Reklama

Reklama

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

(pořad)
TV spot
Talk-show / Komedie
USA, 2014, 1 887 x 60 min

Účinkují:

Jimmy Fallon, Steve Higgins, Seth Rogen, Mariah Carey, Lindsay Lohan, Robert De Niro, Sarah Jessica Parker, Stephen Colbert, Tina Fey, Meryl Streep (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Po více než čtyřiceti letech se vrací klasická The Tonight Show stanice NBC zpět do New Yorku. Žezlo protentokrát svižně přebírá Jimmy Fallon s kapelou The Roots, aby přinesli v televizním balení hip hopové řádění, Twitter, zparodovali populární seriály, zahráli si nejnovější videohry a nebo s hvězdami šoubyznysu šarády. Tak zapněte saka a jdeme na to. (Brousitch)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (39)

blazma 

všechny recenze uživatele

Je asi zbytečné, přidávat komentář ke všem těmto talk show zvlášť, tak to shrnu u té která mě na tyto pořady přitáhla jako první. Je to výborný, vtipný a zkrátka vám tyto pořady přiblíží celebrity a ukáží vám, že i oni jsou pouze lidé, kteří jen hrají své role a ve skutečnosti můžou a jsou naprosto jinačí. Je to perfektní, až mě opravdu překvapuje a štve zároveň, že u nás v Česku nejsme schopni takové pořady mít. Tolik jich pohořelo a byla to víc trapárna než zábava jako to dovede Jimmy Fallon a Kimmel, James Cordon, Conan O'Brian, Ellen DeGeneres, Graham Norton a spousta dalších... Tak proč, proč to u nás v česku s odřenýma ušima funguje jen Janu Krausovi. PROČ?! ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Typická americká talkshow so všetkým svojimi plusmi aj mínusmi. Najväčším pozitívom Fallona je jeho výber hostí (absolútne svetová špička a takmer všetky celebrity ktoré sú momentálne in) a tiež viaceré hry, ktoré so svojimi hosťami hrá pretože tie sú často zdrojom väčšej zábavy než samotné rozhovory. Negatívom je ujačané a až mierne fanatické publikum, preafektovanosť - Jimmy každého "miluje a zbožňuje" a každý jeho hosť a jeho prípadné nové dielo (bez ohľadu na jeho kvalitu) je úplne  "the best". A tiež to že Jimmy to so snahou byť vtipný niekedy preháňa a smeje sa na úplne všetkom vrátane svojich vtipov. Aby som mu ale nekrivdil tak musím uznať, že často vtipný je a že celkovo jeho talkshow aj napriek vytýčeným negatívam sledujem rád (resp. len hostí ktorí ma zaujímajú). Akurát teda Kimmela či Nortona s ich umiernenejšími verziami mám radšej. 90% ()

Reklama

DadysGirl 

všechny recenze uživatele

Oh Jimmy! :-) je to takovej kluk, kterej má evidentně radost ze svý práce... S každým je zadobře, s každým se pobaví... Některé nepokrytě obdivuje... Má vtip, má dobrý nápady... Má Roots a prostě mu to jde... Navíc, je to očividně hodnej, měkkej chlap v nejlepším slova smyslu... A taky má pokaždé co nabídnout... ()

Hon2ar 

všechny recenze uživatele

Jak již zde padlo. Jimmy Fallon si hodně bere od svého jmenovce Kimmela (který na něj má náskok), ale již si jde dost svou cestou. Oproti verzi Jaye Lena se tu jede na plné obrátky, až na dřeň. Jimmy pokračuje přesně tam, kde v Late Night skončil. Samotné rozhovory již ovšem nejsou tak podstatné, navíc je měl Leno asi zmáknutější. Fallon je však skvělý komik a herec, takže vše vynahrazují scénky s hosty. History of Rap už je klasika. Je vidět, že Jimmy show dělá už 5 let, je spontánní a dalo by se říct i upřímný. Dobrá show. ()

Dio_Padre 

všechny recenze uživatele

'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon' považuju za tu nejlepší talk show, jaká je momentálně k vidění. Jasně, taky se rád podívám na vtipného Conana O'Briana, Jimmyho Kimmela, Ellen DeGeneres nebo teď už bohužel zrušenou show skvělého Cragia Fergusona, ale Jimmy je pro mě na špici. Znamená pro mě víc, než ostatní vyjmenovaní. Sleduju ho opravdu už od jeho raných začátku. Už od dob, kdy působil v Saturday Night Live, přes moderování různých večerů předávaní cen, moderování své vlastní talk-show 'Late Night with Jimmy Fallon' až po zasloužené "povýšení" z Late Night na The Tonight Show, kde nás i nadále baví rozhovory se známými i významnými osobnostmi, doplněné různými zábavnými aktivitami s nimi a v neposlední řadě jsou tu pravidelné rubriky Thank You Notes nebo Hashtags! Takže, abych to shrnul Jimmy Fallon je obrovská osobnost, co si ten úspěch opravdu zaslouží. Řadím ho přesně k těm oblíbeným filmům, hercům, seriálům, kapelám, zpěvákům nebo videím, přesně do té kategorie věcí, které si rád pouštím, když potřebuju zlepšit náladu, namotivovat, nějak se odreagovat nebo si prostě odpočinout a zároveň královsky pobavit. ()

Galerie (90)

Zajímavosti (11)

Reklama

Reklama