Reklama

Reklama

Manželé Roger a Carolyn Perronovi se se svými pěti dcerami přestěhují do zchátralého domu na statku v Harrisville na Rhode Islandu. Jejich pes ale odmítá do domu vstoupit. Už během první noci se ale začínají dít paranormální události. Ozývají se zvláštní zvuky, v určitý čas se zastaví všechny hodiny, obrazy padají samy od sebe a všichni mají pocit, že v místnosti s nimi někdo je. Jedna z dcer má noční můry, ve kterých se setkává s děsivým démonem, který jí říká, že chce, aby její rodina zemřela. Na statek přijíždějí vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi. To, co se Warrenovým jeví jako banalita, se brzy stává nejtěžším a nejhrůznějším případem jejich kariéry. Podaří se jim pomoct rodině ovládané hrůzostrašnými silami? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

srncek

Já bych v tom taky neviděl ten zlý úmysl, jak jsem zde už psal, halt sis jen nepadl do noty s některými ostatními... To se tak nějak stane asi každému, nebo spíše většině z nás, já sem se taky někdy s většinou nepohodl v některých diskuzích, ale je fakt že já nemám ve zvyku setrvávat v diskuzích u filmu, který mě nějakým způsobem neohromil a neoslnil a spíše se soustředím na filmy, které mě naopak uchvátily - sám mnohem raději hovořím o tom co se mi líbilo než o tom, co se mi nelíbilo, ale říct svůj byť negativní názor řekneu pokaždý a yep, taky se to leckdy nesejde s pochopením, to už tak prostě bývá...

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

1Legend1

Pozri,ja som sem "neprišiel" a nezačal sa hádať a neodišiel..len som tu napísal svoj názor ako každý iný človek a všimni si,čo tu to komando rozpútalo za džihád..navyše takmer nič k veci,len útok na človeka,ktorý si dovolil napísať,že nie je až tak unesený z niečoho,z čoho oni možno až moc..potom sa im snažíš normálne  vysvetliť veci a dostaneš ešte väčší útok.Vysvetli mi,či to potom stojí za to chodiť na túto stránku a jediné čo si nájdeš blikať v kolonke diskusie je tento film a na ňom ten hnoj,čo ti tu pár agresívnych maniakov vypisuje.Jasné,že sa na to jeden potom vysere a ide preč.Keď si čítam aj iné diskusie,tak takmer všade je to o človeku čo tam napíše,že sa mu niečo na filme nepáčilo a odpoveď väčšinou tých istých jedincov,čo majú sledované hádam všetky diskusie na ČSFD je o tom,aký má na piču nick,alebo si vysnorí v tvojm profile nejaké jedno hodnotenie,ktoré sa mu hodí,najlepšie k všeobecne slabšiemu filmu ( veď čo,že si ostatných asi 1000 filmov ohodnotil normálne a uznal kvality naozaj každého dobrého z nich) a začne to na teba vyťahovať a podobne..sám sebe sa čudujem,že vôbec ešte venujem čas písaniu tohto príspevku..jedno ale viem,že niet inej stránky,kde nájdeš toľko nasratých ľudí vždy pripravených spustiť paľbu kôli názoru,ako tu na ČSFD.

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Wacoslav1, bestlama, Jakkob

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

1Legend1

Takhle jsem kdysi dávno provokoval na diskuzi natálky portmanový její šílený uctívače. některý fanoušci herců jsou fakt až moc velký magoři

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

1Legend1

Někdy to tak bývá, ale né vždy je v tom zlý úmysl a leckdy na druhé straně chybí notná dávka respektu a především pak tolerance. Vždycky se dá nějak dohodnout a bavit se i s třeba opačnými názory, proč by ne.. ? Ale jsou tací, se kterými se opravdu špatně vychází, pokud s nimi nedej bože nesouhlasíš. Pak je to docela těžké...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

srncek

Ber to s rezervou kolego, netřeba se čílit či vyklízet pozice kvůli někomu, s kým se neschodneš. Je to všechno jen o názorech na danou problematiku a je jasné že se leckdy neshodneš...

na příspěvěk reagoval 1Legend1

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Okay,kokotom nevysvetlíš ani po dobrom ani nijak inak..držte sa fešáci.Diskusiu viac nesledujem.

na příspěvěk reagoval Pilda17, Jakkob

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

srncek

No dalo by se to jít zasrat i někam jinam. třeba na tvůj milovaný Blair witch project 2 tam nikdo nechodí, protože ten film nikoho nezajímá a logicky to tak nebude nikomu vadit...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

srncek

Chápu a částečně bych i souhlasil - ta scéna je dobrá, ale zase až TAK dobrá mi taky nepřijde...

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Sorry,že som sa rozkecal,ak to bude zas niektorým vadiť..a som si istý,že bude..

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

dr.horrible

No a čo sa týka toho môjho % hodnotenia,tak je to rýdzo pocitová záležitosť..nikdy sa ti nestalo,že by si tu došiel a na nejakom filme vidíš ako je tu celkovo hodnotený a nepovedal si si,že toto číslo ti k nemu nesedí a skôr by si rád videl pri ňom iné?Tak tak nejak k tomu pristupujem ja a jednoducho sa mi zdá hodnotenie len piatimi hviezdami moc široké.Nič viac za tým nie je,žiadna duševná porucha ani iné blbosti..mám proste každú hviezdu ešte podrobnejšie rozvitú,lebo takto predstavuje jedna hviezda 20% čo sa mne zdá málo konkrétne.End of story.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Kameňák je pičovina prvého stupňa..neviem,ako to môžeš porovnávať s naozaj dobrým (v rámci možností) dabingom Eleny Podzámskej v Kill Bill,rovnako ako aj ostatné postavy tam mali naozaj dobre zvolené hlasy,nakoľko ja osobne grcám takmer nad každým dabingom,ak už ho musím počúvať,preferujem všetko v angličtine..ja keď som v diskusii o nejakom filme,ktorý sa mi veľmi páčil a dojde tam niekto,čo napíše,že to berie ako priemer a nič viac,k tomu napíše prečo to tak berie,tak sa snažím zamerať na tie veci a nejak mu ich vysvetliť,či obhájiť a dať mu možnosť pozrieť sa na ne možno iným spôsobom..nejdem hneď do jeho topky,či čo kde kedy napísal k iným filmom a nevyťahujem naňho takéto veci..nejak na to nemám čas a ani dôvod.Ide o to,že mi zopár filmov nastavilo moju osobnú laťku dosť vysoko a potom už človek nerád ide nazad dolu a je len tak s hocičím spokojný.Možno je aj tá laťka pre každého iná,ale myslím si,že je to naozaj každého vec.A už ozaj to nemá nič spoločné so vzdelaním.Poznám vysokoškolsky vzdelaných mudrlantov,ktorí tlieskajú a dávajú 4-5 hviezd bársjakej druhotriednej pičovine a dokonca sledujú Búrlivé víno a podobné veci,čiže tým to ozaj nie je..ak ťa znechutilo nejak moje hodnotenie dabingu Kill Bill,ktoré si si tak pracne vyňuchal z môjho profilu či odkiaľ,mal si nadomnou kývnuť rukou a je to.To robím ja,inak by som sa tu uhádal k smrti,keď si čítam tie kvantá divných komentárov k rôznym filmom.To už naozaj musí byť perla a svätý grál kokotizmu,aby som zareagoval inak ako k veci na niekoho,btw jedna osoba je tu o pár príspevkov nižšie,inak mám v živote naozaj dôležitejšie veci na robote než žabomyšie vojny na nejakej diskusii k filmu..

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

srncek

sorry, ale tá jedna veta čo si napísal o filme kill bill, mi nejako totálne zobrala chuť aj silu s tebou o čomkoľvek diskutovať

to je ako keď niekto obhajuje kameňák.necháte ho skrátka v tom

na příspěvěk reagoval srncek, srncek, Pilda17

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Jakkob

Myslel som čisto len tú dlhú scénu s hojdacím kreslom zo Ženy v čiernom (jedna z najlepších,aké som kedy v horore videl) v porovnaní s tým,čo sa dialo s nábytkom tu..

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Jakkob

Uživatel srncek smazal svůj příspěvek.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Litsarch

Úprimne,hento vyhlásenie som nečítal a nijak extra som sa pred projekciou nevŕtal kadejakými zákulisnými rečami a podrobnosťami,nakoľko ja som len postrehol,že to má byť ultra strašidelné a tak psycho,že tomu skrátka musela byť pridelená Rková kategória,aj keď tam nebolo veľa krvi..neviem,proste mi to prišlo len ako taký lepší horor,ale nič extra..a ďakujem,že sa vieš chovať,narozdiel od zopár jednotlivcov,ktorí sa riadia starým známim - ak nevieš oponovať,zdiskredituj názor toho druhého osobnými útokmi..cítim sa tu občas ako v politike.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Stále si nenapísal nič o filme chlape...ani jedno slovo,len si sa do mňa pustil ako také hovado za to,že som označil film,z ktorého si ty bol zrejme totálne paf za priemerný,avšak nie zlý..a čo má vzdelanie spoločné s tým,či sa mi film páči alebo nie? Si normálny?Evidentne nie..a pardón,píše sa to hovÄdo :)

Litsarch

Litsarch (hodnocení, recenze)

srncek

Zkus se zamyslet, proč film byl víceméně tak předvídatelný. Věta "Režisér filmu James Wan si přál natočit film ve stylu starých duchařských hororů ze 70. a 80. let." by Ti mohla pomoci. 
Nicméně pochybuji, že jsi všechny lekačky jasně čekal. 

na příspěvěk reagoval dr.horrible, srncek

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly

19.11.2022

Když se ve filmovém byznysu řekne fúze, většinou z toho nepramení moc dobré zprávy, viz studio Warner Bros. Discovery. Ta následující by ale přece jen mohla být výjimkou. Produkční společnosti Jasona… (více)

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

28.06.2021

Vin Diesel a jeho gang dorazili do amerických kin zhruba měsíc po čínské premiéře, a nutno říct, že tak učinili s velkou parádou. Okamžitě totiž stanovili nový pandemický rekord, kdy za první víkend… (více)

Páté Insidious zná režiséra

Páté Insidious zná režiséra

29.10.2020

Protože hororových zpráv v období Halloweenu není nikdy dost, přichází i jedna pro fanoušky duchařských filmů. Studio Blumhouse dnes oznámilo, kdo bude režírovat pátý snímek v sérii Insidious. A… (více)

Reklama

Reklama