Externí recenze k filmu (17)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Kombinace superhrdinského bijáku a teenagerské středoškolské komedie. Režisér se vyhýbá tomu, co už fanoušci Pavoučího muže viděli a na místo dalšího originu nás vtahuje přímo do vyprávění. To využívá školní prostředí, z něhož čerpá většinu zápletek." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Napätie mohli tvorcovia taktiež vygradovať zdarnejšie a vzdušné súboje Toomsa so Spideym sprehľadniť, alebo zosvetliť. Miestami totiž nebolo možné rozoznať, kto do čoho kopol, kam vrazil či odletel. Našťastie zopár spomenutých neduhov zachraňujú sympatické postavy, dej, ktorý neustále baví a zjavná…" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Spider-Man: Homecoming predstavuje kvalitný reboot série, ale tentokrát s širšími možnosťami. Má veľa, čo ponúknuť, a to už či mladším alebo starším divákom." (více)

 • Comixzone.cz *****

  "Homecoming je ten Spider-Manovský film, který jsem chtěl vždy vidět. I třetí generace pavoučího muže přináší dostatek nového aby se odlišil od svých starších kolegů a pod zkušeným dohledem Marvelu z toho vylezl ten nejlepší Spideyho film vůbec. Snímek skvěle ctí svou předlohu a stylově přináší…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) *****

  "Akční dobrodružství cílí především na fanoušky Marvelu, kteří se v jeho světě vyznají a jako takový svou úlohu splňuje a fanoušky potěší. Díky mladistvému nádechu je však cílovou skupinou i mladší publikum. Film jako takový představuje skvělé propojení humoru, který je pro postavu Spider-Mana…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Schön) *****

  "Spider-Man: Homecoming zachytil titulní postavu v její dosud nejlepší podobě, film parádně odsýpá, obsahuje řadu chytrých komediálních momentů a celkově se jedná o parádní letní filmovou jízdu, kterou nemůžu jinak, než vřele doporučit." (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Spider-Man poprvé v komiksovém světě filmů z Marvel Cinematic Universe. Než nového Petera Parkera v dech beroucím podání mladistvého Toma Hollanda uvidíme po boku všech oblíbených hrdinů v nadcházejícím Avengers: Infinity War, tak se představuje ve svém originu, který místo toho, aby řešil zrod…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Nový Spider-Man možno nie je dokonalý, no rozhodne sa vydaril. Šestica scenáristov, medzi ktorými nájdete aj režiséra Johna Wattsa, svoju úlohu zvládla a naservírovala divácky atraktívny a vtipný superhrdinský film, ktorému však jemne škodí až prílišná nádväznosť na Marvel Cinematic Universe. I…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Spider-Man: Homecoming (podtitul je dvojsmyslný, jednak jde o označení školního plesu pro studenty-absolventy, který ve snímku také hraje roli, a zároveň hlásá Spider-Manův „návrat domů“ do stáje Marvelu) strká do kapsy oba Amazing Spider-Many a Spider-Mana 3 od Raimiho a s těmi předchozími dvěma…" (více)

 • Gorilla.cz (Martin Koťátko) *****

  "Musím se přiznat, že se mi na filmech od Marvelu přestávala líbit ta jejich generičnost. Doufal jsem, že by se nový Spidey mohl zařadit k výjimkám a přesně to se také stalo. Navíc způsobem, který se opírá o kulturu "coming of age" filmů. To by mohlo některé fanoušky zklamat, ale já tomu prostě…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "I přes nějaké mouchy tak nový Spider-Man jako comicsový film bez problémů obstojí. Je zábavný, vtipný, akční a s vynikajícím castingem. A navíc, jak už jsme u Marvelu (já vím, Marvel, Sony... nechme to být) zvyklí, i tentokrát se alespoň trošku pokouší jít jiným směrem než ostatní filmy. Takže…" (více)

 • Multiverzum.sk *****

  "Nový Spider-Man je určite tým najlepším! Najlepším pre túto dobu, najlepším pre moderného diváka a najlepším pre MCU. Bravúrne zahraný Peter Parker, akcia, humor, svižný ale komorný dej, dokonalý záporák a kopa odkazov na prepojený vesmír vytvorili film, ktorý si musí získať každého pravého…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) ****

  "První sólovku Spider-Mana v rámci MCU bych v porovnání s předchozími filmy s pavoučím lezcem kvalitativně zařadil těsně za druhý Raimiho film, jemuž zub času nevzal prakticky nic. Jedná se tak o jeden z vůbec nejlepších Spideyho filmů, který ale všechny ostatní předčí v jednom, a tím je charakter…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Třetí zpracování Spider-Mana a potřetí trochu jiné. Spider-Man: Homecoming má bezesporu své neduhy a ne vždy působí úplně přesvědčivě, během těch dvou hodin a něco se ovšem najde hned několik momentů, kdy tahle komiksová podívaná šlape na jedničku. Skvělá hudební složka, výborné obsazení a špetka…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ***

  "Ač nerad, musím vyřknout nad Homecomingem neblahý vlažný ortel. Po poslední amazing slátanině je samozřejmě balzámem na fanboyovské duše, ale ono překonat Webbovu prašpatnou dvojku taky není velká výhra. Pravda je taková, že přesun do MCU Spideymu docela paradoxně škodí a nedovoluje mu chopit se…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Spider-man: Homecoming má všechny potřebné kvality superhrdinského bijáku i teenagerovského dramatu. Přesně ví, kdy zatahat za komediální nebo emocionální nitku, nebojí se experimentovat se styly, a dokonce se i celkem úspěšně vyhýbá klišé, do kterých až skoro se šibalskou radostí mnohokrát vstoupí." (více)

 • Vecnykritik.cz (Ivo Bednář) ****

  "Nové pojetí Spider-mana se povedlo. Marvel jednoduše víc co dělat. Zařadili hrdinu do dalšího méně okoukaného subžánru a rozevřeli tak celé univerzum pro další publikum a nakonec představili další nosnou postavu. To vše bez zbytečných opakování či zdlouhavých vysvětlování originu. Film je více…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace