Sestra

• USA The Nun (více)

Feacher

Myslím si, že diváci jsou v dnešní době fakt přemlsaný a máloco je pro ně dobrý. Kdyby tohle vyšlo před 50 lety, tak to má 90 %, ale dnes 56 %. Co tomu chybělo? Mělo to nápad, příběh, nebylo v tom to, co mě na každém hororu vadi - jedna rána golfovou holí fo hlavy navíc by zkrátila film o hodinu... herecky dobré, atmosféra skvělá. Jo, je to trošku blbůstka, no ale proč nakonec ne? 5*! ()

Ariano

Námět filmu je zajímavý a velmi zdařilý, škoda, že se ho nepodařilo rozvinout tak, jak by si zasloužil. Všechno to mělo rychlý spád, člověk se nenudil, ale bylo tam tolik možností, jak to víc rozvést - ovšem to se naprosto nepodařilo. Prostě všemi směry nedotáhnuto do konce. O atmosféře nemluvě, nebyla tam žádná. Natož děsivá. Lekací scéna tam byla jedna jediná (!!!!) ()

Hrebo

Prvni polovina filmu se nese ve znameni napeti a ocekavani trosku jsem se i bal... ale potom... no ja vam nevim proc porad ti lidi chodi do tech sklepu kdyz vi ze pred chvili potkali ducha? Proste vsechno co se deje se da predpokladat takze vas to uz ani nedesi a poslednich 20 minut jsme si pripadal jak v avangers .. kdy se vsichni chystaji na final boss fight. Jo a asi 3x behem filmu se cele kino pomerne hlasite zasmalo cili asi tolik k horroru... dokonce i moje zena todle vydrzela bez mrknuti oka a to se boji hororu vic nez ja financaku. ()

DJanko

Já nevím, z tohodle šlo vymlátit rozhodně víc. Prostředí bylo super, samo o sobě tvořilo poměrně dobrou atmosféru, do toho temná klášterní hudba a základ fajn horroru by tu byl, ale..Ale to je prostě vše, zbytek je klasické mdlé cliché. Postavy jsou nezajímavé, Sestra tam vlastně ani není moc vidět (až na konec), plno logických volovin..Za mě čistý průměr. ()

Fibonacci

pozrime sa na to triezvou hlavou. situácia na dnešnom hororovom trhu je hororová. máme pocit, akoby nás dnešný horor už vyľakať nevedel, akoby tie časy boli preč. to priznávam. no v rámci toho, čo sa dnes točí, mníška je dobrý horor. je dobrý od úvodu, je dobrý v závere, je dobrý v prevedení. no nie je to ten udretý klinček po hlavičke do rakvy (ktorý som očakával). treba to vidieť, lebo nunka ešte belonguje do kategorie mast sí pre kajšmentke hororov. ()

angelle

Do kina som išla do strachom, že uvidím hovadinu, ale bola som milo prekvapená. Jumpscary na jedničku, film nenudil a koniec bola pecka. Ako čerešnička na záver bola rola Jonasa Bloqueta. ()

majorzeman13

Takže film se my líbil !! Démonický VALAK v podobě řádové sestry je působivý,skvělý,cool ! Masky,hudba,herci jsou fajn. Klášter ,opatství v Rumunsku a jeho chodby,katakomby,uličky.....atmosférické,hutné,,temné,ponuré !!! Celková atmosféra filmu.....suprová !! Lekačky jsou fajné,ale mohlo by jich být...... Více VALAKA v jeho "plné kráse". No a zápory fimu jsou hlavně režie,scénář Režisér měl být zručnější a možná i známější persona!! Scénář předvídatelný,jednoduchý, slabý,mizerný tvůrci měli více na něm zapracovat ?! ()

Machal99

Potenciál byl rozhodně větší, ale film The Nun mne rozhodně nezklamal. Atmosféra super, Valak, když byl na scéně, tak z něj šel respekt (např. ve scéně s dveřmi s nápisem "Zde končí Bůh" naskakovala husina). Prostředí kláštera taky super, ale na druhou stranu příběh nic moc a většina lekaček taky mohlo být lepších.Za respekt nahánějícího Valaka a temnou atmosféru 70% ()

Tulpa

Velké mínus tohoto počinu je, že si nepohrává s představivostí diváka. Zlo oblečeno do řeholního roucha nám bylo představeno již dříve ve Wanově skvělém V zajetí démonů 2 a tudíž tak víme kdopak na nás vybafne. A co se týče scénáře? Tak ten je opravdu slabší stránkou filmu. I tak jde o kvalitní horor, s celkem slušnou atmosférou děsivého kláštera, který stojí za vidění. ()

PanIncognito

Film Sestra je všedně zaběhlou podívanou. Jednoduchý příběh mrzí, neboť namísto zavedení něčeho nového jsou vidět jen tradiční lekavé scény a spiritismus. Naštěstí klášter je děsivý a tajemný. A postavy jsou také solidní. O nic výjimečného ale nejde... :-| (viděno v původním znění) ()

jozofero

Najstrasidelnejsie na tomto horore bol trailer. Zaciatok dobry, stupnujuca sa atmosfera, no hned prvy stret so "zlom" bol pomerne komicky. Vo finale som sa uz len smutne smial. ()

Jirik95

Nejedná se o úplně typický hororový počin roku (,kterým byl třeba minulý rok jednoznačně film "TO"), ale i tak jsem byl poměrně dost spokojený. Kladným bodem filmu bylo, že ačkoliv se odehrával víceméně na jednom místě, tak nechyběla nouze o napětí ani "lekačky". Démonická jeptiška dokázala i po několika záběrech vylekat nejednoho diváka v kině. Dějově jsem byl také poměrně spokojený, proto 96 minut uteklo aniž bych se jedinkrát koukl na hodinky. A jako největší klad celého filmu, jakožto veliký milovník této série hororů, hodnotím závěrečnou dějovou návaznost na snímek "V zajetí démonů". Jediné, co mi ve filmu nesedlo bylo až poměrně "přepleskané" využívání počítačových efektů hraničících se žánrem fantasy. Za mě filmu dávám 75 %. ()

cica

V podstate musím súhlasiť s filmovými fajnšmekrami - nemá to dej, postavy sú nezaujímavé, ľakačky pre tínedžerov - eše že ich bolo plné kino, tak som sa aspoň zasmiala ( prvý krát oceňujem účasť tohto publika v hojnom počte na nejakom filme ). Stratená som bola už na začiatku filmu, ale to preto, že som hľadala nejaké súvislosti, dejovú líniu a ono to bola len taká chamuľa. Taissa Farmiga poučená z AHS behá ako slepé kura sem a tam, Francúz srší vtipom, ale keby tí vyliezajúci boli zombíci, bola by väčšia sranda. Celkový dojem na prt, hnevá ma to, lebo som sa celkom tešila. Dve hviezdy za celkom pozerateľného Demiána Bichira a kulisy Hunedoary. ()

Amedeo

Po přečtení místních komentářů a recenzí jsem šel do kina s lehkým skepticismem a neočekával jsem od snímku mnoho. Z výsledku jsem však byl mile překvapený. Prostě se mi to líbilo. Ano, dalo se to komplexně uchopit i jinak, nicméně cest, kterými se lze vydat, je více. Ano, příběh je celkem jednoduchý, nicméně tato absence je vykompenzována perfektním zpracováním prostředí, postavy démona, hudby a děsivé atmosféry. Za mě to bylo dobře sesynchronizované, mělo to spád a občasná hororová klišé celkovému zážitku nikterak nevadí. :) ()

bana

Film samotný - sklamanie. Dej pomalý, predvídateľný, nepostrehla som spojenie s iným filmom.. Čakalo som podstatne viac. Jedinou kompenzáciou je 4D. ()

Platonrado

Éra dobrých a kvalitných hororov skončila... Každá scéna bola predvídateľná,ako to už vo väčšine nových hororov býva. ()

SoloHan

Od Mníšky, som čakal naozaj viac. Vynikajúce prostredie Rumunska, ale ten potenciál ci už prostredia ci už Valak, nebola celkom využitá...vyber hlavných postáv neurazí, všetko ale predčila Hudba, ta bola naozaj brutálna. Z toho konca som troska zmätený a to prepojenie s grálom a templarmi, no neviem...urcite lepšie ako Anabelle, ale určite horšie ako Conjuring (to bude veľmi ťažké prekonať) ()

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí