• Austrálie

Velká Británie, 2013, 88 min

Andrew Jones

Andrew Jones

• ricci.s

Lisa si nájde novú prácu ako upratovačka v psychiatrickom ústave, v ktorom straší. A tak začne pátrať po minulosti a zistí, že liečebňa stojí na pozemku, kde kedysi stál domček v Amityville, a má pocit, že sa tragická história môže zopakovať. Takže hororík, v ktorom miestami nie je isté, či je blázon hlavná hrdinka, alebo všetci okolo nej. Trochu zbytočne použitý námet a legenda okolo toho domu, no nevadí. Atmosfericky ako tak zvládnuté (predovšetkým vďaka prostrediu a poniektorým sympatickým psychopatom, najmä satanistka bola dobrá). Herci to odohrali v rámci svojich obmedzených možností. Pozerateľný nízkorozpočťák.(20.8.2013)

• George Stobbart

Najnovšie, jedenáste pokračovanie hororovej ságy Amityville sa bez väčších ambícií a vcelku potichu prikradlo 34 rokov po prvej časti, ktorá to všetko odštartovala. A hoci bolo už vopred jasné, že sa od toho nedá očakávať nejaký hit, nečakal som, že to bude až takáto ohavne nezaujímavá, amatérska nuda s otravnými nehercami a ubíjajúcim spracovaním. Keď som sa chvíľu po dopozeraní pozeral z okna ako prší, bolo to omnoho zaujímavejšie než celý tento film, ale tú slabučkú 1* tomu aj tak venujem.(21.8.2013)

• Campbell

Jsem v depresích jestli dát 2 nebo 3*. Na jednu stranu tady mám ne zrovna dobře natočenou a hodně stupidní kravinu ale na straně druhé je tu vidět snaha a kvalitní atmosféra. Osobně si myslím že filmu ubližuje nejvíce konec který se tu nehodí a díky tomu film vyzní strašně blbě. Navíc jsem se dost těšil na další kousek který se týká Amityvillu, ale film se o tuhle legendu opírá jen okrajově a do poloviny filmu se mi zdálo že to je jen lákadlo. Film má dobrou atmosféru která je parádní hlavně co se týká toho sklepa a hudba k tomu pomáhá už od úvodních titulků jsem se do tý hudby ponořil. Herci jsou katastrofičtí, ten Rusák ještě jde a navíc mi hlasem připomíná Ballica z GTA4, ale hlavní hrdinka je prostě hrozná a není ani jedna scéna kde by nepřehrávala. Jedná se o lehce podprůměrný horor kde je vidět že se tvůrci snaží i přes takřka nulový rozpočet, ale bohužel je tu i pár dost věcí který film hodně sráží na kolena.(30.8.2013)

• ARI50

Ach jo kolik ještě přijde pokusu na tenhle film.(5.9.2018)

• kaylin

Snímek „The Amityville Asylum“ by měl celkem dobré východisko minimálně proto, aby zde byla dostatečně dobrá atmosféra, která vás strhne a bude vás celou dobu děsit. Jenže to by chtělo trochu schopnější filmaře. Obraz a zvuk se zde nepotkávají ve správné synergickém propojení, střih nefunguje a k tomu jsou ještě herci, jejichž výkony jsou... no, špatné, Nebuďme úplně zlí. Napasování na mytologii je jalové, ale to je v rámci série v podstatě normální a tolik by nevadilo. Problém je spíše v tom, že to odhalení není ani zajímavé a je prostě očekávané.(12.3.2015)

• Rodriguez

Jedinný ze série "Amityville", který sem ještě neviděl a sháním, kdyby někdo měl a nabídl, budu jen rád.(20.7.2014)

• Nivenx

Nudná, nezajímavá tragédie. Trápí mě spíš, že Amityville je známé jméno, tak už to cpou snad na všechno. Tady to vysloveně nemá šanci uspět ani tak. A většinou se mi u filmů líbí alespoň poster, který tu také stojí za prd.(8.6.2014)

I když je to hrozná hovadina,sledováním tohoto filmu si člověk zlepší den.Žádné momenty které by člověku nahnaly hrůzu že začne křičet ale husí kůže se u pár chvilek objeví.Za mě 100%.(20.8.2015)

• chrchel

Kromě remaku "3:15 zemřeš" je tohle první film ze série Amityville, který jsem viděl. Špatné herecké výkony, dost stupidní dialogy a příběh, a navíc se tu nenachází nic strašidelného. Koukat se na to jaksi taksi dalo, ale jednou tu bohatě stačilo. Druhá hvězdička je za "Kurva!"(23.8.2013)

• JardoLe

Tento film je v poradi jedenasty Amityville a je to jasne ako pri desiatke,odpad ako hrom...:-)(23.1.2018)

• elanista1

Dalsi z tej obrovskej kopy neoriginalnych ducharskych hororov, tvorcovia sa ani nesnazia urobit to trocha inak /ak neratame vymenu rodinneho domu za sanatorium /, je to film robeny podla predpisaneho vzorca, ktory pozname uz vsetci naspamet. Biedne herecke vykony, znepokojujuca hudba, nulove napatie, nulova interakcia medzi postavami a este sa mozu menovat negativa. Otravne a nudne. Inac vzdy sa len pousmejem ked vidim ze umierajucemu cloveku povedia "It is okay".(26.8.2013)

• Frantisek.Fu

0%(16.4.2018)

• Mukade

thank god 4 fast forward(24.8.2013)