Smrtící nenávist 3

• USA The Grudge 3
všechny plakáty

Jake, který přežil masakr děsivé Kayako a Toshia, je znovu vystaven mučivým vizím. Skončí v nemocnici, kde se o jeho případ zajímá Dr. Sullivanová. Postupně zjišuje, že Jakeovy strašidelné historky jsou pravdivé. Jeho jedinou nadějí se zdá tajuplná Japonka, která by možná mohla umlčet duchy navždy... pokud její plán nezničí všechny! (oficiální text distributora)

fcreading

Príjemná, oddychová ducharina, ktorá si na nič nehrá a má to slušný rozjazd od začiatku do konca som bol v neopísaťelnom napätí, ano na japonský originál od Shimizua to nedosahuje ale má to niečo do seba. Triky sú slušné,lakačky tiež, premňa jasných 80 percent. PS: Koniec dal jasne tušiť, že bude ďalšie pokračovanie. ()

mysiak

Je to fakt až tragické kde americká cesta Nenávisti dospela...dostali sme sa ku obludnej sračke, ktorá má už len pramálo s originálom...zúfalý film so zúfalými hercami ()

AlistairMir

Každý se něčeho bojí. Já se bojím Kayako takže ať už vleze kam vleze mám infarkt a nutím AsiiPower aby si tu svou černou hřívu vylepala dohola a nestrašila mě po ránu. Příběh je tentokrát jednoduchej takže sem se v tom neztrácel jako kolikrát před tím (přece jen oni asiati jsou skoro všichni stejní na první pohled) a tak jsem tady u USA obsazení neměl problém rozeznat kdo je kdo (to zas na druhou stranu měla problém Asie - prý jsme všichni stejní) . Pro mě silně znepokojující horor, kdy jsem čekal Kayako že vyleze i ze záchodu a jak se objevila na scéně prodělával jsem lehkou mrtvici. Co dodat. Snad jen , že se musím mrknout na další díl a ten strach překonat. ()

Dubro

Tak takto už nie. Už mám po krk tých bledých, chrchlajúcich, vrieskajúcich, smutných postáv s čiernymi vlasmi a ešte černejšími očami, čudne trepúcich sa zo schodov, do schodov, čupiacich za zábradlím, čupiacich v aute, presne tých potvor, čo majú miesto kĺbov guľové čapy, ak nejakú stretnem, odhryznem jej hlavu a napľujem do krku, už ani strašní nie sú, už ani na smiech nie sú, končím s nimi, ak nebudem priviazaný k stoličke, tak ten „sajrajt“ vypnem, nebudem to pozerať ani omylom, darmo to pekne naaranžujú, nechajte si ich, nech si to doma púšťajú, nech to lezie po chodbách Japoncom, Taiwancom a USA.com, len mne už nie, jednoducho stlačím „delete“ a čau. ()

TomikZlesa

Do třetice všeho špatného, film čerpá z dvojky, která jasně čerpala z jedničky. * za chraplavý zvuk při kterym mi stále běhá mráz po zádech, * za pár objasněných věcí. Opravdu z hlouby duše doufám, že nikoho proboha nenapadne natočit 4ku. ()

Nivenx

Třetí díl Nenávisti je ještě o něco málo slabší jak díl druhý a přibylo hodně té zbytečné vaty kolem, která moc nebaví. 45% ()

lennyd

Lisa se svým bratrem a malou sestrou žijí v domě, kde se před nedávnem stalo neštěstí, který přežil jen Jake. Ten je sice hospitalizován na psychiatrické klinice, nicméně jak on, tak celý dům, je již terčem zloby Kayako. Jedinou možnou záchranou by mohla být sestra Kayako, která zná způsob, jak vše zastavit ... Trojka této minisérie mi přišla o chloupek lepší, než předchozí díl a více méně na stejné úrovni jako úvodní americký díl. Sice si nejvíc bodů připsala tím, že se Toby Wilkins vykašlal na Takashiho styl prolínání vícero příběhových linií, a striktně se držel pouze jediné, ale i to se počítá - aspoň divák (já) nebyl zmatený jak sáňky v létě. Po vizuální i zvukové stránce se ničeho originálního (naštěstí) nedočkáme, ale to nijak moc nevadí, protože vlastně celá série je na tom postavená. K herecké stránce lze říct jediné - je to video film, to vysvětluje všechno. Jediným jakžtakž sympatickým členem hereckého ansámblu byla malá Rose, a o tu jedinou jsem měl také při filmu strach... ()

!Malak-11!

Bohužel jsem neměl možnost viděl originální japonskou sérii, ale první díl americké mě úplně dostal.! Druhá mě docela dost zklamala a todle, by mohlo být i lepší, ale bohužel. Strašně mi vadila ta grafika, byla strašně vidět jak je to všechno dělané počítačově, dokonce tam byli i dost velké nesrovnalosti s 1. a 2. dílem. Herecké výkony byli mírně podprůměrné. Shawnee předvedla nejlepší výkon, ale i tak mi to nepřišlo přirozené.! Celkové hodnocení - 40% ()

Danny F.

Americký styl je boží ale je znát i japonský styl napětí. To že mi běhal mráz po zádech, nemění skutečnost že hodnotím jak hodnotím. 55% ()

Tereza666 odpad!

ODPAD STOLETÍ! To je ale taková kravina. Trapný, nudný a děsně amaterský! Jak se mě líbily předchozí dva díly tak tohle je prostě p******* !!!! ()

VanTom

Celkem relevantní pokus o uzavření trilogie: konečně to užuž vypadalo, že by kletba (sídlící teď v bytovém domě v Chicagu z dvojky) mohla být zlomena. Škoda, že veškeré strašení probíhalo hrozně amatérsky strojově, zprofanovaně směšní (krkající, posedávající či trhaně se plazící) duchové neděsili, jen nejapně "trapili" (mrtvý chlapeček navíc nějak povyrostl). Za ty musím bodík dolů. ()

lykan9

Tohle už byl slabý odvar předchozích dvou dílů. Líbí se mi sice, že byla zachována přímá návaznost, jako v předchozím díle, ale Smrtící nenávist 3 už neoplývá tím tajemnem a strašidelností jako dřív. Možná má svůj díl i okoukanost, protože se prakticky nic od jedničky nemění. Průměr si však tento horor zaslouží. ()

DeLaMorte

Ačkoli mám sérii Grudge a Ju-On velice rád tak tento díl je největším zklamáním!Asi už je proto že se režie nechopil sám Takashi Shimizu ale je pouze jako producent.Fim postrádá atmosféru a to právě dělá z této série nejvíce..je to opravdu špatný pokus udělat pokračování už se těším na verzi kterou připravuje právě Takashi Shimizu.To´hle je bída!! ()

Šakalík

Tak tohle je vážně slabota, která nešahá předchozím dvěma dílům ani po kotníky. Film doplácí na upracovaný scénář, který působí přitrouble, protože pašuje do děje náležitosti, které tam z logického hlediska a vzhledem k událostem popsaným v předchozích dvou filmech prostě nepatří – odkdy má Kayako nějakou sestru?! A kletba se dá zastavit jednoduše provedením rituálu? No táák! A hlavně – to co je na sérii The Grudge tak působivé, je samotná Kayako. Ta samozřejmě nechybí ani tentokrát, ale její výstupy už nejsou ani zdaleka tak děsivé, což bych přičetl na vrub rychlému střihu a vůbec uspěchanému tempu celého filmu. Abych jen nehanil, tak dodávám, že snímek nabídne solidní finále a taky půvabnou Johannu Braddy v jedné z hlavních rolí. Za to budiž ty dvě hvězdy, jinak to je úplně zbytečný film. ()

chmíří

No na to že je to viditelné video-béčko tak to nebylo až tak špatné. Snaží se to uzavřít ňákým způsobem trilogii a i se to téměř daří, pár děsivých scén a kecy mezi tím se dají vydržet. Jenom doufám že to nedopadne jak Saw a nebude každej rok další fraška, nechte to tak jak to je, uděláte líp...55% ()

MareT.

No, co napsat. První americký díl mě nadchnul, druhý znechutil a třetí.....uspokojil. Prakticky si nemůžu na nic stěžovat, dostal jsem to, co jsem čekal. Otázkou však je, zda i to mi vlastně stačilo. Film nemá ani hlášku, ani scénu, kterou si bych si zapamatoval. JInak to sourozenecké trio je povedené, a Smith je hezká a dobrá herečka. ()

Holina

Nebylo to tak zlé jak jsem čekal, ale je to pořád průměr. V sérii Grudge trojka ani nevyniká, ani nepropadá. Nepřekvapí, ale koho duchařina baví najde si tu své. Příběh se prakticky nikam nehýbe, jde pořád o Kayako a postavičky kolem ní, které se s plynoucími díly mění - toť vše. ()

1860

Celou dobu sleduju tuhle ságu a pak si tam přijde nějaká japonka a jako mávnutím ruky ukončí řádění Kayako a Toshia? To snad ne! Ale jinak klasické věci z Ju-onu, které fungovaly dříve, fungují i zde, i když ne s takovou vervou.. ()