Joey (TV seriál)

Joey

Joey

Komedie

USA, 2004 - 2006, 16 h 15 min (Minutáž: 46x30 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vlad Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie, Nancy O'Dell, Trev Broudy, Bob Saget, Camille Guaty, Jacqueline Lord, Lyndon Smith, Julia Duffy, Paul Kent, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), David Sullivan, Tim Bagley, Alan Thicke, Dave Foley, Cindy Margolis, Gregory Harrison, George Hamilton, Lance Barber, Joaquín Garrido, Masi Oka, James Lipton, Terence Bernie Hines, Loren Lester, Melanie Abramoff, Chris Kerner, Gwen Van Dam

Todd Stevens

Joey absenci původních přátel nečekaně ustál. Zachoval si svou nezkrotnou inteligenci, potkal slušné nahrávače pro uspokojení potřeb svého buranského humoru a dál se spokojeně pohybuje v běžných životních situacích, kterým spolehlivě nerozumí. Měl jsem o jeho samostatnost menší obavy, ale tudy slušná cesta vede.(11.10.2011)

• BoPo

Joey bol vždy na môj vkus až moc tupý. Přátelé mu však dokázali poskytnúť rozrieďovaci efekt. Tu je ale sám za seba, a tak IQ mierne zaostalého desaťročného chlapca bije do očí oveľa viac. Jeho nové céčkové křoví mu inteligentnú narážku nenahodí, takže Joey musí tlačiť na pilu viac a viac. Seriál dobrý len pre tých, ktorí mali Joeyho ako najobľúbenejšiu postavu Přátel.(22.10.2009)

Možná to hodnocení bude vypadat až moc dobře, ale podle mě si ty 4 hvězdy zaslouží. I přes ten 5-ti dílovej začátek, než sem si vůbec zvyk na ostatní lidi a jejich humor. Opravdu nákou dobu to trvalo a i když se to s Přáteli nedá srovnávat, dokázali mě zaujmout natolik abych si je za 2 série oblíbil a bylo mi trošku i líto, že už nebudou. Joey prostě sám o sobě tu srandu seriálu utáhnout nemoch, v nákejch chvílích to prostě ani nebyl ten starej Joey, prostě byl chytřejší, ale nevadilo to. Alex, skvělá sousedka :)(29.1.2013)

Joey je moja obľúbená postava zo seriálu Priatelia, preto som sa potešil, keď sa vytvoril nový seriál okolo jeho postavy. Joey zostal vtipný, ale ostatné postavy okolo neboli ničím vtipné, zaujímavé, proste neobstáli a aj dej nemal ten náboj a iskru. Dosť zaostal za očakávaniami, mojimi teda určite. Tu mal šancu stať sa kultom, stať sa nezabudnuteľným, ale dosť zlyhal. Réžia a scenár boli priemerné. Zábava však bola, takže hodnotím mierne nadpriemerne.(12.3.2012)

Nevím, jestli je dobré srovnávat Joeyho a Přátele. Obojí je totiž něco úplně jiného. V Přátelích se všechno točilo kolem party kamarádů a nebyl čas, ani prostor pro rozvinutí vedlejších postav. V Joeym se staví hlavně na Mattovi LeBlancovi a je to znát. Matt je dobrý herec, ale sám to nemá šanci utáhnout. Tak přibral do party pár nahrávačů (synovec, sestra, sousedka), pár celebrit a když ani to nezabere, tak narukuje on s nějakou neuvěřitelnou hloupostí. Je to zajímavý projekt, vtipný projekt, nicméně tři hvězdy jsou maximum.(19.11.2007)

• - Joeyho sestru Ginu Tribbiani hrála v Přátelích K. J. Steinberg. (Kulmon)

• - Joeyho oblíbenou hlášku "Jak je?" použila v tomto seriálu poprvé jeho sestra Gina v druhém díle. (Kulmon)

• - Joey byl natočen ve stejné zvukové scéně jako seriál Přátelé a to v Soundstage 24 ve Warner Brothers studios v Burbanku v Kalifornii. (Vacablatna)