Perníkový táta

• USA Breaking Bad (více)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Série(5) / Epizody(62)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (63)

Problémový pes (2011) (S04E07)

Hank se pomalu ale jistě vrací do formy, Gus se díky němu ocitá konečně v mírném ohrožení a Jesse si pro sebe krade úžasný závěr epizody. ()

Bratři (2011) (S04E08)

Od téhle části už to údajně nebude jiné než explozivní a já jsem jako na jehlách, co všecko se semele. ()

Štěnice (2011) (S04E09)

Celou epizodu (jak už je v seriálu celkem zvykem) moc netušíte, co se tu odehrává tak speciálního, ke na vás konci ale zase vyskočí tak silná směsice momentů, že nestačíte zírat a stražit uši. ()

Salut (2011) (S04E10)

Gus je fakt parchant a je hodně cítit, že se jeho moc už dost krátí, ale tu jeho pohodovost a neustále kamenný bezemoční výraz naprosto miluju. Takhle vypadá kvalitní záporák. ()

Průchod (2011) (S04E11)

Zoufalé činy přicházejí, jedno z nejsilnějších seriálových sezónních finále je za rohem, i když samozřejmě nevím, co přesně mě čeká. ()

Konečná (2011) (S04E12)

U takovýchto epizod bych potřeboval širší škálu v hodnocení. Pět hvězd je totiž málo. ()

Střetnutí (2011) (S04E13)

Jedna z mála televizních epizod, které se mohou pyšnit téměř stoprocentním ratingem s brutálně uspokojivým finále, které stejně doručí šok i rejpalům, co budou tvrdit, že všechno dokázali předem odhadnout. Takhle se dělá legendární seriál! ()

Svobodný život nebo smrt (2012) (S05E01)

Nečekal jsem, že po předešlém finále bude i úvodní díl do nové řady tak intenzivní a že mě bude zdejší rafinovanost tolik bavit. Je to známka toho, že ta nejsilnější sezóna bude pravděpodobně kvalitní úplně celá. ()

Madrigal (2012) (S05E02)

Je jasné, že bylo třeba příběh natáhnout, aby mohlo AMC rozdělit sérii na dvě půlky a přidat oproti předchozím sezónám o tři díly navíc. Tudíž se i v té nejmocnější řadě všech možných seriálů chtě nechtě objeví i části, které nepřinesou stoprocentní satisfakci. ()

Rizikový příplatek (2012) (S05E03)

Vůbec jsem neměl ponětí, zda se kluci ještě vrátí k vaření, o to víc mě těší, že tomu nejspíš tak opravdu bude. Otázkou zůstává, na jak dlouho. ()

Padesát jedna (2012) (S05E04)

Skyler se ze svojí snesitelné polohy z předešlých dvou řad vrací do původní nesnesitelnosti a docela se bojím, co svým pokrouceným myšlením nakonec způsobí. ()

Mrtvý náklad (2012) (S05E05)

Hodně napínavý závěr jednoho z dílů, kde už je očekávatelné, že se něco podělá. Loupež přirovnatelná těm velkolepým filmovým. ()

Odkup podílu (2012) (S05E06)

Možná vůbec poslední výplňová epizoda před tím hurikánem emocí, který se nevyhnutelně blíží. ()

Řekni mé jméno (2012) (S05E07)

Hlavní postavy si člověk v průběhu tolika epizod jistojistě oblíbí, i když mu většinu času silně pijou krev. Pak je tu ale naštěstí Mike, který je zrovna v poslední sérii nesmírně badass. Úvodní sekvence, na níž odkazuje i název dílu, grandiózní. ()

Proplouvání nad tím vším (2012) (S05E08)

Největší napětí člověk zažívá, když v posledních minutách čeká na onen podstatný cliffhanger (věděl jsem, že k němu má dojít, ale netušil jsem, o co půjde) a i když se konečně objeví, tak je onen šok stejně těžké rozdýchat. ()

Krvavé peníze (2013) (S05E09)

Nejočekávanější šok konečně dorazil a od teď už je fakt těžké se od seriálu odtrhnout a nedojet zbytek seriálu na jeden zátah. ()

Zahrabáno (2013) (S05E10)

Kdyby už nezačal semestr, tak mám už za sebou i ono údajně grandiózní finále. Protože s těmi cliffhangery už je silně náročné ten Netflix kvůli přednáškám vypnout. ()

Doznání (2013) (S05E11)

Tak tenhle plotwist už brutálně zamíchané karty totálně roztříštil. Nedokážu si představit, že z toho jediná postava vyleze bez úhony. ()

Vzteklý pes (2013) (S05E12)

Pakt dvou velkých někdejších nemesis s cílem pomsty té největší hrozbě pro celé širé okolí absolutně vyhrál mojí pozornost pro tuhle epizodu. ()

To'hajiilee (2013) (S05E13)

Na konci téhle třičtvrtě hodiny přestáváte dýchat. Víte totiž, že tohle už nedopadne jinak než katastrofálně. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis