Fanouškovský počin s názvem The Joker Blogs se odehrává po událostech ve filmu Temný rytíř (2008). Joker (Scott McClure) byl umístěn do Arkhamské psychiatrické léčebny, kde se poprvé setkává s doktorkou Harleen Quinzelovou (Kira Westberg). Naštěstí pro nás doktorka (a znalci komiksu jistě uhodli, že nejde o nikoho jiného než budoucí Harley Quinn, kterou její obsese Jokerem v budoucnosti přivede na stranu zla) vše zaznamenává videokamerou.
Seriál je koncipován jako série Jokerových terapeutických sezení v léčebně – zkouší na něj kde co, můžeme se těšit například na arte nebo hypnoterapii. Jde o záznam rozhovorů s Jokerem, v nichž nechybí ani občasné rýpnutí do Batmana nebo Harveyho Denta. Ačkoliv jde zpočátku v podstatě výhradně o záznam samotného Jokera (a klobouk dolů před hereckým výkonem), postupně se seznamujeme s jednotlivými členy léčebny. Joker si užívá manipulaci a hrátky se svým okolím a tak věřte, že některé z nich potká nehezký (a poněkud předčasný) konec. Jednotlivé díly na sebe navazují a Joker si pro nás připravil dokonce i několik speciálů, např. velikonoční nebo valentýnský. (oficiální text distributora)

Folky

Čím víc epizod sleduji, tím víc se my to líbí. Po shlédnutí asi osmé dávám pět hvězdiček. Koneckonců představitel Jokera je ve své roli velmi přesvědčivý. ()

Luk Skywalker

Joker má sice masku, ale hrát každý ho nemůže, ale pokud dokážete napodobit hlas a ďábelský smích, tak nemám výhrad, tady se to povedlo. Seriál má sice nedostatky (např. Joker je téměř nepřemožitelný poté, co uteče z léčebny) a logické kopance (ale ty jsou ve filmech často a komiksech asi schválně), ale přesto se jedná o zdařilý počin, navíc od fanoušků. ()

sgt.paper

První co si musíme uvědomit je to že to udělali fanoušci. A teď hodnocení McClure to zahrál úžasně, vystihuje temnou atmosféru Jokera, kterou přinesl Temný rytíř, první část ve které vystupuje jenom on je na 5* i kdyby to udělali profesionálové. Ale bohužel přišla druhá část a s ní víc herců... absolutní nedomyšlení toho že režie zapomněla to že je to natáčeno na kameru. Takže v některých situacích nedává smysl přítomnost kameramana. Herecké výkony ostatních jsou špatné až trapné, z nich jediný vyčnívá řiditel, na kterého se dá trochu koukat. Ovšem Joker je perfektně zahraný a je to zábavné i strašidelné. Takže (až na druhou část) velký úspěch. ()

Plechpetr

Sice už to není ten pravý šílený Joker, ale pořád to má co do sebe. Nekteré z dílů jsou vyloženě slabé, ale většinou je ty další vyzvednou zase uplně do vzduchu. Zatím jsem měl tu čest vidět 9 dílu. Uvidíme dál. Zatím 4* ()

LokiZombie

Fiktivní blog je fajn cena útěchy, vzhledem k tomu, že Heathova Jokera už nikdy neuvidíme... a není to vůbec zlý! Jako fanoušek oceňuji propojení filmového a komiksového univerza (spekulace o Jokerově příčetnosti, Quinzel, Strange, starej Arkham...) + některý dialogy jako by vypadly z pera samotného Nolana (finále 10. epizody- můj favorit). Kdyby se při masovém útěku vězňů a psychopatů v TDKR mihl tenhle joker alá http://desmond.imageshack.us/Himg607/scaled.php?server=607&filename=jokertdkrposter1.jpg&res=landing vůbec by mi to nevadilo... ()

Matt007

Nejdřív jsem se toho trošku obával ale herec hrající jokera je fakt slušnej. Sice to není Heath Ledger (toho stejně nikdo nikdy nemůže překonat), ale i tenhle joker má něco do sebe. Joker blogs je opravdu podařený fanouškovský počin. zasloužené 4* ()

Uberlord

Přemýšlel jsem, jestli 3 nebo 4 hvězdy. Tu čtvrtou jsem chtěl věnovat geniálnímu herci, ztvárňujícího Jokera. Ovšem v průběhu jednotlivých dílů, se podoba chování vzhledem k Temnému rytíři, ztrácí. Avšak né úplně vymizí. Joker ze zahrán skutečně svěle, ale bohužel je to asi jediná silná zbraň této minisérie. Ovšem jakožto "fanouškovský počin", musím říct, že je to skvělé! ()

ManOfPhoenix

Je to velmi povedený amatérský seriál, i když tam není Heath Ledger nebo někdo jiný z opravdové filmové trilogie Temný rytíř. Každou epizodu provádí náš "nový" Joker své podivné kousky, až to povede k něčemu, jako bylo v Nolanově trilogii o Batmanovi. A Scott McClure je jako Joker fakt dobrej. Navíc, se mi líbí i další herecké obsazení. Zejména ve druhé sérii, která si tak moc nehraje na videonahrávek našeho klauna, ale na události, které se našim hrdinům dějí. Tam především účinkuje Kendra Cashmore jako Harleen Quinzel. Nebo bych měl spíš říct, již budoucí Harley Quinn? ()

AgnesDee

Co na tento seriál říct? Je to jeden z nejlepších seriálů dnešní doby. Scott McClure je Heathu Ledgerovi, kterým se inspiroval, neuvěřitelně podobnej, děj je skvěle propracovanej, konec je možná trochu divnej, ale originální. A navíc, Scottův herecký výkon je jeden z nejlepších. ()

Setanta

S každým dalším dílem drsnější a drsnější. Doporučuji u toho vydržet. Samozřejmě, logika místy postavená na hlavu, Joker není Ledger, ale i tak je to paráda z níž mě mrazí. ()

jaqubko

Na amatérsku prácu je to rozhodne podarené, treba to ale brať s veľkou rezervou. Najsilnejší je seriál v úvodných častiach, keď sa len postavy rozprávajú do kamery, lebo dialógy (často i monológy) sú napísane výborne a Scott McClure je výborný herec. ()

Paladinno

zprvu jsem měl potřebu ho srovnávat s Ledgerem a přišlo mi to naprd, jenže časem si člověk zvykne a můžu říct, že tenhle chlapík se zlepšuje s každým dílem...dokonalosti asi nikdy nedosáhne,ale rozhodně to není špatný výkon a je to parádní doplňková odreagovačka při čekání na zakončení trilogie Temného rytíře. ()

tribys

No...Ledgerův Joker by se prostě napodobovat neměl...nic se mu nevyrovná a stěží přiblíží...škoda, že se Joker nepojal jinak, po svém ()

Kreveta.punk

Neskutečne dobrý amatérský pokračování Dark Knighta, především rozhovory s jokerem v Arkhamským cvokhausu. Nebudu srovnávat s Ledgerem, ale Scotta bych si klidně dokázal představit jako Jokera pro další celovečerák. Pravda, pár dílu mimo cvokhaus možná bylo slabších, ale takovejch ukrutně skvělejch psychopatů jako je Joker je prostě málo. ()

mad.dog

Velice povedený miniseriál z prostředí Arkhamské léčebny a jejího okolí. Musím pochválit Scotta McClurea, jeho Joker je vynikající (i když na Ledgerova nikdo nemá a mít nebude). Herci se snaží a celý seriál má pevné základy. Viděl jsem hodně seriálů a na to, že tohle je FANOUŠKOVSKÝ seriál, tak strčí většinu dnešních sérií do kapsy. Palec nahoru a ať je víc takových seriálů. ()