Reklama

Reklama

Dennis, postrach okolí

(seriál)
Komedie / Rodinný
USA, (1959–1963), 62 h 23 min (Minutáž: 25–26 min)

Předloha:

Hank Ketcham (komiks)

Hrají:

Jay North, Gloria Henry, Herbert Anderson, Billy Booth, Joseph Kearns, Sylvia Field, Gale Gordon, Jeannie Russell, Willard Waterman, Mary Wickes (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(146)

Obsahy(1)

Seriál sleduje život rodiny Mitchellovcov - Henryho, Alice a ich jediného syna, Dennisa. Dennis je energický, dobre mysliaci, ale problémový chlapec a niekedy veľký nezbeda. Často sa zaplieta s mierumilovným, pokojným a láskyplným susedom, Georgeom Wilsonom. (Tolf)

Recenze (5)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Slušný dobře se koukalo, Denis je prostě energetický nápoj. Je to jednoduché ale zábavné, sice to pokaždé neohromí ale nezabolí se dívat, na nedělní odpočívání v pohodě seriál. ()

lukano 

všechny recenze uživatele

Dle mě nejlepší seriál s Dennisem, postrach... Škoda, že se na tenhle seriál po roce 1989 zapomnělo. Za socíku měl minimálně jednu reprízu. ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

ČST 1 = 12.2.1982, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = ETELA BALGOVÁ - HARANTOVÁ (2.4.2009) - Nikdy nezabudnem na epizódu v ktorej si Dennisovi kamaráti chodia k zubárovi dávať trhať zdravé zuby v domnení, že dostanú za odvahu bejzbolovú rukavicu. :-) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Bolo odvysielaných 13 - epizód a pokiaľ ma pamäť neklame, ten sitkomový smiech v slovenskej verzii nebol. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvních amerických tzv. sitcomů. Samozřejmě ještě krásně černobílý.. Ale zároveň také jeden z prvních (ne-li první), takových to žánrů vysílaných někdy v osmdesátých letech i tady u nás. Přeci jenom pár dílů se o tomto malém sympatickém blonďáčkovi (jak už jsem poznamenal), objevilo z toho velkého originálního amerického množství doopravdy i tady u nás, i když už nevím přesně kolik..? Nic podobného (ani náznak), jsme tady předtím nepoznali a neznali. Seriál se stal později předlohou pro celovečerní film zde, jiný seriál tady i animovaný seriál. Který ale nebyl tak úspěšný a tady na databázi jsem ho nikde nenašel. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama