Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

co je řečeno ve filmu, přímo ve filmu, to nemůžeš popřít ani vyvrátít, je to tam řečeno...takže at se ti to líbí nebo ne, nic s tim neuděláš a můžeš si vymýšlet co chceš....

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sigebert

Přímej zasah plazmou do hrudníku nedostal... Měl jen popalenou paži .. Nejdříve ho bodnul tím Atlanskym mečem... A pak tou dýkou. Ta dýka měla stejny efekt. Protože je to Atlanska ocel... Prostě, pravděpodobnost že se 2x trefí do stejného místa (když si uvědomíme že Arthurova kůže je zhruba silná jako ocel) je asi taková že se utopíš v tornádu. 8) Ale zase u filmu ktery logiku moc neřeší.. i to je možně. :D Ale, přesto doufám že ta dýka bude mít ještě dal nějakou roli.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ne, proto že ma Legendu ktera se předava spolu z nožem z generace na generaci. ;) Pořad lepší než vysvětlení jak se z povrchodců stali podvodchodci... Nebo spíš, šlapači vody. Protože se Atlantis potopila... Tak lidi zmutovali. Jako že vážně? :D Pochopil bych nějakou magickou vložku... Ale až takhle to odbit... Ncccc. 8)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo, bylo to spíše myšleno na Promethea. to že jsem tě označil mělo znamenat, že s tebou souhlasím. A nebo třeba dostal ještě nějaký Atlantský brousek :D haha

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Sigebert

samozřejmě že to není atlantan a že nůž není atlantský a že ho bodl do již zraněného místa znovu, je to komiksový superhero film, prostě se trefil do stejného místa a absolutně nic nenasvědčuje tomu, že by Manta nebo nůž byly z Atlantidy....to byl sarkasmus směrem k Prometheovi víš....já to viděl dvakrát...

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Prometheus69 , Ratemus

V tom filmu vůbec nic nenasvědčuje tomu, že by to byl původem Atlantan. Až na ten úder nožem, po druhém shlédnutí jsem koukal, že to bylo do stejných míst. Zítra jdu znova, zkusím si na to dát pozor. Vypadalo to, že ho ta plasma oslabila a hlavně popálila. Mohlo to mít vliv aj i na pokožku a atlantska ocel mohla způsobit, že kolem rány byla kůže oslabená. Pořád se mi to zdají lepší argumenty, než že by to byl Atlantan, nebo že by to byla Atlantská ocel. Ale mohu se mejlit :) 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jop... Stejně tak je možný že se spaří homo sapienc z Homo nesapienc... :D 

Ten nůž může byt Atlansky... Jako relique ktera předava z generace na generaci. 

Je tež možné že Black Manta ma v sobě pravě těch par rybích chromozónů... Což by i vysvětlovalo proč ma občas i autistické sklony tíhnoucí k Ironmanovy. :D

Jo a to jsem uplně zapoměl na tu ponorku ze které uteče a pak se do ní vrátí aby jí opravil a POUŽIL... Řízenou na dálku asi. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, Sigebert

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

tak mi to vyvrat, klidně je to možný stejně jako dle tebe je možný že je to atlatnský nůž který si předávají už po generace v rodině že? 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kincl

Ten mě pravě překvapil nejvíc, toho jsem tam fakt nečekal... :D

No ma přímo vskutku královskou... Akorat z těmi rezatými vlasi vypadá jak ten zaporak ze Zeldy. :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jasně že jo... On ho bodnul do té samé rany jako klíč do zamku? 

No to jdi mě fakt pobavil. :D

Prostě je to Atlanska ocel... A podle mě v pokračování ještě bude hrat velkou roli. ;)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

tak ona to byla sice premiera ale projekce byla v 17:40, lidi naplnili sály asi až ve večerních hodinách a byl to Černý most ne žádné kino v horní dolní....hele ano existují jiné příběhy, ale těmi jinými myslel DC? myslíš že to tak myslel? on jitě nehraje tu tvou dětskou hru Marvel vs DC, na to je už moc dospělej a rozumnej... a že je to vyšumělý? opět se ptám na základě čeho? tržeb? sledovanosti traileru? nebo ohledně čeho? to je to jako více vyšumělý než třeba Liga? a jsi fakt tak tupej že pro tebe úspěch Aqu znamená neúspěch MCU? to je opět jako říct že úspěch Star wars znamená neúspěch Star treku...prostě debilita....hele já vím že nutně potřebuješ do něčeho kopat, jen si uvědom, že DCEU má jednu velkou výhodu a to, že přišlo o hodně později a má oproti MCU jen šest filmů, kdyby začali stejně a měli stejně filmů, bylo by to na jedno brdo...samozřejmě že DCEU nemůže ještě vzít komiksového duha a nechat ubohou komerci, vždyt nemají ani polovinu filmů co má MCU...neboj i oni se tam dotanou a doufám že v té době, už budeš vyzrálejší a budeš mít jiné starosti než to aby jeden byl lepší než druhej na základě ničeho...ale jak jsem ti už jednou řekl a ty ji nebyl schopen mi to vyvrátit tak tvůj Cameron toto řekl ve 2016 a od té doby MCU nasadil místo dvou hned tři filmy ročně, měl jeden úspěšný film za druhým hlavně dle tržeb (což svědčí o návštěvnosti tedy oblíbenosti), přidal další dva filmy do daného plánu, měl několik filmů s mld tržbou a dokonce i s 2 mld tržbou, začal připravovat miniserie s filmovým rozpočtem, měl hned dva rekordy v sledovanosti traileru, takže já se ptám, kde je ta unavenost? a vím že ty a tobě podobní jako Hrdymarvelak a Myman man se chytáte každého stébla, takže ted se tu prsíte nad výsledky z Číny, ale počkejme na celkový globální výsledky hm? zapomněl jsi říct a opět reagovat, že 90% MCU měla v Číně lepší tržby než DCEU do příchodu Aquamana, takže tot k té unavenosti, že i serie bez nějakých ambic jako je Ant man měla v Číně lepší výsledky než cokoliv před Aquamanem....tak jak řikám, počkej na globální výsledky, protože v číně dal 200 mil i Warcraft a jak to dopadlo

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak pravděpodobně chodíš do nedotaženýho sálu, nebo nevím. Tady v praze v IMAXU bylo celkem dost jedinců. Vůbec se nedivím, že Aquaman vede, poněvadž ten charakter má se podívej na Čínu, kde už ztrestal plno marvelovců. Soucítím s legendou J. Cameronem - filmový průmysl brzy pocítí „únavu z vlny Avengers, protože existují i jiné příběhy, které je třeba vyprávět“. 😗To, že se opřel do WW to už hold osud, proto přišel Aquaman momentálně a je mnohem lepší. Ohledně avengers je to už vyšumělý celkově, ten koncept je už otravnej dokola furt stejnej. Třeba mohli začít dobře, ovšem marvel vzal komiksu ducha a nechal už jen ubohou komerci. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, tomas.malo

warha

warha (hodnocení, recenze)

ukazátor hodnocení na Rottenu zase ukazuje průměrná čísla. Tak já už nechápu co musí DC vyprodukovat, aby byl film chválený.

na příspěvěk reagoval hrdygay

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Tak to jsi špatně koukal, nejdříve ho bodl atlantskou čepelí na předloktí a poté obyčejným nožem do té stejné rány, akorát jej to už bolelo...co zase vymyslíš za nesmysly

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jinak se týče již zmiňovaného Mantova nože" spoiler... Je jasné že to Atlanska zbraň... Protože když se Manta rve z Arhurem na Sicii tak ho sním probodne a to by normální zbraní nešlo. Víz souboj v ponorce kde Nantuv Assassinskej nožík doslova "narazil" :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Tak 3D bylo téměř srovnatelné... Z 2D Až na rybyčky a hlaveň pušky do obličeje .. :)

Čekal jsem aspoň nějaky efekt v Atlantis city... A Nic, ani v těch epických bitvach uplně o ničem a ani u zestupu do hlubiny, kde jsem ten efekt čekal nejvíc... NIGA NIC NULA! Takže 3D vyrazně doporučuju. Jen to jen tahaní peněz navíc a ještě jen v malích salech. 

Tato doba zda se jestě na tuto technoligii není stale připravena.. u MCU nic jiného taky necekam.

3D trailer na Marvelačku byl staticky jak kostka ledu. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

A znáš Alitu alespoň trochu? Mimochodem k té tvé honidbě nad každýmu Cameronovym slovem. Napadlo tě vůbec, ty tupá hlavo, že když mluvil James o Avengers a Marvelu v roce 2016, tak to byla doma kdy mcu bylo jediné s tím co dokázalo a Warner své Dceu teprve rozjížděl a měl tři nebo čtyři filmy, zatímco mcu tu už bylo osm let a mělo přes deset filmů. Napadlo tě že třeba myslel komiksové filmy v takovém měřítku obecně? A zrovna 99% z nich byl Marvel. Že kdyby tady dceu mělo také desetiletou historii že by tím myslel i to? To si vážně myslíš že když nezmínil dc že si nad ním honí jako ty nebo tvůj bratr v triku Myman man nebo hrdymarvelak? Copak říkáš na Cameronuv názor na wonder woman? A jinak ano Avengers jednou začnou nudit ale to bude asi v době kdy začne nudit superhero žánr obecně protože zatím nic nenasvědčuje že by mcu nějak nudilo nebo polevovalo, naopak od té doby co to James řekl tak mcu ještě vzrostlo a dle tržeb prostě nenudí ale to je něco co jsem ti už psal a ty jsi se k tomu ani nevyjádřil ani to nevyvrátil...že má Aquaman úspěch je skvělý ale rozhodně to nesvědčí o únavě konkurence, to je jako bys řekl že úspěch Star wars znamená neúspěch Star treku, prostě debilita i když u tebe bych se tomu nedivil, tobě přece na značce nezáleží... možná že se james přeci jen spletl a nebo jsi do něj tak udělanej jako ti dva kašpaři do Šnajdra a vyvrcholí Šumperk každého jeho prohlášení?

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama