Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

vofo

Sice odlišný Hulk než co natočil Ang Lee, ale i tak skvělá komiksová zábava. Leterrier ukázal, že umí natočit dobrou akci. ()

gpx

Tenhle Hulk možná není úplně mega nabitej akcí od první do polsední minuty, ale určitě se najdou i horší filmy. A navíc tady je Liv a sluší jí to. ()

awastrman

První hvězda za vynikající výkon Edwarda Nortona, druhá hvězda za ještě lepší výkon hlavního záporáka Tim Rotha a třetí hvězda za bohužel vše ostatní(scénář, režie, speciální efekty, zbytek hereckého osazenstva) Ale i tak mohu říct příjemná filmová podívaná pro sychravé letní odpoledne, i proto 65% ()

Wladimir78

Parádní akční scény, makabrózní finále, solidní herci ve všech rolích .... Osobně považuju tohoto Hulka za nejlepší fimové zpracování, a upřímně mne mrzí, že pro Avengers a případné pokračování neplánují pokračovat s Nortonem. Přitom má film výborně našlápnuto na potenciální pokračování (Mr.Blue) i crossovery (Downey Jr.). HULK SMASH!!! ()

nightstalker

Edward Norton jako Hulk je to pravé. Dodává tomu šťávu a vytahuje film z nudných pasáží. Co nechápu je, že ho neobsadili i v Avengers. Podle mě velká chyba. ()

Scaevola

Po prvním psychologičtějším a experimentálnějším filmu se jedná spíše o restart než o pokračování, ale proč ne? Nové obsazení funguje až na hrozný účes L. Tyler a prosté odříkávání textu T. Rotha. Celkově akčnější a typičtěji marvelovské, což naznačuje také finální scéna... ()

sokor3

Tento film patří mezi podprůměrné filmy, podle marvelácké komiksové předlohy, ale dívat se na něj dá. ()

Sathana

Strašně zprasený konec. Celý film mohl být kratší o ten podivný souboj dvou příšer... Výborný herecký výkon Edwarda Nortona, jako obvykle. ()

seefoo

Musím říct, že jsem čekal něco jiného. Nejdříve jsem viděl Avengers, což mě trochu připravilo na naštvanýho Hulka. Ovšem je VELIKÝ rozdíl mezi Edwardem Nortenem a Markem Ruffalem. Jiní režiséři, to podle všeho dělá hodně. Sice Hulk a Abomination jsou na úrovni her z roku 2005, ovšem to moc nevadí. Film jako celek mě moc nenadchl, takže ***. ()

Jack_F.

Tak jsem se na to "konečně" podíval. Krom solidního finále - bída. Ty rozhovory, ten scénář, "příběh"..to byl teda nářez blbosti. :D Akce skoro žádná a dlouhé je to jak chrchel. Zlatý hulk z avengers. :D Dal bych jednu hvězdu, ale když ona je ta Liv taková kočka. :D (ale vážně, nevím proč, ale ten film ve mě silně vzbuzuje chuť blít). ()

halberdier

O něco lepší a komixovější než první Hulk. Edward Norton není špatný Hulk, ale Mark Ruffalo z Avengers je přece jen lepší. Liv Tylerová jak už bývá zvykem většinu filmu probrečí, Tim Roth si střihl slušného záporáka.(7/10) ()

pavla.o

Připadá mi, jako by Hulk ani nebyl od Marvelu. Moc mě to nezaujalo. Byly tam hezké scény, ale byly tam scény, kdy jsem se dost nudila. Celkově to na mě dojem nijak moc neudělalo, jako X-meni, Iron atd. 3* dávám proto, že je to zlatá střední cesta, doteď moc nevím, co si o tom myslet. ()

Eeve

Pre mňa o dosť slabšia verzia Hulka - ktorá stavia len a jedine na bombastických efektoch a takmer nepretržitej akcii. Žiadny zmysluplný príbeh, žiadny nádych aspoň kúska psychologična, až príliš často skĺzava do absolútnej klišoidnosti - teda pre mňa nudnosti. Herecké obsadenie sa mi ani za mak nepáčilo, a to ani v jednej hlavnej či vedľajšej postave, a to je už čo povedať. Uprednostňujem Leeho verziu, a to z vyššie uvedených dôvodov :) ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt