poster

Strážci Galaxie Vol. 2

 • USA

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • USA

  Guardians of the Galaxy 2

  (neoficiální název)
 • Nový Zéland

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • Kanada

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • Slovensko

  Strážcovia Galaxie 2

 • Nizozemsko

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

 • Austrálie

  Guardians of the Galaxy Vol. 2

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

Externí recenze k filmu (16)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Na jedničce se mě líbila excentrická nekorektnost ústřední pětice a sázka na její týmovou chemii. Na dvojce už je vidět větší příklon k blockbusterovému schématu, s dost výraznou melodramatickou linkou rodinných vztahů. Je to, jako u většiny marvelovek, daň za to, jak se universum rozrůstá a…" (více)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) ***

  "Snímka neprináša nič nové. Snaží sa v zásade divákom navodiť zážitok, ktorý si užili pri prvom filme, ale nikam ho neposúva. Navyše, čítate túto hru takmer od začiatku. Diváci im to pravdepodobne tentoraz ešte prepáčia, ale pri treťom filme, ktorý je v pláne, sa všetci budú musieť poriadne snažiť,…" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "James Gunn nás s tímto snímkem nezklamal, ale nepřinesl ani nic nového. Už je ale ohlášený třetí díl, takže nějaký matriál asi už nachystaný má. Film obsahuje hned pět potitulkových scén, ale větší část z nich není příliš zajímavá. Oldschoolová hudba filmu dodává příjemnou retro atmosféru. Opět…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Vol.2 není nijak seriózní závažná podívaná, ani se tak už od samého začátku netváří. Je to zábavný příběh, který pobaví jak „obyčejné“ diváky, tak i ty nejzarytější fanoušky Marvelu. Film překvapí i svým velkým počtem pěti scén po závěrečných titulcích, na které se vyplatí si počkat. Strážci jsou…" (více)

 • Dailyoffline.cz (Adam Butora)

  "S příchodem finále však Gunn ztrácí nad vizuálem kontrolu a na plátně se objevuje změť lítajících zbytečností a bordelu, takže se vlastně stěží zorientujete, kde vlastně jste. Což je škoda. Strážce Galaxie si získali fanoušky také především díky soundtracku plného starých pecek. Awesome mix: Vol.…" (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Se vším tím, čím překvapovala jednička (třeba i hláškující digi Rocket s hlasem Bradleyho Coopera), včetně senzačního soundtracku, se setkáte i ve dvojce. Ale je toho všeho nějak moc. I ten David Hasselhoff vás rozesměje, ale už tolik nepřekvapí. No holt, druhé díly mají těžké poslání a u tohohle…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Možno majú svoje, menšie, muchy, no v zásade sú výborne vystavaným pokračovaním. Staré postavy plnia čo sa od nich čaká, nové posily doň zapadli dobre a zloduch nie je iba nudnou figúrkou. Potešia aj vcelku zábavné cameá. No a menšia rada na záver – neodchádzajte ihneď z kina. Potitulkových scén je…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *****

  "Strážci Galaxie 2 jsou dokonalou hollywoodskou zábavou v tom nejlepším slova smyslu, perfektně vybroušeným produktem, jenž přesně odpovídá moderním nárokům na akční velkofilmy i na diváckou poptávku po filmařské, vypravěčské a řemeslné kvalitě. Je to svižný a vtipný film, na který určitě běžte,…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) ***

  "Jako klad se dá vnímat, že si Strážci Galaxie stále hrají na svém písečku a oproti jiným snímkům od Marvelu zůstává provázanost s jinými filmy relativně malá. Dílu to nijak nepřidává na kvalitách, ale aspoň se od souputníků něčím odlišuje. Diváci odhodlaní zůstat v kinosále až do skončení titulků…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Jenže abyste figurky dostali na potřebná místa na šachovnici, musíte nacpat do relativně úsporné stopáže tolik honiček, vzpour, kliček a zvratů, že už to není horská jízda, ale spíš řetízák s volume hodně doprava. Místo dalšího budování vztahů mezi základními charaktery jsou na nás sypány další a…" (více)

 • Multiverzum.sk *****

  "Nie, priatelia, toto nie je Winter Soldier a nie sú to ani Avengers. Sú to tí istí Guardiani, ktorých sme tak milovali v prvej časti. Až na trochu slabší príbeh dostanete rovnakú dávku zábavy ako naposledy. James Gunn si plní sny a plní tým aj tie naše!" (více)

 • Obrazor.cz (Ilona Podivínská, Filip Šula) *****

  "Je to výborná kombinace akční sci-fi komedie a rodinného dramatu. Svým způsobem taky funguje jako taková opozice k ostatním marvelovkám. Ano, je tam relativně jednoduchý humor, hodně barev a drahé akce, ale Strážci Galaxie mají mnohem přitažlivější koncept i provedení než Avengers." (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "James Gunn a Strážci Galaxie podruhé. Namísto velkolepější, temnější a výbušnější podívané servírují Gunn a spol rozmáchlejší fanouškovskou službu, která si moc dobře uvědomuje, kde vězí síla téhle značky. Namísto velkolepého záporáka (i když...) se věnuje spíše svým postavám a jejich příběhům.…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych, Adam Hencze, Vladimír Langr) ***

  "Ne o moc horší než první díl a pořád sympatická jízda, v tomhle případě se ale humor jaksi moc ztrácí sám v sobě a děj i akční sekvence postrádají sepjetí a vůbec smysl. K dobru se dá přičíst prostředník většině dějových náležitostí drahého blockbusteru, na druhou stranu ale strážcovské křepčení…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Režisér James Gunn si ve Strážcích počíná suverénně ve věcech, které se vydařily už v prvním dílu. Ať už jsou to tak mnohdy bizarní průpovídky nezranitelného hromotluka Draxe, bitky prováděné výhradně do hudebních hitovek z minulého století nebo osobitým humorem, který často balancuje na hranici s…" (více)

 • Vecnykritik.cz (Ivo Bednář) ***

  "Čistokrevný sequel, který s sebou přináší veškeré klady i zápory tomuto pojmu vlastní. Je to větší, akčnější, rozmanitější, odvázanější a na oko dražší. Ale také příběhově rozmělněné, epizodické, nesoustředěné, překombinované. Okouzlení se podruhé nekoná, nicméně stále se jedná o nadmíru zábavný…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace