Leterrier se okatě veze na bourneovském stylu (úvod v Brazílii, hudba). Norton je psanec na neustálém útěku před armádou a zároveň řeší svůj problém. Je to natempované, ale není co hrát, dialogy jsou i na popcorn hodně velké béčko, plné těch nejklišovitějších frází, patosu, polibků v dešti a smutné hudby, "ironmanovský" nadhled nečekejte. Hulkovy mlátičky trikově slabší a ve tmě a vůbec mi chyběla velkolepější výprava. Průměrný popcorn ze kterého si zítra skor na nic nevzpomenete P.S proč Liv Tyler pořád šeptá?(15.7.2008)

Bylo spatřeno zelené monstrum…. Po zajímavém úvodu, ve kterém se nám představuje hlavně L.Leterrier a kdy je v rychlosti osvěženo to, co by jsme měli vědět, přijdou bohužel pasáže, které mohou nudit. Romantické dialogy (,,alespoň mi dovol, abych Tě doprovodila na nádraží“), povídání, rozkrývání skutečností a pocitů sice ukazují, že HULK je taky ,,jen člověk“, bohužel na tempo snímku mají neblahý dopad. Ale finální bitva je určitě lepší než v IRON MAN ovi. A myslím, že film je i více komiksovější a dobrodružnější. Tak a co bude dál? ,,Co kdybych Vám řekl pane Starku, že dáváme dohromady tým…(31.10.2008)

Vždycky mě mrzelo, že Neuvěřitelný Hulk je brán jako velký otloukánek MCU a u mnoha fandů figuruje na posledním místě. U mě to ale tak není a dokonce figuruje v té lepší polovině. Hulka jsem viděl hodněkrát a asi nejvíce kvituji, že se tvůrci vykašlali na origin a jde se rovnou do akce. Louis Leterrier je akční režisér a do příchodů bratří Russoů a jejich kaskadéra měl pro mě právě tento film nejlepší akci.(6.6.2018)

Z antické tragédie prokládané akcí Marvel sešel o pár schodů dolů. A zůstal stát v rozporuplném mezipatře. Pět let po více než rozpačitě přijaté Leeho vizi se není čemu divit, když na ni máme zapomenout už v samém úvodu. Já ji můžu vidět třeba stokrát, ale vzdávám se, protože vím, že jsem v jasné menšině. Leterrier se ale tak moc těší na dříve upozaděné Hulk-smash, že mu hloubka postav nebo traumatické vsuvky moc neříkají a brazilský úvod dokonce otravuje. Co se týče ústředních charakterů a jejich představitelů, musím se také trochu mračit, protože Betty není tentokrát nic jiného než pohledný katalyzátor Bannerových emocí a Nortonovo herecké pojetí titulního hrdiny zavání občas až zarážející zkratkovitostí. Tak proč nakonec tak vysoké hodnocení? Protože jakákoli akční scéna je výbušnou, efektní podívanou, která bere dech a Blonsky aka Abomination se směle zařazuje do galerie v budoucnu proklínaných marvelovských záporáků, ke kterým mám ale pravidelně slabost. Rozhodující faktor pro čtvrtou hvězdu je ten, že tahle verze Hulka funguje jen a pouze jako vnadidlo na Avengers. Ano, Iron Man, Thor i Captain America jsou o třídu či dvě lepší a Bruce tak zůstává malým zeleným vzadu, ale z příliš nenápadné superhrdinské mezihry časem dozrál alespoň do příjemné jednohubky. 70%(27.10.2008)

Bestiální karta, ale Marvelu to zase vyšlo. Originální koncept byl nahrazen přímočarým smashem, kde není čas oddych, ale ani na podobné nesmysly jako je logika, psychologie nebo vyšší smysl. Výrazně svalnatější a temnější (barvou) Hulk nakopává diváka solidní akcí, ostatek si Leterrier jen tak z povinnosti odkrucuje, scénář a příběh, který staví jedné rozzuřené hoře svalstva do cesty druhou se symbolicky zeleným mozkem, se pak svědomitě drží škatulky přitroublosti. Náturou je sice Leterrier klasický rutinér, nicméně z maličko vyšší společnosti, žánrová klišé láduje na plátno zcela bez servítek, neztrácí se v nějaké přehnané potenci obrazu, neustále něco vyhazuje do vzduchu, ale to je tak jediné, co ještě stíhá udýchat (Romantika? Argh!). Citelně jsem postrádal ten osobitý nadhled Iron "Vždycky jsem dával přednost kovu" Mana, který měl v kohoutku alespoň pořádnou nálož hlášek, tady se o nějakém humoru nedá příliš mluvit. Z herců bych vyzdvihl tradičně příjemného Edwarda Nortona s nebezpečnou jiskrou v oku, slizoidního Tima Rotha a Williama Hurta se záviděníhodnou... hodností. Triky jsou takové jaké jsou, jednou excelentní, podruhé odpudivě průměrné, ve výsledku dostačující.(17.7.2008)

• - Protože byl Hulk (Edward Norton) oproti ostatním postávám příliš vysoký, byl producenty oproti 4,5metrovému Hulkovi (Eric Bana) z filmu Hulk (2003) zmenšen na 3 metry. Na rozdíl od předchozího dílu Hulka je velikost konstantní a nemění se podle momentální úrovně zuřivosti. Hlavní záporný hrdina Emil Blonsky (Tim Roth) byl vysoký 3,5 m. (Bob14)

• - Bruce (Edward Norton) má na počítači antivirový program Norton 360. Jeho název se tak shoduje s příjmením hlavního představitele Nortona. (jirka.jindra11)

• - Ve filmu je téměř 900 vizuálních efektů, z toho téměř polovina byla kompletně udělána počítačovou grafikou. (Kulmon)