Skins

Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(7) / Epizody(61)

Recenze uživatele oasismanik k tomuto seriálu (2)

Skins (2007)

Môžem s čistým svedomím povedať, že som objavil daľší poklad. Štylizácia epizod dáva psychologickému úchylovi ako ja detailne nahliadnut do hláv a príbehov jednotlivých tinédžerov, balanc medzi vážnosťou a humorom je krásne poprelínaný, aj keď mierne chaotický, hudba a herci sú skvelí a časom si obľúbite väčšinu postáv, hlavne tých, ktoré vám boli zo začiatku vrcholne nesympatickí. 9,5/10 PS: Na konci druhej série mi bolo normálne smutno za tými postavičkami, ktoré vstupovali do života dospelákov, mal som pocit, že ich naozaj poznám, chcem viac manipulatívneho Tonyho, sexi malej manipulatívnej mrchy Effy /ktorá je chvalabohu aj v 3.sérii/, tichého Sida, jebnutej Cass, optimistického flegmatika Chrisa, rozumnej Mischell, Jall a jej bratov...edit: nová partia ma až tak nechytila, čiže uprostred tretej série končím so seriálom. ()

Tony (2008) (S02E06)

najlepšia časť Skins. ()