Doktoři z Počátků (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2013 - 2016, 136x60 min

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Sejnová, Václav Jílek, Nela Boudová, Pavlína Mourková, Martin Písařík, Josef Carda, Sabina Laurinová, Josef Láska, Roman Tomeš, Jakub Kohák, Petr Franěk, Zdeněk Dušek, Zdeněk Srstka, Milan Slepička, Uršula Kluková, Zdena Herfortová, Gustav Bubník, Lumír Tuček, Jindřich Kout, Roman Havelka, Andrej Lekeš, Zdeněk Piškula, Lenka Švejdová, Zdeněk Žák, Anna Polcarová, Simona Prasková, Martin Jan Šverma, Martin Simandl, Naďa Konvalinková, Josef Dvořák, Iva Janžurová, Kateřina Bláhová, Dagmar Křížová, Martin Preiss, Petr Janda, Marta Jandová, Barbora Jánová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Antonín Duchoslav, Dita Hořínková, David Gránský, Lucie Benešová, Zuzana Stavná, Miroslav Šimůnek, Sandra Milčinská, Ladislav Novák, Dana Hradiláková, František Nedbal, Tomáš Matonoha, Petr Štěpánek, Naďa Urbánková, Jan Maxián, Sandra Pogodová, Oldřich Vízner, Petr Pospíchal, Miluše Bittnerová, Karolína Hlaváčková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Matyáš Bystroň, Jan Urban, Petra Hobzová, Vladimír T. Gottwald, Gabriela Vránová, Čestmír Řanda ml., Vanda Hybnerová, Lucie Slováková, Kim Son Nguyen, Dana Bartůňková, Regina Řandová, Jakub Mohamed Ali, Kamil Halbich, Petr Vojnar, Leoš Noha, Denisa Pfauserová, Jan Havlovic, František Mitáš, Markéta Martiníková, Lucie Polišenská, Vlasta Peterková, Jindřich Kriegel, Lenka Zbranková, Kateřina Jačková, Radana Herrmannová, Tomáš Drápela, Jakub Hajner, Simona Vrbická, Lucie Kožinová, Radim Novák, Petr Halíček, Inka Brendlová, Dagmar Novotná, Pavel Juřica, Ladislav Dvořák, Jan Leflík, Milada Janderová-Kratochvílová, Jarmila Vychodilová, Lukáš Šolc, Ondřej Kavan, Jan Szymik, Akram Staněk, Marta Hrachovinová, Martin Bačkovský, Jarmila Vlčková, Petr Drozda, Roman Teprt, Ondřej Biravský, Martin Hub, Leoš Juráček, Jakub Vyplel, Kateřina Hovorková, Veronika Petrová, Lubor Novotný, Ivan Vodochodský, Kristýna Šebíková, Veronika Divišová, Viera Pavlíková, Antonín Kaška, Romana Sittová, Karel Riegel, Romana Chvalová, Otto Rošetzký, Dušan Sitek, Jana Vaculíková, Dáša Kouřilová, Šárka Opršálová, Richard Maška, Daniel Šváb, Simona Včalová, Květa Plachetková, Tomáš Kořének, Veronika Nouzová, Petr Strnad, Jaroslav Someš, Linda Stránská, Daniela Byrtusová, Milan Duchek, Jan Pavel Filipenský, Lucie Březovská, Otta Tesař, Kristýna Hrušínská, Josef Hervert, Jiří Jelínek ml., Martina Bezoušková, Bohumír Starý, Eva Čížkovská, Petr Stehlík, Marcela Nohýnková, Claudia Vašeková, Ivo Novák, Jan Čenský, Stanislav Lehký, Lukáš Křišťan, Lukáš Pečenka, Marek Svitek, Emily Hrabáková, Anna Jiřina Daňhelová, Aleš Balda, Petra Johansson, Aneta Novotná, Adéla Kunzová, Marie Majerníková, Marek Dobeš, Alan Novotný
  • lardko

Průměrný seriál na který se dívám. Seriál je něco jako ta blbost babovřesky , ale i tak se na tohle koukám , protože mi to přijde vtipné. Trochu jsem strhl hodnocení , protože ze začátku , asi prvních dvacet dílů se mi dost líbily , ale další díly už nejsou tak dobrý. Herci vůbec neumý hrát a hlášky v seriálu jsou věčinou dost trapný , ale v celku seriál jde. Docela mě i zajímá , ikdyž teď jsou ty díly dost nudný. Postupem času začínají ty díly být čím dál horší a nudnější.(8.6.2014)

• kingik

Náctiletá dcera nadšeně:"Mami, mami, rychle dělej, už začíná ten nový seriál." Máma se rozplývá: "No vidíš to, to je natočený jak od Camerona". Dcera rozumuje: "Ale mami, copak nevidíš ten smysl pro kompoziční detail?! To je jasná inspirace Spielbergem." Matka nebesky: "A ten hereckej výkon Postráneckého!!! No to je koncert!!!" Dcera obdivně: "A ten Stránský, to není jen vynikající dabér, ale on je shakespearovský herec!!!! Neskutečný herecký rejstřík. Sice ksicht žádná sláva, ale já žeru ten jeho podmanivý hlas." Dcera podruhé a ještě víc nadšeně: "Lokace, námět, režie a herecké výkony, no mami, já se snad nedočkám příštího týdne, to rovnou umřu, než bude dechberoucí druhý díl!!!" A skácí se bezvládně na podlahu obýváku. Matka se konsternovaně sesune do křesla: Ano, dcero moje, u těchto seriálů se dá jenom zemřít, ale není to krásná smrt vidět za života něco tak nádherně natočeného?!" Dcera hlesla: "Je..." Mé hodnocení zpovzdálí: 0%(26.6.2013)

• Blue.Shark

Je mi upřímně smutno z toho, co za výblitky se to u nás rodí. Za půl hodiny jsem dokázal šestkrát předpovědět, co se v následujících minutách stane; nutně musím poznamenat, že jsem vždycky vybral tu nejdebilnější možnou variantu. Z Doktorů se nevyhnutelně stane další Ordinace, přestože se tvůrci pravděpodobně zmohli na lepší kameru. Debilní zápletky, debilní vtípky, debilní prostředí, debilní hudba, nulová invence v jakémkoliv směru. Klasický mustr, který lze vidět v ordinaci, ulici, gymplu, VKV, pojišťovně, atd. Modlím se za to, abych se ve svých 23 letech dožil dne, kdy česká tvorba povstane z popela a zrodí alespoň jeden kvalitnější seriál, který se nevydá klasickou cestou zaručených výdělků, ale bude se snažit zaujmout diváky na způsob X-Files, Castle, Sherlocka nebo třeba American Horror Story. Edit: po několika dílech může pyšně prohlásit, že se potvrdila moje obava. Tenhle seriál je jednoduše debilní a debily se snaží dělat i z diváků, když jim nestydatě podsouvá, co by měli cítit v té které scéně pomocí krajně nevkusné hudby. Třikrát fuj, zasloužený odpad. Smutné je, že se v tom hnoji nachází několik herců, kteří dokonce umí hrát, avšak mají tak retardovaně napsané role, že jim to je prd platné. A ne, Písaříka nemyslím, jeho postava je tam určitě jen proto, že se tvůrci rozhodovali, jestli prostoduše vtipnou roli dostane člověk nebo pes.(25.6.2013)

Přesně tak, je to oddechovka. České seriály moc nesleduju a už vůbec ne Ordinaci v růžové zahradě, ale tohoto jsem viděla 4 díly a nemyslím si, že by to byl odpad. Je to seriál, ke kterýmu si jde člověk odpočinout...každý se nemusí pořád dívat na "těžká dramata" typu Habermannův mlýn...hlavu a patu to má, není to slintárna jako většina českých seriálů - lehké a vtipné...(14.7.2013)

• liskam

Viděl jsem několik dílů... LŽU, viděl jsem části několika dílů této parády, vždy jsem musel uklízet před televizí hromadu blitek a exkrementů.I má domácí zvířátka při více jak pětiminutovém sledování utíkají do jiných pokojů a tam se klepou hnusem. Musím říci, že málokterý seriál považuji za větší odpad, než je tohle veledílo.. 0%(25.8.2013)

• - Jakub (David Gránský) říká Otovi (Martin Stránský), že neudělal státnice kvůli doc. Drápalovi. V dalších dílech se ovšem hovoří o doc. Hrubém. (Thomas211)

• - V jednom z dílů leží Panenka na posteli v kómatu. Při záběru je ovšem vidět, jak škvírkou v oku pokukuje a pohybuje rty. (Thomas211)

• - Ema (Iva Janžurová) vystěhuje sama celý pokoj včetně skříně a postele. Ovšem stará, nemocná paní by to nikdy nemohla zvládnout. (Thomas211)