Workaholics (TV seriál)

Komedie

USA, 2011–2017, 30 h 29 min (Minutáž: 21–22 min)

Grant Smith

Blake Anderson, Adam Devine, Anders Holm, Maribeth Monroe, Jillian Bell, Rance Howard, Hana Mae Lee, Emilee Wallace, Josh Brener, Sarah Stouffer, Haley King, Michael Fairman, Zane Holtz, Erin Ross, Rebel Wilson, Mel Rodriguez, Mark L. Young, Scott Beehner, Jordan Peele, Molly Schreiber, Katherine McNamara, Chris D'Elia, Clint Culp, Charlie Saxton, Edward Conna, Brooke Lynn Howard, Exie Booker, Mitchell Hurwitz, Steven Krueger, Jaidan Jiron, Stephen Kramer Glickman, Michael Eric Reid, Natalina Maggio, Raquel Gardner, Jennifer Lyons, Katee Sackhoff, Brian Huskey, Agnes Olech, Celeste Pechous, Erinn Hayes, Carla Gallo, Eric Edelstein, Angela Trimbur, Jaye Razor, Jill Basey, Denyse Tontz, Tahmus Rounds, Farrah Mackenzie, Zack Pearlman, Leslie Jones, Ryan Lee, Ben Stiller, Kelley Jakle, Mackenzie Aladjem, Patrick J. Carney, Dave Silva, Nick Gracer, Chyna Layne, Dana DeLorenzo, Lavell Crawford, Hawthorne James, Amanda Landry, Eddie J. Fernandez, Saginaw Grant, Randal Reeder, Jacqui Holland, Ali Reza, Maxwell Chase, Richard Whiten, Jack Black, Craig Anton, Eric Normington, Lisa Loeb, De'voreaux White, Rolando Boyce, Adam Paul, Ric Sarabia, Christopher Backus, Davis Neves, Brendan Brandt, Meli Alexander, Fernando Rivera, Josh Daugherty, Chester Tam, Brian Keith Etheridge, Joel McKinnon Miller, Tom Segura, Greg Lewis, Dan Auerbach, Danielle Pinnock, Stacey Turner, John Farley, Jennifer Hasty, Carole Gutierrez, Eric Price, Kate Ascott-Evans, John O'Brien, Tucker Smallwood, Brian Guest, Hayley Holmes, Kyle Kinane, Dan Ahdoot, Jean Villepique, Ryan Gaul, Craig Cackowski, Greg Collins, Brandon Soo Hoo, Marcus Toji, Rebekah Graf, David Neher, Krystal Alvarez, Josh Duvendeck, Kevin Gilger, Wendy Worthington, Chris Parnell, Jason Maybaum, Kyle Newacheck, Marc Evan Jackson, Beth Kennedy, Matt Besser, Zoe Jarman, Fortune Feimster, Chuck Liddell, Tyler Posey, Pete Gardner, Vivis Colombetti, Andrew Leeds, Lindsey Kraft, Jan Munroe, Marie-Françoise Theodore, Ian Roberts, Peter Navy Tuiasosopo, Whitney Mixter, Bunny Levine, Gwen Van Dam, Phil Abrams, Mark McGrath, Malachi Barton, Allyn Rachel, Lori Beth Denberg, Rachel Sterling, Adam Ray, Kate Krieger, Erik Griffin, Ally Maki, Jared Heins, Tom Virtue, Clint Howard, Jeff Witzke, Larry Udy, Melanie Booth, David Labiosa, Nicky Whelan, Lee Weaver, Ray Wise, Gary Anthony Williams, Kathrine Narducci, Jeff Fahey, Lurie Poston, Kiersten Warren, Eric Pierpoint, Dale Waddington, Rumer Willis, D.C. Douglas, Jeff Howard, Valorie Hubbard, Bruce McCulloch, Jonathan Goldstein, Kevin Hart, Helena Mattsson, William Atherton, Tim Heidecker, Izzy Diaz, Eulala Scheel, Alex Borstein, Robert Englund, Daniel Stern, Joe Adler, Tyler Kain, Garz Chan, Heather Nichols, Sally Kellerman, Mickey Jones, Tom Green, Kyle Bornheimer, Shea Buckner, Giselle Bonilla, Cerina Vincent, Will Greenberg, Lorenzo Lamas, Michael J. Sielaff, Skyler Day, Philip Tan, Allan McLeod, Joey Kern, Thomas Rosales Jr., Kevin Heffernan, Bridger Zadina, Gerald Webb, Jamal Duff, Alessandra Torresani, Crista Flanagan, Matthew Lawrence, Pete Ploszek, Tom Damato, Alan Ritchson, Craig DiGregorio, Michael Scott Allen, Tim Bagley, Michael Urie, Jerry O'Connell, Amy Yasbeck, Steve Howey, Duane Whitaker, Dolph Lundgren, Valerie Mahaffey, Ashley Hinshaw, Gerald Downey, Michele Boyd, Craig Gellis, Curtis Armstrong, Leonard Wu, Sean O'Bryan, Tom Arnold, Lauren Stamile, Liam Hemsworth, Dane Cook, Pauly Shore, John Patrick Jordan, Jonathan Erickson Eisley, Andy Dick, Brett Rice, John Lee Ames, Scott Menville, Alexandra Daddario, Esther Povitsky, Irene Choi, Ashley Dulaney, Sarah Baker, Jennifer Lafleur, Stephen Root, Brittany Snow, Clark Duke, Rizwan Manji, Christine Joaquin, Whitney Cummings, Matty Finochio, Jeremy Ratchford, Rob Corddry, Rob Huebel, Scotty Landes, Andrew Bachelor, Dennis Quaid, Topher Grace, Steve Talley, Temple Baker, Krista Kalmus, Alix Elizabeth Gitter, Kandis Mak, Deborah S. Craig, Paul Dooley, Ayden Mayeri, Samantha Cope, John Quaintance, Cary Elwes, Thomas F. Wilson, Elden Henson, Nina Dobrev, Flula Borg, Nikki BreAnne Wells, Roger Rose, Mo Collins, Oliver Rayon, Jason Mantzoukas, Jack Quaid, Tony Revolori, Paul Scheer, Sam Lerner, Eric Zuckerman, Sarah Dumont, Lawrence Kao, Laura Ashley Samuels, Gil Glasgow, Michael Croner, Abbey McBride

Zaujimalo vas niekedy, co robia vsetky tie postavicky z hulicskych komedii, ked sa zrovna nevydavaju na road tripy a ziadne dobrodruzstva? Nuz Workaholics ma nato odpoved. Adam, Blake a Anders su z tych ludi, co nevahaju zmiesat dokopy hubicky, xanax, tylenol, travu, adderall a kazdu inu legalnu aj ilegalnu latku a preplavat zivotom bez vysokych ambicii a zbytocnych obav. Treba povedat, ze podobne namety tu boli, no Workaholics prinasa mnozstvo zaujimavych vtipov a odviazaneho humoru, ktory je pre nasinca menej stravitelny (co dokazuje priepastny rozdiel v hodnoteni medzi IMDB a CSFD), avsak pre cloveka ako ja, ktory videl nespocetne mnostvo existujucich sitcomov a komedii, je to osviezujuce. Urcite nie mainstreamovy serial ako TBBT, no kto je familiarny s tvorbou Comedy Centralu nebude zaskoceny.(17.5.2014)

• santiamén

1. díl stačil, bohužel. Křečovitá snaha o (fekální) humor, herci bez špetky charismatu a talentu. Alespoň si člověk připomene, že ne všechny seriály jsou dnes brilantně obsazené a napsané. Na další díly nemám odvahu.(18.7.2013)

V podsatě obdoba sitcomů jako Big Bang Theory či Spaced s v zásadě stejnými tématy: duševní nevyzrálost, narcismus, neschopnost se plně zařadit do moderní masové společnosti, geekovství, sexuální frustrovanost atd. K tomu si přidejte to, že tito borci pijou, hulí a občas si experimentují s drogami - i v tomto jsou jako průměřní už-ne-teenageři, i když je tam trocha nadsázky, v základních parametrech všechno můžeme poznat v nás či v našich bližních. Svoboda, kterou tvůrci seriálu asi u Comedy Central mají do tohoto jinak typického už-ne-teenagerského sitcomu vnáší trochu idiosynkrazie, vedle zmiňované permanentní konzumace drog to jsou i časté projevy latentní homsexuality a osobní fluidum. Trochu hardcorovější, realističtější a pro mě zajímavější BBT.(7.3.2014)

Zvláštní, jak u tohoto seriálu byly některé díly hrozná nuda a jiný zase poměrně zabavné a vtipné. Celkově se mi seriál zalíbil a za třetí sérii bych se vůbec nezlobil.(5.1.2012)

• bagetka007

Hodnocení 14. dílu 3. řady (náhodou jsem na něj narazila). Stupidita největšího kalibru...vydržela jsem 5 minut.(8.2.2013)

• - Herci ve skutečnosti nějakou dobu v domě opravdu žili, prý to bylo šetrné opatření z důvodu obav o zrušení seriálu. Anders Holm, který hraje Anderse Holmvika, v domě nežil, bydlel s přítelkyní. (madejja1)

• - Blake Anderson, který v seriálu hraje Blakea Hendersona, začínal jako amatérský wrestler. Pódium měli u Kylea Newachecka, který hraje Karla, na dvorku a bylo to jejich první televizní vysílání. V seriálu je pak wrestling často zmiňován nebo parodován. (madejja1)