Na plovárně (TV pořad)

Talk-show

Česko, 1998, 24 min

Jan Hojtaš

Marek Eben

Marek Eben, František Němec, Hana Maciuchová, Robert Redford, Karel Gott, Marie Rottrová, Liv Ullmann, Terry Gilliam, Ester Kočičková, Daniela Kolářová, Karel Smyczek, Milan Kňažko, Jiří Korn, Vladimír Pucholt, Jaroslav Dušek, Jan Schmid, Juraj Herz, Danny DeVito, Cybill Shepherd, Garry Kasparov, Dušan Třeštík, Jiří Krejčík, Rudolf Pellar, Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Steve Lichtag, Armin Mueller-Stahl, Jiří Grygar, Christopher Lee, Václav Koubek, Michal Pavlíček, Peter Greenaway, dalajláma Tändzin, Karel Šíp, Ivan Trojan, Pavel Taussig, B.B. King, John Malkovich, Paul Schrader, Jiří Lábus, Leoš Suchařípa, Ivan Vyskočil, Jiří Weiss, Paul Mazursky, Vilmos Zsigmond, Carl Lewis, Ladislav Smoček, Jan Antonín Pitínský, Phil Collins, Ctibor Turba, Andy Garcia, Vlasta Průchová, Aleš Najbrt, Albert Maysles, Vojtěch Jasný, Michael York, Luba Skořepová, John Cleese, Harvey Keitel, Pavol Hammel, Juraj Kukura, Jacqueline Bisset, Vladimír Merta, Franco Nero, Dan Bárta, Jiří Hubač, Jiřina Bohdalová, Glen Hansard, Viktor Preiss, Milan Lasica, Břetislav Pojar, Yvonne Přenosilová, Otakar Brousek st., Arnošt Goldflam, Petr Čtvrtníček, Pavel Bobek, Věra Plívová-Šimková, Jiří Ornest, Tomáš Halík, Otto Ševčík, Jaz Coleman, Isabella Rossellini, Milan Maryška, Martin Huba, Dagmar Veškrnová-Havlová, Helena Třeštíková, Milan Šteindler, Sting, Ota Ornest, Jiří Bartoška, Vladimír Mišík, Petr Nárožný, Volker Schlöndorff, Bolek Polívka, Tomáš Töpfer, Jan Špáta, Jaromír Hanzlík, Ondřej Neff, Ladislav Špaček, Jiří Menzel, Marta Kubišová, Jan Tříska, Václav Havel, Jaromír Nohavica, Jan Kačer, Ivo Paukert, David Vávra, Iva Bittová, Adolf Branald, Hana Hegerová, Peter Dvorský, Jitka Molavcová, Josef Somr, Karel Plíhal, Petr Forman, Matěj Forman, Miroslav Ondříček, Květa Fialová, Svatopluk Beneš, Jaroslav Hutka, Jiří Barta, Zuzana Krónerová, Jan Svěrák, Antonio Banderas, Ladislav Smoljak, Miroslav Krobot, Michael Kamen, Iva Janžurová, Petr Novotný, Ivana Trump, Jozef Bednárik, Jana Štěpánková, Jaromír Jágr, Judi Dench, Vladimír Körner, Norbert Auerbach, Reinhold Messner, Cecilia Bartoli, Jaroslav Krček, Vlasta Redl, Ivan Zachariáš, Roman Šebrle, Jaroslav Róna, Dana Zátopková, Ladislav Helge, Josef Váňa, Olga Sommerová, Milan Hein, Slavomil Hubálek, Karol Sidon, Ida Kelarová, Karel Steigerwald, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Radek Jaroš, Oliver Stone, Michel Gondry, Bobby McFerrin, David Radok, Jindřiška Smetanová, Naděžda Sobotková, Dan Brown, Tim Burton, Danny Elfman, Christopher Lambert, Miroslav Verner, Usain Bolt, Jiří Tichota, Petr Sís, Jools Holland, Mel Gibson, William Friedkin, Laura Dern, Michael Pitt, Jiří Sádlo, Robert Stone, John Mayall, Eva Zaoralová, Tony Levin, Alan Rickman, Randy Brecker, Walter Lassally, Thelma Schoonmaker, John McLaughlin, Mike Rutherford, Tony Banks, Richard Gere, Dominic Miller, Tereza Maxová, Libor Pešek, George A. Romero, Vavřinec Hradilek, Petr Fejk, Jaroslava Adamová, Pavel Tigrid, William Styron, Blanka Bohdanová, Daniel Brühl, Peter Morgan, Mike Reiss, Marta Skarlandtová, Willem Dafoe, Robert Kodym, David Koller, P.B.CH., Michal Dvořák, Ivan Passer, Olbram Zoubek, Radim Hladík st., Jean Reno, Charlie Kaufman, Wole Soyinka, Jane Goodall, František Miška, Jan Prušinovský, Tomáš Verner, Jaroslav Vidlář, Vladimír Beneš, Miloslav Vlk, Gidon Kremer, Šimon Caban, Michal Caban, Luděk Sobota, Peter Suschitzky, Agnieszka Holland, Šimon Pánek, Ivan Kraus, Jiří Bělohlávek, Rostislav Novák ml., Kim Novak, Alena Vránová
  • draggo

Nesnáším tenhle pořad. Jedna z nejnudnějších věcí, co běží v televizi. Hosti jsou celkem zajímavý, ale to by to musel moderovat někdo jinej, než řiťoliz Eben. Místo toho, aby z nich vytáhnul něco zajímavýho, tak je to spíš takovej stupidní pokec o ničem, jak když se dvě důchodkyně baví u kafe. Proč jim sakra musí furt podlejzat, proč nemůže nadhodit nějaký peprnější téma, ať to má trochu šťávu? Je mi z tohodle servilního přadu na blití. /viděno v TV: 10% a odpad!/(10.4.2011)

Marka Ebena mám rád hned z několika důvodů. Nejradši ovšem jako moderátora tohoto skvělého pořadu který si nenechám ujít vždy, když ho zahlédnu v tv programu :) Nevšední a zajímavé hosty které do pořadu zve, mě vždy přikovají k sedačce až do samého konce. Marek je také skvělí bavič a několikrát to i dokázal. Hudba kterou dělá spolu s jeho bratry je velmi sympatická a hůmorná. Zkrátka Váleček válí :)(14.12.2008)

V Maximu sem teď čet, že programy s Markem Ebenem jsou televizním ekvivalentem análního čípku, že konkrétně Na plovárně se odehrává bez jakékoli kontroverzní otázky. To je sice pravda a dost sem se u toho i natlemil, přesto dávám čtyři hvězdy, protože všichni víme, jak to ve skutečnosti je. Dokonce i redaktoři Maximu:-)(4.1.2008)

Pokud si pod slovem Talk-show představuje slovní taškařice a nejapné nárážky či nucený smích ve stylu Mr. GS, tak přepněte program protože se Vám dostaví zklamání. Pan Eben mistrně vede rozhovor s hosty jež by mu mohl závidět i David Letterman. Za všechny mi nejvíc v paměti utkvěli - Jeho Svátost Dalajláma, Pete Sampras, Christopher Lee, Bill Gates, Robert Redford, Terry Gilliam, Andy Garcia a mnoho dalších.(13.2.2008)

Jako jeden z mála zaujme ať je hovor Marka Ebena veden s kteroukoliv osobností byť ji nemám moc ráda tak ji dokážu v tomto pořadu vyslechnout a pochopit ji z té jiné - lidské stránky. Přece jen i ty "osobnosti " jsou jen lidé a mají své životní osudy či nějáké situace kolidující s lidmi " z davu ". A ruku na srdce pan Marek Eben je osobnost také.(21.9.2012)

• - V roce 2013 byl natočen 500. díl. (P. J. D.)

• - Několik desítek rozhovorů bylo vydáno knižně. Ve zvukové podobě na CD vyšly u vydavatelství Lotos. (Zdroj: wikipedie.cz)
    (Kmotr76)

• - První rozhovor byl vysílán 7. ledna 1999 s Michaelem Kocábem. (Zdroj: wikipedie.cz)
    (Kmotr76)