tomu však Norton naláka k filmu veľa divákov vďaka jeho obľúbenosti - rozhodne dobrý strategický ťah). Keď si však zhrniem celý zážitok z filmu a všetky aspekty, vychádza mi lepší priemer. Nebol som z filmu sklamaný (veď som ani nič veľké neočakával) ale ani ma nejak výrazne neprekvapil. Iron Man bol lepší a hravejší. Neuveriteľný Hulk nie je natočený zle, no chýba mu vtip, hravosť a viac zapamätateľných scén.....60%(16.7.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Z tohohle pojetí by měl Bruce Banner radost. Místy by byl nadšen tak, že by si v klidu vrněl jak malé robě na prsou své matičky. No a místy by ho to rozčílilo, že by i jeho alter egu byly ty elastické gatě sakra malé. Neuvěřitelný Hulk je neuvěřitelná jízda po sinusoidě zábavy. Ba ne, kecám. Po sinusoidě kvality. Zatímco v mnoha momentech a scénách to funguje snad i lépe než verze Anga Leeho, tak jako celek je to na půl cesty odnikud nikam. Leeho adaptace je více "bannerovská", Leterrierova zase jednoznačně "hulkovská". Jak příznačné. Je na vás co vám více sedne. Nabízí se srovnání s prvním počinem Marvelu - Iron Manem. V něm fungovala omáčka okolo jako styl, herci a zaostávala akční složka, finále a ostatně i záporák. Tady je to takřka přesně naopak. Záporák a akce ujdou (stále však žádný zázrak), ale ten zbytek je takový nijaký. Třeba mezi Nortonem a Tylerkou to jiskří asi jako jiskří vypojený elektrický sporák. Paradoxně to funguje více ve chvílích kdy je on v tom mizerném CGI provedení. Navíc je to oproti Železňákovi suché. Žádné vtípky, žádné hlášky (čest výjimkám). Čímž vůbec neříkám, že je to špatně. Ve výsledku jsou tu tedy dva dobré žánrové filmy namísto jednoho skvělého. Ale jak naznačuje závěr, co není může být (jakože asi brzy bude). Jo a ještě jeden zápor. Místo odhaleného Nortona bych v té sprše spíše ocenil Liv. Příznivci americké náhražky za chybějící mytologii mají i tak důvod spíše ke spokojenosti. My ostatní máme aspoň kvalitní přírůstek k těm nemnoha zdařilým barevně rozpustilým komiksárnám. A nějak jsem vám dostal chuť na klasičtější pojetí Jekylla a Hyda...(19.6.2008)

 • - Liv Tyler převzala roli Betty Ross po Jennifer Connelly. Herečky si spolu zahrály sestry ve filmu Rande (1997). (Spidey3)

 • - Keďže Edward Norton je zarytý ekológ, celý štáb sa počas nakrúcania zapojil do ochrany životného prostredia. Používali nízkosírnatý benzín, recyklovateľné materiály, znovunabíjacie batérie, ekologické čističe a všetok odpad triedili. (Tolf)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 41. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace