Reklama

Reklama

Joey

(seriál)
Komedie
USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia (Friends). Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Constanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (399)

Matty 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem otravnou exhibici Matta LeBlanca, který z Joeyho bude dělat ještě většího blba než v Přátelích, čehož jsem se také dočkal. Ale že půjde také o slušný sitkom, v němž ostatní postavy nebudou jenom přihrávači, by mě nenapadlo. Ne, nejsou to Přátelé, je to něco jiného a rozhodně ne úplně špatného. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Joey se přestěhoval do LA, což se projevilo zejména na kráse žen (obzvlášť Drea de Matteo), zůstal stejně tupý (nebo ďábelsky -nepoznatelně- chytrý, jak chcete), ale pořád to prostě působí jako výcuc z Přátel. Ne že by to v leckterých chvílích nebyla legrace, už to "jen" není ono. Je to vlastně něco jako takový lehký závan nostalgie... ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ze šestky přátel jsem měl Joeyho hodně rád a tak jsem si oblíbil i tenhle seriál, ale nebýt jeho tak ten seriál za moc nestojí. Dalo by se říct, že na něm celý seriál stojí. Joey je přesně takový magor jak má být a tak je stále na co koukat. Jinak ostatní herci okolo něj se moc upínají na něj. Koho jsem si asi nejvíc oblíbil tak je jeho agentka, která je fakt úžasná. U mnoha scén se zasměju, ale hodně toho taky vyjde do prázdna. Nejlepší je jak jinak, když Joey natáčí. Jinak druhá řada není vůbec špatná škoda, že to amíci rychle odepsali. (75%) ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Jako celek se nemůže Joey s Přáteli rovnat. Prostě nemůže. To, co ho vytáhne mezi tituly s červeným čtverečkem, jsou vedlejší postavy, které se v každém díle objeví na pár minut, žádný z hlavních hrdinů včetně Joeyho totiž není schopen udržet úroveň a vtipy a hlášky kolísají od skvělých po vyloženě nevtipné. Jo a pak je tu ještě jedna bohyně jménem Drea de Matteo...ó bože, ta teda je...;) Jenže ani ona u mě nevyždíme tu čtvrtou hvězdu...že bych fakt dospěl?:) ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Chtělo to čas. V úvodu jsem postrádal nějakou tu tažnou partu, celé to vlastně leželo na Joeym. Ale nakonec se ukázalo, že i ostatní postavy mají co nabídnout. Joey tak nakonec své osamostatnění k mému velkému překvapení (a potěše) ustál. Přátelé skončili, Joey začíná. Doufám, že momentální tempo, že s každým dílem je to pořád lepší a lepší, vydrží a že nám Joey bude dělat nějaký ten pátek tu společnost... ()

Galerie (182)

Zajímavosti (70)

  • Všechny epizody jsou pojmenovány "Joey and the...". (Vacablatna)
  • Kromě Matta Leblance dostali nabídku na natočení samostatného seriálu i ostatní herci ze seriálu Přátelé (od r. 1994), ostatní však odmítli. (fiLLthe3DD)

Související novinky

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho…

Reklama

Reklama