Reklama

Reklama

Záchranka San Francisco

(seriál)
všechny plakáty
Akční / Drama
USA, (2009–2010), 12 h 44 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Dario Scardapane

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Derek Luke, Anastasia Griffith, Aimee Garcia, Kevin Rankin, Jamey Sheridan, Cliff Curtis, Carl Marino, Taylor Kinney, Scottie Thompson (více)
(další profese)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Od nepovedené záchranné akce, při níž se srazily dvě helikoptéry a zemřel mladý záchranář, uplynul právě rok. Kolegové se s jeho ztrátou vyrovnávají každý po svém. Život však jde dál. Jejich pomoc je právě teď potřeba při hromadné autohavárii na dálnici... (oficiální text distributora)

Recenze (21)

anderson 

všechny recenze uživatele

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 14.3.2012 - Po pilotnej epizóde to vyzerá na takú výpravnejšiu kópiu THIRD WATCH (TRETIA HLIADKA). (29.9.2009) - Ak ste to ešte nezačali sledovať, tak neváhajte. Je to - po 6. epizódach - PECKA. Čo znamená, že to asi zrušia (viď hodnotenia na IMDb). (9.11.2009) ()

Yardak 

všechny recenze uživatele

Pohotovost v krásném San Francisku. Skvělé záběry na Alcatraz a Golden Bridge. Často zajímavé a akční díly. Sympatické postavy a Cliff Curtis je naprostý šílenec:-)). Lékařské seriály mají stále co nabídnout :o). Konec první série mě přemluvil na pátou hvězdičku (nechci jen 18 dílů, natočte další sérii!!!). Jinak také perfektní znělka. 90 %. ()

Reklama

Laerry 

všechny recenze uživatele

Tramua je skvělým protikladem k seriálům z nemocničního prostředí, které se věnují pomalu telenovelovým vztahům mezi sebou i mezi pacienty, a taky i těm, kde hlavní primasou je diagnostika. Zde nebudete zavaleni tunou nesrozumitelných medicínských termínů (i když se občas samozřejmě i zde objeví) a nebudete ani srdceryvně vydíráni "dojemnými příběhy" pacientů. Trauma je především o akci a realistickém zobrazení, jak to vypadá na místě neštěstí, a ne jen pouhé přivezení pacienta bezpečně uloženého na nosítkách. ()

KarelR 

všechny recenze uživatele

Peteru Bergovi někdo řekl, že končí Pohotovost a NBC potřebuje další pořádné lékařské drama. Tak vzniklo Trauma, které oproti ostatním lékařským vztahovkám sází hlavně na akci v terénu (hrdinové jsou paramedici) a pumpuje do člověka adrenalin jako o život... Po pilotu velká spokojenost, jen se bojím toho, že v dalších dílech nebude dostatek peněz na to, aby se v tak nákladné podívané mohlo pořádně pokračovat. Pokud si ale scénáře vystačí s málem, je našlápnuto hodně dobře. P.S. Cliff Curtis je totální borec. ()

ZkuKol 

všechny recenze uživatele

Příběhy z prostředí sanfranciské záchranky doprovázené episodkami hlavních hrdinů a říznou kytarovou hudbou. Hodně akce, hodně exteriérů a špíny. Prostě představte si "Pohotovost" v nejlepší formě, jak se vydá zachraňovat životy do ulic. Tvůrci také viděli Chirurgy - takže ví, že tvrdá hudba pomáhá, Rescue me - špína a přiblížení dokumentární formě zvyšuje napětí a Scrubs - trocha humoru nikdy nezaškodí. Po pilotu jsem chtěl jít do 4*, ale po třech dílech už jsem fanoušeka dávám 5*, tzn... 90% ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama