Joey (TV seriál)

Joey

Joey

Komedie

USA, 2004 - 2006, 16 h 15 min (Minutáž: 46x30 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vlad Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson, Susan Leslie, Nancy O'Dell, Trev Broudy, Bob Saget, Camille Guaty, Jacqueline Lord, Lyndon Smith, Julia Duffy, Paul Kent, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), David Sullivan, Tim Bagley, Alan Thicke, Dave Foley, Cindy Margolis, Gregory Harrison, George Hamilton, Lance Barber, Joaquín Garrido, Masi Oka, James Lipton, Terence Bernie Hines, Loren Lester, Melanie Abramoff

Todd Stevens

Joey se přestěhoval do LA, což se projevilo zejména na kráse žen (obzvlášť Drea de Matteo), zůstal stejně tupý (nebo ďábelsky -nepoznatelně- chytrý, jak chcete), ale pořád to prostě působí jako výcuc z Přátel. Ne že by to v leckterých chvílích nebyla legrace, už to "jen" není ono. Je to vlastně něco jako takový lehký závan nostalgie...(15.9.2006)

Creator: David Crane, Shana Goldberg-Meehan, Scott Silveri .. Parta přátel se rozutekla, ale jeden před zrakem kamer zůstal a pokusil se pokračovat. Ze začátku bylo břemeno příliš těžké a hlavně navyknout si na jeho nové přátele chtělo trochu víc času. Navíc humor trochu snížil úroveň a je místy dosti dětinský a hloupoučký, ostatně přesně takový, jako hlavní postava. Kdo postupně stárnul se starou partou bude mít s tou novou a celkovým přístupem trochu problémy, protože co bylo to bylo. Joey je zkrátka jiný seriál, i přesto, že se hlavní postava vlastně nezměnila..(31.3.2006)

Tento úžasný seriál mě držel asi v tom nejděsnějším období života každého člověka a silně ovlivnil mojí současnou osobnost, pro mě klasika a především kultovní záležitost. Velká spousta skutečně zábavných situací, skvělého až vtipně hloupého humoru a hlavně satiristických hlášek, které povětšinou sednou jako prd*l na hrnec. Kdyby to šlo, dal bych 6 hvězd.(23.1.2011)

• BoPo

Joey bol vždy na môj vkus až moc tupý. Přátelé mu však dokázali poskytnúť rozrieďovaci efekt. Tu je ale sám za seba, a tak IQ mierne zaostalého desaťročného chlapca bije do očí oveľa viac. Jeho nové céčkové křoví mu inteligentnú narážku nenahodí, takže Joey musí tlačiť na pilu viac a viac. Seriál dobrý len pre tých, ktorí mali Joeyho ako najobľúbenejšiu postavu Přátel.(22.10.2009)

Tenhle seriál řadím jako svůj šestý nejoblíbenjší. Sitcom Joey dokazuje,že se dokáže odtrhnout od jiného seriálu a vytvořit vlastní a na jedné postavě. Joeyho jsem z celých přátel považoval a považuje za nejsilnější článek z celého seriálu a tak o vce jsem spokojen,že dostal vlastní prostor k pobavení. Jedná se o raritu,protože se neveze přímo po slávě Přátel,ikdyž styl humoru zůstává. Škoda,že se neduržel stejně dlouholetě jako Přátelé.(11.7.2006)

• - Kevin Bright je jediný ze tří tvůrců Přátel, který se podílel i na seriálu Joey. (Kulmon)

• - První díl se objevil v televizi 9. září 2004, poslední pak 29. července 2006. (Michael02)

• - Simon Helberg si v tomto seriálu zahrál fyzika. Ve třetí epizodě zmiňuje, že mu volal Stephen Hawking a gratuloval mu k jeho dílu. V seriálu Teorie velkého třesku (od r. 2007) si Helberg zahrál inženýra, který se Stephenem Hawkingem spolupracoval. (Ganka)