Joey (TV seriál)

Joey

Joey

Komedie

USA, 2004 - 2006, 16 h 15 min (Minutáž: 46x30 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vlad Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie, Nancy O'Dell, Trev Broudy, Bob Saget, Camille Guaty, Jacqueline Lord, Lyndon Smith, Julia Duffy, Paul Kent, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), David Sullivan, Tim Bagley, Alan Thicke, Dave Foley, Cindy Margolis, Gregory Harrison, George Hamilton, Lance Barber, Joaquín Garrido, Masi Oka, James Lipton, Terence Bernie Hines, Loren Lester, Melanie Abramoff, Chris Kerner, Gwen Van Dam, Nancy Daly, Tom Hughes

Todd Stevens

Chtělo to čas. V úvodu jsem postrádal nějakou tu tažnou partu, celé to vlastně leželo na Joeym. Ale nakonec se ukázalo, že i ostatní postavy mají co nabídnout. Joey tak nakonec své osamostatnění k mému velkému překvapení (a potěše) ustál. Přátelé skončili, Joey začíná. Doufám, že momentální tempo, že s každým dílem je to pořád lepší a lepší, vydrží a že nám Joey bude dělat nějaký ten pátek tu společnost...(2.3.2005)

• buldock

Joey byl můj nejméně oblíbený člen z party "Přátel" , který se velmi často svezl v závěsu za ostatními a tudíž si mě těžko mohl získat v seriálu , který má táhnout sám. Podle mě seriál nenabízí nic převratného a postava Joeyho postrádá jakoukoli inovaci a dívat se na okoukaného přitroublého neherce , který předvádí to , co už jsme jinde několikrát viděli je málo. 35%(23.8.2006)

Původně jsem tomu nevěřil, ale tenhle seriál je zatraceně dobrej. Matt LeBlanc je stejně cool jako vždycky byl a tenhle seriál táhne. Navíc super herci ve vedlejších rolích a speciálně pro hezounkou Andreu Anders mám strašnou slabost. Taky výtečný cameo role. Mně to teda chytlo a myslím, že většinu lidí, co na Přátele koukalo, si oblíbí i tuhle záležitost. Dávám 80%(12.12.2007)

Možná to hodnocení bude vypadat až moc dobře, ale podle mě si ty 4 hvězdy zaslouží. I přes ten 5-ti dílovej začátek, než sem si vůbec zvyk na ostatní lidi a jejich humor. Opravdu nákou dobu to trvalo a i když se to s Přáteli nedá srovnávat, dokázali mě zaujmout natolik abych si je za 2 série oblíbil a bylo mi trošku i líto, že už nebudou. Joey prostě sám o sobě tu srandu seriálu utáhnout nemoch, v nákejch chvílích to prostě ani nebyl ten starej Joey, prostě byl chytřejší, ale nevadilo to. Alex, skvělá sousedka :)(29.1.2013)

Přátelé už to nejsou, to je jasné, ale přesto Joey dopadl v rámci možností dobře. Humor zde funguje, ostatní postavy se vybarují a mají také celkem co nabídnout, takže nakonec nemusí všechno obstarat sám Joey, i když na něm pochopitelně stále leží hlavní tíha seriálu. Solidní sitcom s výbornými, ale i slabšími epizody, jak tomu většinou u takýchto seriálů bývá.(7.9.2007)

• - Ve 2. díle 2. série s názvem "Joey a velký rozchod 2" se objevila v televizi Joeyho (Matt LeBlanc) reklama Ichiban, rtěnku pro muže ze seriálu Přátelé (od r. 1994). (Michael02)

• - Joey byl natočen ve stejné zvukové scéně jako seriál Přátelé a to v Soundstage 24 ve Warner Brothers studios v Burbanku v Kalifornii. (Vacablatna)

• - Alexino celé jméno je Alexis Julia Garrett. Joeyho celé jméno je Joseph Francis Tribbiani. (Vacablatna)