Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

gefr

Zaplať pánbůh za restarty! Norton je pro mě mnohem přesvědčivější a dokonce je tu fajn zápletka. Obrat o 100% a Hulk má otevřené dveře do filmového průmyslu. ()

harycek

Pěkně uděláno !!!Zatím nejlepší Hulk co jsem zatím viděl!! Velmi se mi líbilo jak se Stan Lee nabumbal , ty jeho štěky jsou super!!! ()

maverick080

Incredible Hulk s Edwardom Nortonom je podľa mňa asi najlepší filmový hulk, ktorého som mal možnosť vidieť. Herecké obsadenie je fajn - od Nortona cez Rotha až po Roberta Downeyho Jr. Príbeh ma ale ničím nezaujal a film ma nijak nenadchol, pár scén je natočených výborne, no miestami to nudí a film je na môj vkus pre takýto typ filmov príliš dlhý. ()

Jhuzis5

Podle mě je film až moc podceňovaný...mě se líbil a to hodně...je to něco jiného , než všechny ostatní marvelovky..a to je dobře..Myslím si , že Norton je super Bruce , ale mám radši Ruffala...ale to vůbec u tohohle filmu nevadí..protože Norton do tohohle filmu sedí rozhodně více , než Ruffalo..Ale rád bych viděl jeho verzi 4/5 ()

swinevenca

Hrdina (vzteklej budí strach, nevzteklej lítost) - **, support - nemá, kočenka (stále velkortá Arwen) - *, tokání - *, záporák (zakomplexovanej voják) - *, akce (jenom boření) - * ()

nixonky

Opět jsem po dlouhé době viděl The Incredible Hulk a když pominu příšerný dabing, tak ten film mám docela rád.... Škoda, že Norton nepokračoval v MCU dál, protože Hulka zahrál víc než dobře... Musím přiznat, že Tim Roth si v roli zaporáka nevedl vůbec špatně, ale až po tom co se změnil na Abominationa... A teď k ději. Víceméně film ubíhá bez nějakých dlouhých natahovaček a nenudíš se... Začátek mi nevím proč trochu připomíná bourneovský styl..., Nicméně dialogy jako takové jsou někdy víc než o ničem, stejně jako romantická linka (kdyby nebyla nic se vlastně nestane), příšerný CGI, povedené "smash" scény a výborná závěrečná mlátička. Co bych ještě pochválil jsou super camea. Na víc než 4 hvězdičky to film nevytáhne, ale aspoň se u toho dá odpočinout a vypnout. ()

Chema4

Hulk je v mojich očiach najmenej zaujímavá postava od Marvelu a práve preto som sa obával toho, či ma film dokáže zaujať. Leterrier si ale dokázal poradiť so zelenou beštiou tak, že stvoril aj s charismatickym Nortonom veľmi dobre pozeratelnú akciu ktorá ma ani na chvíľu nenudila. Film viac prekvapil ako sklamal....70%.... ()

blazma

První pokus Marvelu o rozjetí superhrdinských filmů, který se moc nepodařil. Řekněme si narovinu Hulk je dnes nejpopulárnější postavou z komiksů. Nic méně v roce 2008 jako start určitého fenoménu to prostě byla špatná volba postavy. Drsných scifi akčních filmů jsme měli mraky, proto nakonec zaválel až rebel v těle milionáře obalený v kovovém brnění. ()

BaronMartin

Neuvěřitelný Hulk je film, u kterého se dost často zapomíná, že vůbec patří do MCU, nebo se dělá, jako by neexistoval. A když už se o něm někde mluví, většinou je to v kontextu těch nejhorších filmů MCU. Notak, sami si pusťte jakýkoliv list nejslabších snímků Marvel Cinematic Universe a garantuji vám, že v něm Incredible Hulka najdete. A já upřímně nikdy nepochopil proč má tento film takovou pověst, protože za mě je tenhle snímek naprosto super. Mám takovou teorii, proč je Neuvěřitelný Hulk tak nepopulární, a to je fakt, že vyšel ve stejném roce jako Iron Man a tudíž byl tímto snímkem dost snadno zastíněn. Jiný důvod totiž moc nevidím. A pokud do Hulka půjdete s tím, že to bude jako Iron Man, tak se spálíte, protože Hulk není vůbec jako Iron Man. Právě naopak, zatímco Iron Man byl blockbuster sázející hlavně na humor, tenhle film není téměř vůbec vtipný a celkově humoru tu není moc, to ovšem v tomto případě rozhodně není na škodu, naopak to mnohem lépe sedí k celkovému pojetí filmu, které je trošku temnější a vážnější. Příběh je zajímavý, děj vás vtáhne, je to napínavé a zábavné, a i přes to, že film má celkem dost jednoduchý příběh, dokáže vás upoutat svojí zajímavou atmosférou. Taky hrozně cením, že film úplně přeskočil origin Hulka, který je zde v podstatě pouze shrnut pro komiksy nepolíbené diváky v úvodních, celkem stylových titulcích. Hodně to pomáhá tempu, film se díky tomu může rovnou přesunout k hlavnímu ději a nemusí ještě zdlouhavě vyprávět origin. Hudba je fajn, ale není to žádný soundtrack, co by vám ještě 2 týdny po zhlédnutí filmu hrál v hlavě a ano, uznávám, i přes to, že původního Hulka z 2003 fakt moc nemusím, Elfmanova hudba je prostě lepší :D Každopádně, soundtrack zde není vůbec špatný a je to příjemný podkres k daným scénám. Herecké výkony jsou dobré, hlavně Edward Norton v hlavní roli Bruce Bannera. Mě prostě mrzí, že je to jediný film, kde si Norton postavu zahrál. A já nic nemám proti Ruffalovi, ale Norton dával téhle postavě takové zajímavé rozměry a estetiku a asi mi celkově seděl trošku víc. Brucova láska Betty je taky dobrá postava, s Brucem mají super chemii. S čím mám problém jsou záporáci, jelikož ani jeden není moc dobrý. Máme tady generála Rosse, který je typický vládní trotlík, co chce zneužít vědu, aby vyvíjel zbraně. Alespoň Hurt ho hraje dost charismaticky. A pak tu máme Emila Blonskyho, kterého hraje Tim Roth, a to je pro změnu normální týpek, který v půlce filmu totálně otočí o 180 stupňů a promění se na nemyslícího zlého šmejda v podobě ohavné digitální potvory, která chce ničit bez sebemenšího důvodu, jeho motivace prakticky neexistují a prostě to není dobrý záporák. Ale opět, Roth ho hraje poměrně dost charismaticky, a to je aspoň fajn. Jestli tenhle film ale něco opravdu hodně sráží dolů, tak jsou to efekty, které prostě nevypadají vůbec dobře. Ať už hnusně digitální výbuchy nebo vzhled samotného Hulka a Abominationa, všechno to vypadá hrozně uměle a nerealisticky a i když film obsahuje velkolepou akci, ve finále to prostě nepůsobí tak moc dobře, jelikož pouze sledujete, jak se mlátí 2 ne moc dobře vypadající digitální příšerky. Aby jsme to zakončili trochu pozitivně, cameo Roberta Downeyho Jr. potěšilo :D Tenhle film je hrozně zajímavý. Vůbec nepůsobí, jako kdyby patřil do kolonky MCU. Neuvěřitelný Hulk je mnohem vážnější a temnější, není tolik vtipný, ale i přes to dokáže zaujmout a bavit, dost možná právě tím, jak se liší od dnešních, stále stejných šablonovitých Marvelovek. Maličko vážnější Marvelovka, které tahle atmosféra ovšem dost prospívá. Velice příjemná podívaná, kterou sice stahují špatné efekty a záporáci, jedná se ale o dobrý film. Hodnocení: 73% () (méně) (více)

megajalec

Nie je to zlé, Hulk vyslovene nesklamal, ale neodpadol som z toho. Pomalé tempo, plno hluchých miest, príbeh slabší. Ešte aj tá akcia je taká halabala. ()

Dukekuky

Já říkám tomuhle Hulkovi MCU Hulk, nevím proč ale prostě by se dalo říct že je to remake :D. Je tu nízké hodnocení a já se přidám protože tento Hulk se moc nepovedl ale i tak je dobrý krásně zapadá do MCU ságy takže doporučuji film vidět. 6/10 ()

padress

Konečne sa proti Hulkovi postavil zloduch. Jednotka bola tým nudná, že nemal potenciálneho premožiteľa. Len neviem prečo tam prepašovali aj Tonyho Starka, nakonci ho dokonca aj ukázali...uvidíme, čo z toho vznikne o ďalších 5 rokov:) ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt