Sestra

• USA The Nun (více)

soukyd33

Velmi podařený horor se zajímavým závěrem. Film navazuje na V zajetí démonů 1, 2 Vybrat jako místo pro natáčení klášter a k tomu opatství se povedlo. Dost děsivé byli i různé scény, kde člověk vůbec neví odkud se zlo vynoří. Doporučuji. Poznámka: Koukat na to s více lidmi bylo zajímavé. Hvězdiček 4**** ()

TommmyT

Škoda promarněného dobrého námětu z bezva série. Poslední dobou jsem si navíc oblíbil Demiána Bichiri. Očekávání tedy nemalé, výsledek sotva průměrný. Velmi mizerný scénář, žádná pořádná scéna, jen obyčejné okoukané scény, které jsou v každém druhém hororu. Velká škoda. ()

semtamfor

Musím souhlasit s uživatelem kobejn. Opravdu jen řemeslně vyvedená lekačka s pokusy o jakýsi epický a mystický zážitek - jenže to celkově strašně skřípe. "V zajetí démonů" bylo vážně zjevení na hororové scéně, kde fungovala klasika s moderním přístupem k žánru, tady se to naopak děsně tluče, nápady dusí obsahová vata a vizuální přebujelost. A některé věci mě až rozesmály, třeba americká představa typického Rumunska (jako už tolikrát). Asi se tam budu muset taky jet podívat (do Rumunska a asi i do Ameriky). ()

DeLonge

Ach jo, tak moc libová záležitost to mohla být. Jakože fakt jo. Správně ponurá, tajemná, strašidelná, lekavá, klášterní, hřbitovní, církevní, bubákoidní a hlavně nevrzající a nebouchající. Jenže to by tam nesměla být parta shit. Otec Burke a jeho chujology mě vždy zaručeně rozesmály. Sestra Irene a její vaginology mě zase nutily přemýšlet, o co nejméně bolestivém způsobu sebevraždy. A korunu tomu všemu nasadil absolvent zvláštní školy, kterému ještě z dob studií zůstala přezdívka Frantík. No a to je konec příběhu o tom, jak tři retardi totálně zkurvili jinak docela slušnej horor. Škoda, veliká škoda. ()

Hrr.nec

Nebál jsem se ani chvíli, dvě hvězdy za slušnou výpravu a relativně slušný doplněk ke conjuringu, ale jinak samostatně dost špatný, škoda. ()

gatuso

Slabota. Ryc nahodne na hrbitove, zvonecek carodeje 3. kategorie Rumburaka, jedna hvezda za kotatko Taissu Farmiga a druha lokaci. ()

Liberi

Brak s lacinými lekačkami, tedy s tím nejprimitivnějším filmařským nástrojem, překroucenou mytologií, i překroucenou historií, z níž byla vzata snad jen lokalita. Zbytek si ti neumětelové (režisér, scenárista, producenti) vymysleli. Digitální animace a hrátky se zvukem nejsou vždy řešením. Atmosféra a kulisy však byly správně dekadentní, až gotické. ()

Lacro

Prostředí dobré, atmosféra občas hrozivá, i nějaká ta lekačka se povedla. Čekal jsem tak nějak víc, ale celkem to šlo. ()

Bogrant

Podpriemerná rehoľná verzia It, len namiesto zmaľovaného klauna tu je zmaľovaná teta mníška. Celé je to miestami príliš seriózne (alebo aspoň chce byť) a je to tak divné a pomiešané, až to vyznieva skôr komicky a smiešne. A čím ďalej sa to posúvalo ku koncu, tým viac mi bolo ľahostajné, čo sa s kým a ako stane. Absentuje tu aj prvotný strach a aspoň jedna poriadne vypätá scéna. Nebyť záverečného "o 20 rokov neskôr", tak ani neviem, že je to súčasťou conjuringovej série. ()

draxxi

Interiery, exteriery a celkova vytvarna stranka - 100% Duchove a lekacky funguji - 90% Svata relikvie vypada jak z vietnamske trznice - 10% Celkovy pribeh a dej bohuzel nuda - 30% 25/2/2021 66% ()

Holly_Molly

Oká, tu jednu hvězdičku za postavu Frantíka, protože je to na 100% nejlepší postava a to i přesto, že byl na plátně zhruba 15 minut a tu druhou za to, že je to sice nudnej, ale aspoň hezky natočenej horor...Zde v bodech tři věci, který to sráží...1/ Atmosféra Conjuring filmů je přibližně někde v prdeli. 2/ Laciný  lekačky nedělaj kvalitní horor. 3/ Závěrečná konfrontace s bubákem působí jak final boss z Dark Souls a mění instatně žánr filmu z (prej) hororu, na fantasy s prvky komedie. Aspoň jsem se na konci zasmál. ()

Archvile

Dobre odvedená práca, ale žiadna lakačka, žiadny zvrat v deji, žiadne prekvápko. Proste suchý dopredu naplánovaný horor. Tri hviezdy pre celkový dojem sú až až. ()

vinducha

Bonnie Aarons má teda specifický ksycht předurčený pro takovéto role , děsivá , vedle ní se ráno probudit , tak mi opravdu jebne . Jinak díky tomu klášteru  kdesi v Rumunsku dávám ještě o 1 hvězdu navíc , výborně . ()

danny70

V tom hrozném strašlivém Rumunsku (no kde taky jinde, že), se nachází v místní divočině děsivý klášter, kde se ďábel utrhl ze řetězu a žere řádové sestry. Vyřešit to přijíždí nezkušená novicka z Londýna (odkud jinud, že), kde jsou známí tím, že prkotiny někde v Rumunsku umí vyřešit kdekdo z nich levou zadní a starší kněz (no aspoň něco). Až tam dorazí, tak tam všemožně pobíhají, různě se lekají, polévají svěcenou vodou apod. až to nakonec všechno přijde rozseknout playboy z Kanady, kterých se samozřejmě po rumunském venkově pohybují mraky, musí těm zaostalým a vystrašeným Rumunům přece někdo ukázat civilizaci a odvahu. Tak to jo... ()

NikiVai

Sestra mě zklamala, jako nějaké bububu, to by se tam místy našlo, ale celkově mi to přišlo takové jalové, bez napětí a moc prvoplánové. ()

Bohdy67

Najednu stranu to bylo tak moc málo uvěřitelné že se člověk snad ani nemohl bát. Na té druhé úžasné prostředí, dostatek vyobrazení démona a celkově zajímavé zpracování. Podle mě bude otázka času kdy přijde ještě něco před... Každopádně jeden z nejlepších dílů celého kontinua, ikdyž se to na první pohled asi moc nezdá... 66% ()

JB001

Ač horory zrovna nemusím, tak tohle mne pobavilo víc než dost. Nicméně tento film a nedávno i Vymítač vedou člověka k zamyšlení o existenci Boha i Ďábla potažmo nebe a pekla ()

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí