TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

blackrain odpad!

Zřejmě někomu ruplo v kouli a rozhodl se, že bude večer divákům servírovat bulvární zprávy, které si každý může během dne přečíst v Blesku, Aha, Rytmu života, Pestrém světa a podobných časopisech a samozřejmě na internetu. Takže vznikl zcela zbytečný pořad, který takové bulvární články pouze shrnuje a dělá další reklamu našim celebritkám. Ivana Gottová byla hrozná. Její hlas byl nevýrazný a uspávající. Martina Gavriely už byla lepší, živější a dravější. ()

L_O_U_S odpad!

Původně jsem chtěl načrtnout, jakou formu trestu by si zasloužili aktéři tohohle svinstva, ale nechci zbytečně traumatizovat čtenáře. (987.) ()

*Elfík*

Tak náhražka Přátel? Blbost, jen další stupidní pořad o lidech, které stejně nokoho nezajímají. Chci zpátky Přátele!!! ()

SallyZen odpad!

Týká se to celebrit, který mi jsou docela někde. Nesnáším tyhle pořady, které se o nich natáčí, kde nahlížíme do jejich soukromí. "Velice mě to zajímá". ()

William_ odpad!

Omlouvám se adminům a všem lidem kteří jsou slušní: Tento pořad je největší píčovi*a co lze ve 21.století nalézt v hlavním vysílacím čase 7 dní v týdnu... ()

Mefistofelle odpad!

Další důkaz o úpadku televizních pořadů a o neutuchající touze jednodušších Čechů vědět všechno o životě lidí, kteří jsou z nepochopitelného důvodu považováni za celebrity. ()

animaxis odpad!

České "celebrity".Bohužel ty odsuzuji,protože nic neumí a jen platí bulváru,aby o nich napsal něco hrozného aby si získali větší slávu a sami jim jsou občas ochotni poslat sprosté fotky,aby je pak mohli žalovat,že je otiskli a tím se celá republika baví a žere jim to. ()

Gavin87 odpad!

Opovrženíhodný hnus vyprodukovaný televizní stanicí, kterou bych nejraději jedním podpisem nechal ze dne na den zrušit. ()

Tyny odpad!

Přesně proto se na televizi nekoukám. Jak někdo, proboha, jak někdo mohl vymyslet takovouhle hovadinu. Jako kdyby nestačilo všechno ostatní. ()