Na plovárně

Marek Eben

Hudba:

Marek Eben

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), František Němec, Hana Maciuchová, Robert Redford, Karel Gott, Marie Rottrová, Liv Ullmann, Terry Gilliam, Ester Kočičková (více)

Televizní talk show Na plovárně se objevuje na obrazovce hlavního programu České televize už od roku 1998. První díly byly natočeny v prostorách zrekonstruované pražské "občanské plovárny" (odtud název). Poté se natáčení přesunulo do příjemného prostředí klubu Avion. Tady nalezl štáb plné pochopení, skvělé zázemí a klid pro práci. Natáčení plovárny není časově omezeno a po sestřihu jeho vysílací podoba činí cca 25 minut. Nejedná se o žádnou bulvární nebo investigativní žurnalistiku, ale o klidné a milé povídání se zajímavými lidmi z celého světa. Tato skutečnost je podepřena osobou hostitele, kterým je velká hvězda obrazovky České televize, pan Marek Eben. Marek je znám jako herec, muzikant a především jako TV presenter. Jeho milé, inteligentní a seriozní vystupování mu vyneslo nesmírnou popularitu a je hlavním důvodem skutečnosti, že za celou dobu trvání "plovárny" nabídnuté natáčení nikdo neodmítl. (oficiální text distributora)

Petus

Upřímně Ebenova osobnost je sama zárukou dobré závaby, ovšem v pořadu, kde je hlavní persónou host je postava moderátora tím důležitější, protože rozhoduje o směru, kterým se bude rozhovor ubírat a dost ovlivňuje jeho zajímavost. Tady ale všechno funguje na jedničku, protože kouzelný, bezprostřední, vždy perfektně připravený Eben dokáže ze svých hostů dostat to nejzajímavější se záviděníhodnou lehkostí, jakoby to ani nebyl rozhovor, ale pokec dvou kamarádů u kafe, u kterého jeden z nich práskne i to, co nechtěl a ještě dobrovolně a rád. Tak mávypadat talk show. ()

Judy24

Málokdo umí vytvářet tak příjemné a kvalitní rozhovory s opravdu zajímavými (a ne nutně nejslavnějšími) lidmi, jako Marek Eben a tuplem na televizní obrazovce. ()

ktzc

Marek Eben rulezz!! Skvělá a inteligentní talkshow s zajímavými hosty, co k tomu dodat. Není divu že se drží na televizních obrazovkách už přes 10 let. ()

xxlch

Super talk show ale bohužel né pro každého.Spoustě lidí asi připadá zbytečný,některým moc inteligentní, ale je to jedinečná možnost vidět spoustu osobností jako obyčejné lidi.Pan Eben s noblesou jemu vlastní, vede zajímavý hovor s "nadlidmi",o kterých si spousta z nás nechává jenom zdát. ()

Saul_Hudson10

Může za to má osobní antipatie k Ebenovi. Nenávidím jeho servilitu a neustále přiblblý vysmátý výraz. Seznam hostů je nicméně impozantní. ()

Kubi21

Dá se říci, že toto je jeden z nejlepších televizních pořadů, jaký byl kdy natáčen. Ta pestrost hostů a inteligentní a zasvěcené otázky jsou bravurní. Pan Eben je ikona slušnosti a dobrého vkusu a to je na každém díle setsakra vidět. ()

boombang

Naprostá špička mezi našimi talk-shows... vlastně jediná pořádná. Asi největší radost mi udělal rozhovor s Perem Gesslem. ()

kabeck

zajímaví hosté a charismatický Marek Eben. Určitě skvělá show s mnoha hosty jak českými tak zahraničními. ()