Joey (TV seriál)

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie

Todd Stevens

Mark Dashnaw

Po prvych 10 castiach nemozem hodnotit inak...isteze u mna zapracovala nostalgia po Priateloch, ale je urcite nutne napisat, ze "Joey" je sam o sebe velmi slusny nastupca hore spomenuteho sitcomu...rozbieha sa to sice dost pomaly, ale kto mal rad Priatelov hlavne kvoli Joeymu urcite v tomto serialy najde to prave "orechove"...na mna, kombinacia Joeyho, jeho sestry, synovca, domovníčky, agentky a Howarda:) zabrala...;-)(1.2.2005)

80% - Matt LeBlanc je libovej "ksichtér" a tento seriál stojí a padá s jeho hereckým výkonem. Naštěstí je ten výkon parádní...(31.5.2007)

Silnější 3 hvězdičky, ten seriál se mi vlastně dost líbí, i když celková vtipnost Přátel zůstává nedostižnou metou. Nejdřív mi trochu vadilo, že je to přece jen trochu jiný Joey než v Přátelích, ale přes to jsem se dostal. :o) Pohoda.(10.4.2006)

Sice je Joey ten poslední, s kým bych chtěla spin-off, ale když už, tak nepohrdnu :) Horší by byl už jenom Ross.(4.2.2009)

Po pravde receno, trochu jsem se toho bal, cekal jsem nejakej slabej odvar a parazitovani na slavnym serialu. Jenze ono to vubec neni spatny. Ze zacatku sice chybi stary znamy postavy, precejen Joey sam to proste neutahne. Nastesti se tu ale sesla docela dobra nahrada a nastesti se tvurci nesnazili o jakysi kopie puvodnich pratel, takze jsou postavy dostatecne odlisny, i kdyz resi podobny problemy. Jinak Joey je dutejsi nez obvykle, coz je ale dany tim, ze tady ma k dispozici celej dil a neni to rozlozeny mezi dalsich pet postav. Co se tyce novejch postav, Anders je roztomiloucka, ale serial se skutecne rozjede az v momente, kdy prijde na scenu hyper cholerik Goldberg, spolu s Joeym nejlepsi postava. Dalsi plus ma serial za to, ze tu nejsou nejaky trapny pokusy o camea osazenstva s Pratel. Celkove tak vcelku obstojna nahrada za Pratele, ktera se jim sice nevyrovna, ale i tak dokaze kazdej dil dobre pobavit.(12.9.2011)

• - Matt LeBlanc má od přírody šedivé vlasy, a tak si stejně jako během natáčení seriálu Přátelé (od r. 1994) barvil vlasy. (R´Hell)

• - Alexino celé jméno je Alexis Julia Garrett. Joeyho celé jméno je Joseph Francis Tribbiani. (Vacablatna)

• - Na stolku vedle dveří je možné všimnout si fotografie Joeyho (Matt LeBlanc) a Chandlera (Matthew Perry), se kterým si LeBlanc zahrál v seriálu Přátelé (pd r. 1994). (Zdroj: ČSFD.cz)