poster

Záchranka San Francisco (TV seriál)

 • USA

  Trauma

 • Slovensko

  Trauma

 • Slovensko

  Záchranári

Akční / Drama

USA, 2009, 18x42 min

Scénář:

Dario Scardapane

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Derek Luke, Anastasia Griffith, Aimee Garcia, Kevin Rankin, Jamey Sheridan, Cliff Curtis, Taylor Kinney, Scottie Thompson, Matt Barr, Taylor Nichols, Kevin Tighe, Tim Guinee, France Viens, Kelli Shane, Casey Dacanay, Ann Cusack, Uriah Shelton, Alain Chanoine, Wes Brown, Warren Keith, Anne Marie Scottlin, Emily Wickersham, Billy Lush, Jennifer Siebel Newsom, Derek Phillips, Bernard White, Gina Gallego, Stéphane Demers, Sasha Barrese, Darlene Tejeiro, Chad Faust, Christopher Damm, Anita Argent, Derrick O'Connor, Paul S. Tracey, Andrew Pierno, Alexander Kanellakos, Frédéric Paquet, Damon K. Sperber, Jesse Draper, Normand D'Amour, Matthew Del Negro, Carter MacIntyre, Howard Johnson Jr., Larry Sullivan, Buddy Handleson, Danny Gilmore, Brian Degan Scott, Joel Brooks, Jesse Muick, Brian Danker, Yeena Fisher, Karl Antony, Brad Leland, Joey Oglesby, Dennis Ruel, Christopher Michael Holley, Stuart F. Wilson, Ed Moy, Peter Murnik, Joe Bellan, Henri Chassé, James Carraway, Lorne Brass, Geoff Callan, Bob McCracken, Vince Grant
(další profese)
 • divak84
  ***

  Začal jsem tento seriál sledovat teprve včera, stihl jsem zatím dva díly. Seriál nemá diváka čím zaujmout. zachranářské téma tady bylo a je častěji než se zdá. Podle mě se všecko rozjede do klasických kolejí - mezilidské vztahy, řešení depresí, os.problemů , vznik partnerksých vztahů atd atd. Cliff curtis je skvělej herec serial sleduju asi kvůli němu, naopak anastasia griffith je hezká holka ale její zachranařksý výkon je vůbec nehltám, plus škoda že ji tvůrci ještě lacině rozepínají košili do půlky hrudníku snad při každé příležitosti, to aimee garcía je zatím velice fajn, správná holčina "vzdorující" své příliš ustrašené mamince :) . seriál svou kvalitu určitě má, doufám že v průběhu se začne řešit hodně lidských/emočních témat (rozhodování mezi 2 obětmi, zatajování chyb, konflikty na pracovišti apod.) jinak se ten serial pohřbí sám, ohraje se ten stereotyp typu intro...uvod....zajimavá nehoda (která někdy volá do nebes kam už dříve volal nezvratný osud) ... rychlá výpomoc ... kecy typu seš nováček tak se ukaž apod... moralizující nebo utěšující kecy (typu krok za krokem) během nebo po případné operaci .... a konec obalený usmiřováním,hadkou atd.. tohle éma je určitě velmi těžké, protože co si budeme povídat - divák je náročný - zvlašt seriálový divák.(11.1.2010)

 • -Marc-
  ****

  Tak a máme tu další seriál z lékařského prostředí. Ale tentokráte je trošičku akčnější. Neboť se jedná o záchranáře, jejž jsou u každého případu jako první. Seriál je pln velkých obratů a překvapení. Ale hraje se také na psychologickou linku diváka. Hrdinové mají své starosti a strasti. Zatím je to pěkně našlápnuté uvidíme na konci série, jestli jim to vydrží.(17.10.2009)

 • sue2008
  ***

  Musím uznat, že mě seriál Trauma trošku zklamal. Má v sobě všechna klišé, jako tatičkovský šéf pohotovosti, krásná hlavní hrdinka s temnou minulosti, nováček, ze kterého si buď dělaji srandu nebo ho ignorují a povinný homosexuál do počtu. Přesto tomu něco chybí, něco co by dalo seriálu tu nezapomenutelnost a vyjímečnost. Taky mi nevyhovuje způsob, jak jsou skládané jednotlivé díly, je to pásmo na sebe nijak nenavazujícich případů. Serial jako celek je koukatelný, ale není to věc, ke které bych se vrácela znova a znova(31.12.2009)

 • Iswet
  *****

  Přiznávám..Vina ve všech směrech...já na tom prostě ulítávám=) No uznávám, že některé záběry jsou krapet nelogické co se medicínského hlediska týče, ale pouhému laikovi to plně stačí k tomu, aby hltal každou minutu a čekal co se bude dít v další scéně. U některých záběrů se pobavíte, u některých Vám možná bude trošku špatně od žaludku, ale to k tomuto povolání už patří. Páni režiséři toto, spolu s kamerou a hereckým osazenstvem, bravůrně zvládli =)(3.1.2010)

 • ZkuKol
  *****

  Příběhy z prostředí sanfranciské záchranky doprovázené episodkami hlavních hrdinů a říznou kytarovou hudbou. Hodně akce, hodně exteriérů a špíny. Prostě představte si "Pohotovost" v nejlepší formě, jak se vydá zachraňovat životy do ulic. Tvůrci také viděli Chirurgy - takže ví, že tvrdá hudba pomáhá, Rescue me - špína a přiblížení dokumentární formě zvyšuje napětí a Scrubs - trocha humoru nikdy nezaškodí. Po pilotu jsem chtěl jít do 4*, ale po třech dílech už jsem fanoušeka dávám 5*, tzn... 90%(16.10.2009)

 • Derek Luke

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace