Akční seriál o další děsně akční vládní agentuře, tentokrát na téma hackeři a vše kolem nich. Fakt, že seriál přežil jenom jednu sezónu není zrovna přesvědčivý důkaz kvality, že ano...nicméně, jde především o zábavu, a ta mi tu rozhodně nechyběla. Sosh si rozhodně zasloužila větší prostor než jí byl dopřán tady;) Nejlepší roli jednoznačně předvádí Kim Coates (nejlíp si asi pamatujete z Posledního Skauta - je to ten co mu hlavní hrdina zarazil nos až do mozku;)) jako (možná samotný) Crazyhorse, ultimate villain tohoto seriálku. Co ještě dodat...jistě, znělku spáchal Brian Tyler, skladatel jehož hvězda od Children Of Dune stále stoupá - viz Godsend a nyní Constantine - a jehož vrchol je pevně doufám "yet to come". Celkově 70%.(23.4.2005)

• - V pilotním díle má Travis (Fab Filippo) tetování na krku a na něm hackerský symbol CrayZhorse. Ve druhém díle už jej nenajdeme. (Elwanelyn)