poster

Strážci Galaxie Vol. 2

 • USA

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • USA

  Guardians of the Galaxy 2

  (neoficiální název)
 • Nový Zéland

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • Kanada

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • Slovensko

  Strážcovia Galaxie 2

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ****

  Skvělý - nápady, sranda, pěkný star-trekácký masky, nějaký nádherný vizuály, cit pro retro pocty a písničky, castingový radosti. Když digi film, tak takový. Neříkám, že to v druhé půlce nekolísá, ale takhle vypadá komiksová týmovka, která nepočítá s tím, že jsou její diváci totální nenáročný hlupové (jako ta hlavní marvelácká...). A jde od srdce.(12.8.2017)

 • Ainy
  ****

  Neskutečná zábava od začátku do ... ano, dá se říct, že do konce. Tam trochu stříkly emoce, nicméně humorná tečka to zakončila. Hlášky, skvělá akce, vtípky, vesmírné bitvy a odkazy na osmdesátkový seriál mě spolehlivě odrovnávaly, i když jsem občas cítila, že to už sklouzává k přehnanosti. Ovšem ne ze všeho jsem byla tak odvařená. Nepochopila jsem to "zahradničení" Petrova tatíka s egem velkým jako planeta. S následky jeho sázení si filmaři moc neporadili a podle mě to hodně špatně zpracovali. Celkový dojem z filmu je ale výborný. Určitě se s jedničkou dá hrdě rovnat a v porovnání s ní v ničem nezaostává. Malá rada - nezvedejte se hned při prvních titulcích. Přijdete o bonusy.(7.5.2017)

 • Arachneuss
  ***

  Rodinná komedie par excellence, která, i přes slabší dějovou konstrukci a scenáristickou berličku „Jak jsem zabil tvojí matku“ vedoucí k finální konfrontaci, dokáže úspěšně pobavit. Marvel Studios Standard© – neurazí, krátkodobě nadchne, ale druhé shlédnutí (nedej Bože v kině!) vůbec nehrozí.(9.5.2017)

 • H34D
  ***

  Já jsem tedy nepochopil, o čem vlastně druzí Strážci měli být, protože to, co se na obrazovce odehrávalo, byly jen hodně nablýskaná rodinná pouta. Sem tam nějaký vtípek byl fajn, na závěr padla i nějaká ta podařená emoce, avšak nemůžu se zbavit pocitu, že celý film byl poměrně hloupý a "zbytečný". 6/10(14.8.2017)

 • Isherwood
  **

  Je to jako vykuchat jádro Červeného trpaslíka, natáhnout jej na dvě hodiny, hodit do kouzelné krabičky, kde makají trikoví otroci a pak si nechat vygenerovat „film“. První půlka je ještě vcelku snesitelná, především Rocketovi se daří to, co v prvním díle nedovedl nikdo, tedy sázet osobité momenty a úderné hlášky, ale v momentě, kdy se definuje záporák, mi blesklo hlavou: „A je to v hajzlu!“, protože pak už jenom poctivě odškrtáváte všechny propriety standardního marveláckého menu. Dezert se nekoná, překvapení jakbysmet.(20.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace