Joey (TV seriál)

Joey

Joey

Komedie

USA, 2004 - 2006, 16 h 15 min (Minutáž: 46x30 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vlad Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie, Nancy O'Dell, Trev Broudy, Bob Saget, Camille Guaty, Jacqueline Lord, Lyndon Smith, Julia Duffy, Paul Kent, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), David Sullivan, Tim Bagley, Alan Thicke, Dave Foley, Cindy Margolis, Gregory Harrison, George Hamilton, Lance Barber, Joaquín Garrido, Masi Oka, James Lipton

Todd Stevens

Joeyho jsem v Přátelích nikdy neměl rád tak, jako cynického Chandlera či smolařského Rosse... Což samozřejmě neznamená, že by to nebyla zajímavá a vtipná postava, snažím se jen argumentovat, proč jsem Přátelé orazítkoval plným hodnocením a jejich spin-off Joey jen průměrně... Joey tady má nesrovnatelně víc prostoru a hrdě se pokouší unést (se sporadickou pomocí vedlejších postav) nálož vtipů, na kterou měl kdysi pět rovnocených kámošů... Ale to prostě nemůže zvládnout a nezvládá to... Joey nejsou Přátelé, přeberte si to jak chcete. Má své skvělé momenty, ve kterých dosahuje na úroveň těch nejlepších z Přátel, ale je jich daleko míň a holt nejsou tak atraktivní. Jinak poměrně dobrá zábava, při které se vám však pořád jaksi po komsi stýská... 60%(12.10.2006)

Na Přátele tenhle Joeyho spin-off civí z velké dálky, což ale není ostuda, pořád je to slušný sitcom. Asi nejvíc mi vadilo, že zdejší Joey mi přišel v mnoha ohledech až příliš vzdálený od toho newyorského, naopak mě potěšilo, že zdaleka nejde o exhibici Matta LeBlanca, ale docela výrazně to táhnou nahoru i jiné postavy. Nic přelomového, ale fajn zábava je možná víc, než jsem od toho čekal.(1.2.2016)

Tenhle seriál se oproti "Přátelům" rozjel rychleji. Není se čemu divit vždyť Matt LeBlanc hrál postavu Joeyho deset let právě v Přátelích: Zná jí dobře a na seriálu je to vidět. Navíc je zde spousta skvělých vedlejších postav (sestra Gina, synovec Michael nebo sousedka Alex) nechybí ani hvězdná camea (Christina Ricci, Lucy Liu, Carmen Electra...). I když věhlasu Přátel nedosahuje, přesto nabízí oddychovou podívanou i pro ty co Joeyho ještě neznají.(15.9.2006)

Po několika dílech, které jsem mohl vidět, se pro mě jedná o excelentní záležitost, pokračující v tradici Přátel, které považuji za vrchol komediálního žánru. Matt LeBlanc by to sice asi sám neutáhl, ale jelikož i ostatní herci z partičky jsou vynikající, tak si seríal zatím drží velmi solidní tempo a kvalitu.(19.6.2006)

Nevím, jestli je dobré srovnávat Joeyho a Přátele. Obojí je totiž něco úplně jiného. V Přátelích se všechno točilo kolem party kamarádů a nebyl čas, ani prostor pro rozvinutí vedlejších postav. V Joeym se staví hlavně na Mattovi LeBlancovi a je to znát. Matt je dobrý herec, ale sám to nemá šanci utáhnout. Tak přibral do party pár nahrávačů (synovec, sestra, sousedka), pár celebrit a když ani to nezabere, tak narukuje on s nějakou neuvěřitelnou hloupostí. Je to zajímavý projekt, vtipný projekt, nicméně tři hvězdy jsou maximum.(19.11.2007)