Joey (TV seriál)

Joey

Joey

Komedie

USA, 2004 - 2006, 16 h 15 min (Minutáž: 46x30 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vlad Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie, Nancy O'Dell, Trev Broudy, Bob Saget, Camille Guaty, Jacqueline Lord, Lyndon Smith, Julia Duffy, Paul Kent, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), David Sullivan, Tim Bagley, Alan Thicke, Dave Foley, Cindy Margolis, Gregory Harrison, George Hamilton, Lance Barber, Joaquín Garrido, Masi Oka, James Lipton, Terence Bernie Hines

Todd Stevens
  • Dale

Úbohý pokus o nadviazanie na skvelých a neuveriteľne zábavných Priateľov. Joey mi už tam pripadal ako asi tá najmenej vtipná hlavná postava a tu, keď je v centre diania a nemá mu kto nahrávať, tak je to naozaj zúfalé. Sledovať nejakého blbca v LA mi nepríde veľmi zábavné, za celý seriál som sa ani raz nezasmial, pousmial som sa asi tak raz za tri časti. Proste len ďalší z tých amerických akože sitcomov, ktorých sú mraky. Na vrchole trónia Priatelia, Frasier a MASH.(4.6.2006)

• uiu

Takhle jsem si rozhodně "pokračování Přátel" nepředstavovala. Joey se přestěhuje ke své sestře (která spíše připomíná prostitutku) a k jejímu synovi (kterého měla asi ve 13, aby odpovídal věk matka-syn). Joeyho synovec je ale naprostý loser, s holkama to neumí, je panic a zajímá se jen o seriály typu Star Trek. Tedy naprostý opak Joeyho. A to přece musí Joey změnit a naučit svého synovce žít. Tedy alespoň takhle jsem pochopila, že se snaží děj seriálu zaměřit. Vedle v bytě bydlí rozvedená právnička, která je samozřejmě naprostý opak Joeyho "italské domácnosti", tedy uťápnutá a neprůbojná. Jako každé filmové/seriálové klišé bylo již od začátku jasné, že dříve nebo později si s ní Joey něco začne, i když na začátku se tyto dvě postavy pro svoje rozdílné charaktery nemusí. Pro mě velké zklamání. Samozřejmě vtípky se najdou, ale rozhodně vás nepřibijí do křesla.(23.5.2010)

Na Přátele tenhle Joeyho spin-off civí z velké dálky, což ale není ostuda, pořád je to slušný sitcom. Asi nejvíc mi vadilo, že zdejší Joey mi přišel v mnoha ohledech až příliš vzdálený od toho newyorského, naopak mě potěšilo, že zdaleka nejde o exhibici Matta LeBlanca, ale docela výrazně to táhnou nahoru i jiné postavy. Nic přelomového, ale fajn zábava je možná víc, než jsem od toho čekal.(1.2.2016)

Tento úžasný seriál mě držel asi v tom nejděsnějším období života každého člověka a silně ovlivnil mojí současnou osobnost, pro mě klasika a především kultovní záležitost. Velká spousta skutečně zábavných situací, skvělého až vtipně hloupého humoru a hlavně satiristických hlášek, které povětšinou sednou jako prd*l na hrnec. Kdyby to šlo, dal bych 6 hvězd.(23.1.2011)

Prvni sezóna je za nami a s jistotou lze rici, ze byla navysost vydarena - humor presne ve stylu Pratel, ovsem zcela nove a originalni zapletky, jedinecny humor a spousta roztodivnych a ulitlych postav. Nejen proto Joey take sklizi nejruznejsi divacke ceny za nejlepsi novy sitcom a Le Blanc titul nejoblibenejsi televizni herec ;) P.S.: postava Joeyho prastene a zvrhle agentky Bobbie v podani Jennifer Coolidge (presne tak, Stiflerova mama) a Lucy Liu jako sefova posedla hygienou a poradkem (pripomina mi Monicu) jsou naprosto bezchybne a me nejoblibenejsi :)(16.1.2005)

• - Některé díly režíroval David Schwimmer, který hrál Rosse v Přátelích. (Vacablatna)

• - Alexino celé jméno je Alexis Julia Garrett. Joeyho celé jméno je Joseph Francis Tribbiani. (Vacablatna)

• - Joeyho oblíbenou hlášku "Jak je?" použila v tomto seriálu poprvé jeho sestra Gina v druhém díle. (Kulmon)