Ils

Pitryx

Skvělá atmosféra, to ano, výborně ozvučeno, tak to také ano, ale zbytek je jen nuda. První půl hodiny je tak na usnutí a pak už je to jen honička. Nic jiného. A konec? Děs běs. Přesto se na to dívat dá. Ona ta atmosféra tam je, než se omrzí. ()

JasonV

Ako horor málo strašidelné, ako thriller málo napínavé, ako rekonštrukcia reálnej udalosti príliš nereálne. ()

swoulen

Tak jsem zhasla světlo, pustila si film a....lampičku jsem rozsvítila a některý scény jsem musela přetáčet, protože to napětí se nedalo vydržet. Takže druhý kolo raději za světla a ve dvou. Bohužel docela lituju, ze jsem The Strangers shlédla dřív než tohle dílko. ()

Ygan

V první půlce jsem se slušně bál, hlavní postava byla moc krásná, sympatická, kamera pěkná a bavil jsem se. Postupem času se kamera rozkmitala, napětí se zaseklo a dál už se nestupňovalo. Film bez jakékoliv režisérské či scénáristické invence. P.S.: Chci ji vídat častěji ;-) ()

Cechyno4

O filmu jsem toho moc nečetl. Po shlédnutí pár minut jsem si myslel že je to duchařina.Jenže nebyla. Líbí se mi úsek filmu, kdy "ONI" útočí na pár v domě. Film je děsivý a strašidelný tím, že je natočen podle skutečné události. "Nechtěli si s námi hrát ":/ ()

chrustie

No popravdě sem podle komentářů čekal, že si nadělám trochu víc do kalhot. Natočené ve svižném tempu a hlavně díky nezvykle krátké stopáží bez výraznějších hluchých míst. Celé vysvětlení působí až příliš absurdně, ale jestli je to podle pravdivého příběhu, tak co už =) ()

Umpa-loomp

Veľmi slušný počin na poli hororov, ktorý však po určitom čase stráca svoju pôvodnú atmosféru (divák postupne zistí čo má čakať a kúzlo strašidelna je preč). Hlavní hrdinovia sú však dobre napísaný a nie sú prehnane hlúpi, záver je pekne vygradovaný. Celkovo spokojnosť. 7/10 P.S.: Eden Lake je kvalitou o triedu vyššie - najmä vďaka lepšie zvolenému žánru ()

djbarrel

Mrazivá atmosféra, tajemné podivné zvuky, podivné skřeky. ONI jsou všude, jsou rychlý, silní a nápadití. Nikdo nemá šanci uniknout. No ale čekal jsem něco jiného než partu "bavících se" dětí. Prostě to vyvrcholení hodilo celou pracně budovanou atmosféru do hajzlu. Chápu proč to tak bylo, ale nesedělo mi to. No škoda. 65 % ()

zuzza11

Prvních třicet minut se mi drásal žaludek z jícnu... Skvělá atmosféra, při každičkém sebemenším zvuku mi oči lezly z důlku s očekáváním něčeho strašného... čekala jsem sice úplně jiné postrachy, ale co přišlo bylo nad rámec chápání... realita je někdy děs běs.. (čtu srovnávání s Eden Lake... toto bylo lepší psycho) ()

opox

Proč jsem tento filmový kousek neobjevil dříve? Již dlouho jsem při sledování filmu nevydržel tak dlouho v permanentním napětí, které zde bylo skutečně úžasné. Ten velký starý dům se zdál opravdu jako stvořený pro hororový příběh. Neustálé čekání na to, co se stane, přerušované mlácením okenic, dvěří apod., přičemž jsem opravdu s obavami sdílel každý pohyb hlavních hrdinů. Kdyby to takto vydrželo až do konce, plné hodnocení by bylo nevyhnutelné. Bohužel atmosféra se začala pomalu vytrácet s tím, jak se děj přenesl z domu do lesa, aby nakonec zcela vymizela s následným odhalením těch "bubáků". Přesto závěrečná pointa je dosti mrazivá, zvlášť s ohledem na to, že příběh je inspirován skutečnou událostí, ke které dokonce došlo u nás v ČR. Brrrr! ()

Crybaby

Zvladol som to. Takyto druh hororov urcite nie je premna a uz vobec som to nemal pozerat do piatej rana. Film ma sklamal v tom, ze som dufal ze 'zlo' zostane neodhalene a teda ze nepride ku kontaktu. Prvu pol hodinu to bola hroza ale potom co zhodila chlapca zo strechy to stratilo kus z napatia. Zvysok filmu sa uz len vliekol jednym smerom - k smrti hlavnych hrdinov. Jedina svetla vec bola ze ma ten chlapec oklamal, uz ked som dufal v ich zachranu tak ich zradil. Ako film priemerne, ako horor ktory ma za ulohu to aby som sa bal - vyborne. ()

Psychotic17

Zcela upřímně jsem zmaten ze zdejších vysokých hodnocení. Po krátkém vábícím úvodu sledujeme plkání třináctiletých fakanů v tělech třicátníků. Pak už začíná plejáda klasických hororových klišé. Někdo je v domě. Utíkáme a schováme se. Policie má samozřejmě moc práce a nemůže přijet. Ani v naprostém tichu nikdo neslyší hlasité sípání a vzdychání hlavní "hrdinky" schovávající se pod stolem. Na skřípavé dřevěné podlaze se vrah pohybuje naprosto neslyšně a záhadně se vždycky objeví oběti za zády. Hrdinové konečně pracně sestřesou pronásledovatele, což jim ovšem nebrání klidně na sebe dál z plných plyc křičet "Tak pojď" a "Ty to dokážeš", aby je bylo slyšet na půl míle daleko.... další nelogičnosti a klišé už snad ani nemusím vyjmenovávat. Velké zklamání. Jo a ještě... blbější jméno pro holku než Klem aby člověk pohledal. 25% ()

Aquarii

Horor? Na začátku jsem se bála, to je pravda, ale zbytek filmu nuda a nuda...A konec jsem čekala, nic překvapujícího... ()

elanista1

Asi prestanem mat tych francuzov rad, sokujucu pointu zvyknu vysvetlit az na konci, obcas to sice ma efekt /Martyrs/, ale casto ma to len minie ucinkom /Uvnitr, Noc s nabruseno britvou/. Priznacny nazov Nevinne bestie je urcite zaujimavy horor, ale nechytil ma. Urcite som sa neposieral strachom ako 90% tunajsieho osadenstva, ja som sa len nudil, prilis vela tajomstiev niekedy skodi. Jasne, stavia sa na mrazivej atmosfere, hlavne prva scena je silna kava, ale ked sa v podobnom duchu nesie dalsich 60 minut tak to jednoducho prestane bavit. Ale praca so zvukom a svetlom je super. ()

Aywes odpad!

Jako vážně?71% za film bez pointy a dobrých herců?Bez kvalitní hudby?Co na tom sakra bylo strašidelnýho?Tyhle věci se stávají často.Lidi jsou hovada a děcka pořád větší hajzli.Beztak je to kvůli tomu hip hopu.Uznávám že to sice atmosféru mělo, ale i těch 77 minut bylo pro mě dlouhých.Tenhl film by měli dávat na Barrandově v hlavní vysílací čas.Hodí se k těm znásilňovačkám a ženskejm, co je mlátí manžel.Nesmyslný chování postav bylo hodně působivé, ale chápu, že v takové situaci je asi těžké uvažovat.Přesto nevýraznej film.Prostě nic.Podle hodnocení jsem čekal něco o moc víc.Lidi nezlobte se, ale tohle bylo fakt slabý.Aneb kdo si hraje nezlobí... ()

muti

celkom v pohode az na slabu prvu pol hodinu (ak nepocitam uvodny prepad). na filme ma dost iritovalo (opat) nelogicke chovanie postav. to je taky problem vziat kutac a pockat si vo vlastnom dome na strategickom mieste na utocnika? to fakt musim prejst pivnicou az po podkrovie a potom do lesa? srsly? again? co sme v 1990's? na tychto filmoch mi to vzdy dost vadi pretoze sa potom nedokazem sustredit na to co je podstatne, nevzijem sa do deja ale som nadalej divakom. tej zene sa podarilo par dobrych tahov, ale vela ich nebolo veru. to len ja by som sa nebal v takej situacii neznamemu utocnikovi vydlabnut oko? sak ide o zivot omg tak co sa s nimi babrete bud vy alebo oni...! ano druha polka filmu je ovela lepsia, mozno aj na 5,ale ta prva je o dost slabsia takze 4 je tak akurat. co sa mi pacilo na filme - ako sa utocnici hrali s obetami a ako ich sledovali a napinali rapkacom. celkom creepy. ako nasli ju v lese bez nocneho videnia to neviem. mala clekom slusny naskok. ()

lulu37

Dobrý psychologický horor, v ktorom však postavy konajú takmer vždy nelogicky. Čo ma mimochodom vytáča pri každom horore. Predsa keď mám okolo seba psychopatov, zoberem si aspoň ten posratý kuchynský nôž do ruky... ()