Reklama

Reklama

Spider-Man: Homecoming

  • USA Spider-Man: Homecoming (více)
Trailer 4
USA, 2017, 133 min

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Hrají:

Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Prosimtě.... vždy byl BULSAYYY!!!  Naprosto suprovej! Akorát ho spíš dostal sniper a né DD.. :D

Žalostná spíš byla Electra v obou dílech i ve svém spinoffu.. O.o

Doom v té nové verzi nebyl špatný... ale hráli je špatné postavy. 

Ještě jsi Zapoměl na Anihilatora... nebo jak se to... ten stál taky za vyliž pedel. :D

A Zlou partu z X-men... to byli teda až na Mist a Magneta parta šašků. :D

Venoma, Junior.G a Santmena nenapíšu jen proto že to nakonec dobrý záporáci byli, i když jejich profilové zpracování bylo hodně veselí. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mr.Baboon

Spiderman nikdy neměl špatné záporáky... mě se El taky líbil, byl hodně originální... dokonce jak mu přidali i ten bar napětí. :D 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

no tak to jo, tam se mi kromě MCU hodně líbil Octopus v SM2, Scarface v Punisher War zone, potom v X-menech Sebastian Shaw a Apocalypse a hlavně asi Sabretooth v podání Lieva Shreibera, z F4 asi pořádně nic, Doom nebyl dobře udělaný ani v jedné verzi a Ghost rider radši ani nemluvím, nebo Daredevil...to bych blil

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Mr.Baboon

Mr.Baboon (hodnocení, recenze)

Třeba takový Elektro v ASM2 se mi hodně líbil i navzdory kritice.

 

A vždycky jsem hrozně chtěl ve filmovým Spider-Manovi vidět Hobgoblina, tak ho třeba snad obsadí do dalšího Spider-Mana.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Je to Marvel u těch poslední dobou nikdy nevim... :)

Marvel totiž hodně propadá právě na Záporácích.... Ti se mi třeba v DC naopak hodně líbí. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ASM2 už neexistuje, není to kánon, budou nový herci vše začne znovu....takže křídla neexistují, no udělaí to jistě zajímavě, snad by Keaton nekývnul na nějakou tuctovou blbost bez příběhu

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to bych bral taky ten Bloodpack v B2 mi přišel povedený, ale z tím z komiksu se to nedá ani zdaleka srovnávat. :)

Morbius by nevadil.... Myslel jsem toho Vulture, jako nějaký bodáky, z těch křídel... co by jako vysunul a vysál tu energii. 

Kromě toho že Vulturova křídla existují už od Amazing-Spiderman2.

Takže je nikdo vyrábět nemusí.

 

Mě to akorát přijde trochu málo, jen lítá, střílí a vysává energii... Mě upřímně jeden Archangel stačil. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

no Vulture taky saje životní energii z obětí a mládne tím, to ale ve filmu asi nebude, kdyby ho hrál za mlada takovej Efron :-D bych se asi posral.....já jen doufám že to nebude prostě jen další Falcon a bude nějak výrazně jinej s těmi křídly

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Mr.Baboon

Mr.Baboon (hodnocení, recenze)

Takže Vulture by měl mít křídla vyrobená z pozůstatků technologií Chitauri. Bylo to tak i v komiksu?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Související novinky

Třetí Deadpool zůstane sprostý

Třetí Deadpool zůstane sprostý

05.06.2022

Scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick (Deadpool, 6 Underground, Zombieland) se čerstvě vyjádřili na téma třetího Deadpoola, který poprvé vznikne pod hlavičkou studia Disney, a dvojice nyní chtěla… (více)

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

29.04.2022

Tento týden probíhá ve Spojených státech akce zvaná CinemaCon, na níž jednotlivá studia prezentují novinářům a všelijakým insiderům své nadcházející snímky. Jen za posledních pár dní jsme se tak… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021

Mezi velkými hollywoodskými studii právě zuří nová bitva. Sony, Lionsgate, Apple, Netflix, Amazon, Annapurna, Universal, MGM i Warner Bros. se údajně v těchto dnech přetahují o práva na nový thriller… (více)

Reklama

Reklama