Avengers: Age of Ultron

• USA Avengers: Age of Ultron (více)
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

NadyaM

To isté ako Avengers: Pomstitelia. Až na to, že oveľa oveľa horšie. Program Ultron sa vymkne spod kontroly a obráti sa proti Avengerom, pričom sa stane doposiaľ ich najväčším protivníkom. Oproti prvej časti Avengers mi tam chýba to čaro a zážitok z filmu, ktoré som pri Pomstiteľoch mala. Aj tak ale ide o podarený snímok, ktorý je síce výraznejšie slabší, ale rozhodne nie tak, aby sa z toho stal prepadák. Za mňa tých 70 - 75%. ()

EYO EYO

Je to veľmi fajn ,o trošku slabšie od jednotky,joss whedon je veľmi dobrý režisér nájme pre to že čo dokázal pri jednotke,velmi fajn herecke výkony ,zase najlepší asi robert downey jr. A scarlett johansson tá bola nenormálne dobra ,fajn že sa tu objavili nove postavy lebo scarlet witch bola celkom fajn a prekvapila ,čo viac poviem veľmi vydarené CGI efekty ,výborná kamera ,výborná hudba a výborný zvuk(veľmi zábavné cameo stana leeho ktoré pobavilo)/80% ()

hmyzovrah

Já teda nevím, ale četl jsem ňaké komixy, viděl ňaké seriály a musím říct, že Ultron byl super těžký protivník, no a tady ho spláchli v jednom filmu, kterej byl sám o sobě nudný. Zápletka trapná, stejně jako název Sokovia. Ultronovi by určitě slušelo, kdyby někoho z Avangerů zabil, třeba nudné a zcela nezajímavé postavy Black Widow a Hawkeye. To by dodalo na filmu tršec větší šmrnc. ()

HombreT

Prečo to pozeráte, keď viete čo to zhruba bude ?....Prečo idete do kina na každú jednu marvelovku, keď ju vždy zvozíte pod čiernu zem ?! (áno, teraz myslím Mistra Colgate Herbal)......nevravím, že to je skvelý film.....veľa vecí ste mu vytkli správne.....je to jednoducho 'biják', ktorý je tu jedine za účelom pobaviť (a áno hlavne mladé publikum alebo veteránov, čo vyrastali na komiksoch).....pokiaľ teda nechcete vidieť ten Váš všade omieľaný 'digibordel', tak si choďte trebárs na nejaký dokument alebo čo....ja jednoducho keď viem, že ma nejaký typ filmov nebaví, tak nejdem na každé jedno pokračovanie....a ešte k tomu aj do kina, len aby som potom vyplakával aké je to zlé a hejtoval niečo, čo sa dá očakávať ;) ()

CrashHP

Vynikajúce pokračovanie, ktoré sa nielen snaží, ale rozhodne aj je akčnejšie ako prvá časť. Od prvej scény, ktorá ma vtiahla do deja a nenechala poriadne ani dýchať až po záverečnú bitku, pri ktorej sa cítite byť súčasťou všetkých zúčastnených Avengerov. Vynikajúce dialógy, prepracovaný dej, hlbšie vcítenie sa do hlavných postáv. Sympatické nové postavy, ktoré svojím pôsobením ovplyvnia priebeh deja sú oživením pre celý príbeh. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 11: "Každý z nás jsme strůjci svých vlastních běsů..." Umělá inteligence se postaví proti Avengers a vlastně proti celému světu, který chce zničit. A to je vlastně vše, o čem film nakonec je. Za jejím vznikem stojí Starkova zvědavost a Lokiho žezlo. Vypíchnu scénu s přetahováním se o Thorovo kladivo a duel mezi Hulkem a Tonyho oblekem Hulkbusterem. Jinak CGI demolition porno. Efekty jsou natolik dobré až jsou naprosto špatné - prostě všeho moc škodí. Přehrává situace z jedničky. I zde si Hulk podá hlavního záporáka, jen je místo omlácení o podlahu vyhozen z letadla. Jde na tom vidět pouze to, že divize počítačových triků makala od rána do rána. - 10%. ()

Flammarion

Když jsem byl malej kluk, tak jsem chtěl mít modrý slipy a červenej plášť. Umět létat nebo alespoň mít sílu někam zmizet. Což se mi občas splnilo, když jsem zavřel oči. No teď už jsem velký a ze slipáků mi naskakují rostodivné pupínky. Intelektuální podívaná jak se patří. Opravdu hodna naší doby. Pomeřovaní chujů na všech frontách..Včetně těch plechovejch a výsledek? Kámoši jak hrom. Jak se to vlastně jmenuje? ()

Sejkorka

Určitě dobrý film. Jen nevím, zda je nějaká posloupnost "1" , toto, Infinity War, End Game ... Je tam spousta momentů, kde jsou odkazy na jiné situace apod. mimo děj tohoto filmu, v čemž jsem se poměrně úspěšně ztrácel. Ale podívaná je to velkolepá. ()

Jestrab

Lidštější postavy i lidštější děj. No není divu, když je to dvojka... a asi 50 díl série, která se pak rozjela ještě víc. Konečně se může rozjet příběh kterej chtěli. Jednička byla prostě jen akční film s úžasným vizuálem, ale se spoustou nových postav a mechanik, které na první dobrou nechytneme. Zde konečně mohlo jít o epický příběh který nemá obdoby. A je tomu skutečně tak. Bohužel je tak epický, že ho doceníte po 10 shlédnutí a 5 shlédnutí všech předchozích filmů. U nějakých Harry Potterů či Pánů prstenů není divu, že když se kouknete na třetí díl, tak nebudete vědět, co se děje. Tady bych se měl kouknout na první díl a měl bych být allright. Ale eeeeeeeeeeeh..... já i po pěti letech nevim, co se na obrazovce v poslední hodině děje. A to by se dít nemělo. Když už chcete natočit 200, nechcete radši natočit 202 filmů a nadimenzovat děj tak, aby jste pak neměli deprese, že jste už starý na nové filmy? ()

unitedfan

Nejslabší díl ze společné Avengers série. Age of Ultron, je sice natřískaný akcí a hláškami, ale ve svém jádru je to vcelku nuda. Hlavní záporák je nezajímavý a absolutně se nemůže rovnat Lokimu nebo dokonce Thanosovi. Na můj vkus je ve filmu až moc humoru, který je v některých momentech nevhodný(což je bohužel klasický nešvar Marvelu) a závěrečná zhruba půlhodinová akce v Sokovii je spíše chvílemi úmorná než působivá. Stále ale funguje chemie mezi postavami a triky jsou na vysoké úrovni. Ale takový triumf jako v první týmovce to rozhodně není. ()

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)