Ils

tichyBob odpad!

Tak tady nerozumím tomu vysokýmu hodnocení. Hodně z vás píše že se vám líbila atmosféra. No to bych možná pochopil, ale mě teda ne. Žádný pocit strachu nebo úzkosti, spíše pocit zívání. No vlastně jediný pocit úzkosti se dostavil když jsem se podíval kolik zbývá ještě do konce filmu. Na to že je film takhle krátký, tak se neskutečně vleče. A i kdyby byla dobrá atmosféra tak co to ostatní? Mě to přišlo všechno tak debilní...prostředí, chování postav atd. Vlastně co scéna to další debilita. Člověk by čekal i ňákou tu morbidní vraždu a ono samozřejmě že hovno. No a že se to tak skutečně stalo? To už spíš uvěřím Rathovi, že si fakt myslel že nesl v krabici víno. ()

prezyvkos

v posledných rokoch nás hororová scéna skôr uráža, než baví, preto tento film(ík) považujem za prínosný. metráž sa ale dala ešte skrátiť, a to len na hlavných hrdinov. pochopiteľne, neskrátila sa. i tak dobre. ak chcete napätie, vrelo odporúčam ()

Big Daddy

Místo krve sází Ils na budování strachu formou ticha, tmy a podivných zvuků. Daří se mu to víc než dobře. Na druhou stranu pokud bych nevěděl, že je snímek inspirován skutečným příběhěm, tak by mě zápletka nechala vcelku chladným. ()

injoy

Nechce to moc hledat logiku, protože tam žádná není. Každopádně, pokud se díváte v noci... bát se budete dost :-) ()

johnyoss

Upřímně do hororu to má hodně daleko, nebyla tu jediná lekačka, atmosféra stejně o ničem, navíc si nedokážu představit, že by se dospělí lidé, kteří nejsou indisponován, nedokázali ubránit dětem do 15 let. Jen další z příspěvků, který mě dokáže jen vytočit. Hodnocení 4/10 ()

mlock

No úvod dobrej, ale chyběla mi tam 2. půlka, ve kterej ty cikánský spratky vyhladili. A ještě jsem nepotkal auto, kterýmu fungujou stěrače bez klíčku. Jinak slušně strašidelný. ()

jan.moravec.

Film jsem sledoval hodně znaven a možná i proto jsem se docela nudil. Co ale nemohu upřít je pocit na konci filmu když si řeknete "ty vole 10-15". ()

90125

Za málo peňazí veľa muziky. Tento thriller funguje, lebo pôsobí úplne realisticky. Ani raz som nemal pocit typu "toto čo je za kravinu, toto by sa normálne nemohlo stať". Útočníci nie su psychopati s motorovou pílou, ani žiadne nadprirodzené vymyslenosti. Napätie je skvelým spôsobom vytvárane zvukmi a nevideným nebezpečím. Toto vždy funguje lepšie, ako všelijaké digitálne strašidlá, alebo litre kečupu a všakovaké rozšlapané mozgy. Ideálna je dĺžka filmu, žiadne zbytočné naťahovanie. A fakt, že je to celé podľa skutočných udalostí, tiež pridáva zimomriavky naviac. Last but not least, skvelý koniec ! A to teda fakt tiež nebýva zvykom. Vlastne len samé pozitíva. Magnifique ! 74 % ()

Podle_mne

...spíše 2 a půl hvězdy. Jednu chvíli se postavy (i tvůrci) chovají logicky ke vzniklé situaci a další chvíli se chovají podle béčkových hororových postupů (tedy nelogicky). A tahle dramaturgická nevyváženost je na škodu. A to nemluvě o tom, že minimálně 2 útočníky se podařilo hlavním hrdinům zneškodnit a vzhledem k tomu, kdo jsou ONI, tak to celé jen vyšumělo, jako když si v ranním autobuse nikdo nikoho nevšímá. ()

Chlo0opek

Podivný film, který nějak v globálu nefungoval. Přestože dle námětu mohl být dobrý, nemůžu si pomoct, ale já se u něj zkrátka nudil. Závěr maličko vylepšil dojem, ale i tak spíše slabší 3*. ()

musolini

Tak jo, jedna hvězda za snahu a druhá, že to bylo podle skutečnosti... Jinak stupidní horor, bez napětí a nápadu... ()

Miroslav.Zac

Film mi připomněl Jezero smrti, a i když mě neohromil tolik, jako Jezero, jednalo se o kvalitní a napínavou podívanou, o to víc ohromující, že film natočili podle skutečné události. ()

Viler

Žasnu nad pochvalnými recenzemi. Další z filmů podle skutečné události, kdy přejete hlavním protagonistům, vzhledem k jejich nesmyslnému chování, aby zemřeli, což se tedy i nakonec aspoň stane. Zkouknout a zapomenout. ()

Little_Sawy odpad!

"Oni si s námi nechci hrát." Já na ich mieste by som sa držal od takých miest na kilometre ďaleko. Zvlášť keď si manželia spolu v haciende žijú akoby sa nechumelilo, ďaleko od civilizácie, a jediné čo ich tam stráži je pes ktorý vyzerá že by neustražil ani vlastne jedlo. Konečný 20 minútový run aspoň zaujal, zaň dávam 1 hviezdu. ()

Zedus

Do první půlky mě docela mrazilo v zadech ... a pak nastalo klasické klišé supermanovskych "vrahů" kteři jsou všude ale při tom nikde jsou nezranitelní, umi vypinat proud na počkaní, skvele zvladaji odpojovaní telefoni ustředny a maji dalkové ovladaní na všechny televize. Na proti tomu: kladní hrdinové kulhaji, ječí, utikaji jak tupe polena, jakoukoli "zbraň" ihned upustí, rozděluji se ale nikoho nenapadne si zajit do kuchyně pro nějaky vykuchavač nebo valeček na nudle a schovat se někde ve křovi nebo mistnosti :) a milí filmaři s hlaškou "nateočeno podle skutečných udalostí jdete s prominutim do prdele" p.s. pokud auto nemá v zapalovaní kliček tak nefungují stěrače. ()

Machys

Vynikající francouzký horor,který snesou i slabší povahy.Nevím do jaké míry se dá věřit tomu že je natočen podle zkutečné události. Ale podle konce a vysvětlení kdo,co a proč, bych tomu i věřil. ()

TradeMark

Moje hodnocení je ovliněno tím, že jsem před Ils shlédnul Eden lake. Snímek na podobné téma dětského násilí drží krok s Jezerem jen díky atmosféře v první polovině filmu. Druhá půlka je již jen natahovanou naháněčkou v lese s řadou nelogičností, kde místo aby film gradoval sklouzává do průměru s očekávaným závěrem. ()