Reklama

Reklama

Joey

(seriál)
Komedie
USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (399)

Reiniš 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál se oproti "Přátelům" rozjel rychleji. Není se čemu divit vždyť Matt LeBlanc hrál postavu Joeyho deset let právě v Přátelích: Zná jí dobře a na seriálu je to vidět. Navíc je zde spousta skvělých vedlejších postav (sestra Gina, synovec Michael nebo sousedka Alex) nechybí ani hvězdná camea (Christina Ricci, Lucy Liu, Carmen Electra...). I když věhlasu Přátel nedosahuje, přesto nabízí oddychovou podívanou i pro ty co Joeyho ještě neznají. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Creator: David Crane, Shana Goldberg-Meehan, Scott Silveri .. Parta přátel se rozutekla, ale jeden před zrakem kamer zůstal a pokusil se pokračovat. Ze začátku bylo břemeno příliš těžké a hlavně navyknout si na jeho nové přátele chtělo trochu víc času. Navíc humor trochu snížil úroveň a je místy dosti dětinský a hloupoučký, ostatně přesně takový, jako hlavní postava. Kdo postupně stárnul se starou partou bude mít s tou novou a celkovým přístupem trochu problémy, protože co bylo to bylo. Joey je zkrátka jiný seriál, i přesto, že se hlavní postava vlastně nezměnila.. ()

Reklama

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Tento sitcom je příjemným rádoby pokračováním milovaného seriálu Friends, kde se celý koncept točí kolem Joeyho a jeho života v Los Angeles, kde se snaží prozazit ve své herecké kariéře. V průběhu jeho pobytu v LA mu dělá společnost jeho sestřenice Gina a jeho synovec Michael, kteří mu jeho cestu za slávou rozhodně neulehčují. Ale o to je to pak víc vtipnější, ne? Takže když to shrnu, je to prostě příjemný seriál, který podle mě nepostrádá ani humor a ani dobré herecké výkony. Joey byl vždycky jeden z mých oblíbených společně s Chandlerem, takže když jsem se pak nakonec rozhodla dát jeho sitcomu šanci, nelitovala jsem - protože tento Joey se rozhodně od Joeyho kterýho známe rozhodně neliší. Pořád je stejně praštěný, hloupý, naivní a milující. Mám tenhle seriál prostě ráda a i když není na uplně stejné úrovni jako Friends a ani není jeho pokračováním, pro mě je jeho pojítkem. Dala bych klidně 100%, ale aby to bylo fér vůči Friends, dám 90%. ()

buldock 

všechny recenze uživatele

Joey byl můj nejméně oblíbený člen z party "Přátel" , který se velmi často svezl v závěsu za ostatními a tudíž si mě těžko mohl získat v seriálu , který má táhnout sám. Podle mě seriál nenabízí nic převratného a postava Joeyho postrádá jakoukoli inovaci a dívat se na okoukaného přitroublého neherce , který předvádí to , co už jsme jinde několikrát viděli je málo. 35% ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Vždy keď som sa pozeral na Joeyho castingové eskapády v Priateľoch, prišlo mi ako skvelý nápad urobiť sitcom o začínajúcich hercoch, ktorí hrajú v tých najhorších brakoch. Chyba. Joey nie je seriál o hercovi, ktorý sa stoj, čo stoj snaží preraziť v Hollywoode. Joey je vzťahový sitcom s nie práve najvernejšie prenesenou postavou Joeyho a mizerne napísanými ostatnými postavami. Mohlo by sa to odohrávať hocikde, lebo Hollywood tu pôsobí len ako kulisa. Škoda. ()

Galerie (788)

Zajímavosti (72)

  • Při závěrečných titulcích se mění objem mléka ve sklenici. (SONY_)

Související novinky

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)

Reklama

Reklama