Reklama

Reklama

Skins

(seriál)
Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Hrají:

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(61)

Tento břitký seriál sleduje napjaté životy skupiny teenagerů v posledních dvou letech střední školy. (Netflix)

Diskuze

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

-Dawe-

Pure je daleko horší. Je to naprosto nezáživný, nic se tam neděje, Cassie je taková nijaká, jako kdyby neměla žádný charakter. Prostě divný..

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Mimochodem..měl ještě někdo ty pitomý český titulky, kde bylo místo kokainu kola?:D Dost mě to rozesmálo.

"Měl nadržený kecy. Tak jsem mu ukradla colu!"

:D:D:D

na příspěvěk reagoval beba789

-Dawe-

-Dawe- (hodnocení, recenze)

fuj, 4. epizodu sem musel v polovině vypnout jak mě nudila, co to sakra tvůrci vyvedli?

na příspěvěk reagoval hellstruck

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

hellstruck

Když o tom tak přemýšlím, tak raději měli udělat ten film se všemi postavami :/ Myslím, že my jako fanoušci bychom z toho nebyli více zklamáni, než z této série.

na příspěvěk reagoval hellstruck

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

beba789

Já ji ještě neviděla. Pro mě taky, těšila jsem se na to hodně dlouho.. Takhle zklamaná z oblíbenýho seriálu jsem ještě nebyla.

na příspěvěk reagoval beba789

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Jinak k prvnímu dílu Pure celkově:
Nebylo to úplně nezáživné, ale celá ta zápletka s focením mi připadala dost divná. Jediný co mě opravdu bavilo byla ta Cassiina spolubydlící:-)

na příspěvěk reagoval beba789

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Tak jsem rozkoukala Pure a dost mě pobavila věta "Proč vypadaj všechny britský holky napůl vyhladovělý?":D:D (Cože?):D

Leeslie

Leeslie (hodnocení, recenze)

A já si nový díl Skins náhodou užil, bylo to příjemně posmutnělé a depresivní jako za starých časů... :)

Reklama

Reklama