Na plovárně

Marek Eben

Hudba:

Marek Eben

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), František Němec, Hana Maciuchová, Robert Redford, Karel Gott, Marie Rottrová, Liv Ullmann, Terry Gilliam, Ester Kočičková (více)

Televizní talk show Na plovárně se objevuje na obrazovce hlavního programu České televize už od roku 1998. První díly byly natočeny v prostorách zrekonstruované pražské "občanské plovárny" (odtud název). Poté se natáčení přesunulo do příjemného prostředí klubu Avion. Tady nalezl štáb plné pochopení, skvělé zázemí a klid pro práci. Natáčení plovárny není časově omezeno a po sestřihu jeho vysílací podoba činí cca 25 minut. Nejedná se o žádnou bulvární nebo investigativní žurnalistiku, ale o klidné a milé povídání se zajímavými lidmi z celého světa. Tato skutečnost je podepřena osobou hostitele, kterým je velká hvězda obrazovky České televize, pan Marek Eben. Marek je znám jako herec, muzikant a především jako TV presenter. Jeho milé, inteligentní a seriozní vystupování mu vyneslo nesmírnou popularitu a je hlavním důvodem skutečnosti, že za celou dobu trvání "plovárny" nabídnuté natáčení nikdo neodmítl. (oficiální text distributora)

JohnyBlaxx

Pan Eben je opravdu slušný a příjemný člověk od pohledu a i přesto, že jeho talk show určitě nepatří mezi nejsledovanější tak si zaslouží můj obdiv. ()

lizard king

Vynikající talk show, která není vedena stylem "Genzera a Suchánka". Navíc myslím že na Plovárně bylo světových celebrit opravdu dost, už jenom za to dávám pět hvězdiček. ()

Shadowrat

Skvělý pořad, který dokazuje, že talkshow se dá dělat inteligentně a bez trapného humoru. Marek Eben sklízí zasloužené uznání. ()

Simaaja66

Bez váhání 100 %. Jeden z nejlepších počinů českých televizí v historii...ještě spolu s Krásnýma ztrátama...:-) ()

JARDAHONDA

Marek Eben : člověk, který má vystupování a charisma........ Inteligentně vedené dialogy a zajímavý hosté dokonale splynou v nevšední podívanou. Pořad působí velmi pohodově a klidně. Velmi rád sleduji. ()

wiercza

Marka Ebena mám moc ráda. Bezesporu je to nejinteligentnější moderátor ČR, který je navíc milý, sympatický, šarmantní. Jeho pořady mají úroveň, jsou okořeněné krásným inteligentním humorem. A tento není výjimkou. Výběr hostů je taktéž zajímavý a kvalitní. ()

Tomasson

Marek je EXCELENTNÍ (!) moderátor, jenže to by samo o sobě nestačilo. Kouzlo tohoto pořadu spočívá i ve výběru hostů a schopnosti M.Ebena dostat, jak z hosta, tak z té vymezené půlhodinky maximum. Nevím, jestli iste si všimli, jak často (obzvláště) zahraniční hosté, nešetří chválou nad způsobem vedení rozhovoru a inteligencí pokládaných otázek. Marek prostě UMÍ! Díkybohu za něj :-)! ()

sbinda

Marek Eben zasluhuje absolutorium. Formát pořadu Na polovárně je jednoduchý a přesto není mnoho lidí v této republice, kdo by se nastavené úrovni rozhovorů mohl jen přiblížit. Dnes jsem viděl reprízu s Janem Wienerem a 25 minut bylo nesmírně málo. Kritiku zasluhuje pouze Česká televize za mizivou reklamu a minimální vytěžení, takže člověk si tento pořad musí vysloveně najít. Umím si představit nahrávky rozhovorů ve vysílání Českého rozhlasu. 90% ()

imagina

Charismatický moderátor, většinou charismatičtí hosté, příjemné rozhovory, neoposlouchané otázky... Jen to všechno člověk musí pustit, poslouchat a vnímat. ()

kalmaf

Marek Eben a jeho neskutečné dílo a sbírka hostů za kterou by se nemusela stydět žádná světoznámá show. Měli by jsme být hrdí na to že tento pořad máme a to jak se pan Eben umí neuvěřitelně přizpůsobovat úrovni svých hostů a odhadnout téma o jakém bude pro ně nikoliv pro moderátora, příjemné se bavit. ()

Krastom

Marek Eben je úžasná osobnost. Je neuvěřitelné, že se podařilo natočit díly s lidmi, jakými jsou např. Bill Gates, nebo Robert Kiyosaki. Většina ostatních hostů je pro mě neznámá, ale přesto velmi cením tento skromně natočený pořad. ()

burg

Velice inteligentní a příjemný a hlavně KULTIVOVANÝ moderátor - občas "jen" mile vtipné, občas k hlubokému zamyšlení. ()

Dobry_clovek

Kouzlo tohoto poradu je v tom, ze rozhovor vede inteligentni a vzdelany clovek, ktery se pta na uplne jine veci nez by se ptali kdekoli jinde. A podle reakci nekterych hostu je znat, ze to ocenuji i oni. ()

v.pohode

Hrozně rád poslouchám rozhovory lidí znalejších, vzdělanějších a v podstatě chytřejších než jsem já. Plovárna je klasika a jednou mi bude hrozně chybět. ()

randalll

Pan Eben je vždy připravený a vůbec se nebojí improvizovat.  V současné době je to nejlepší moderátor u nás. ()