The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (TV pořad)

Talk-show / Komedie

USA, 2014

Jimmy Fallon, Steve Higgins, Seth Rogen, Mariah Carey, Lindsay Lohan, Robert De Niro, Sarah Jessica Parker, Stephen Colbert, Tina Fey, Meryl Streep, Anne Hathaway, Helen Mirren, Kim Kardashian West, Lady Gaga, Fred Armisen, Will Smith, Bono, Jerry Seinfeld, Kristen Wiig, Mamie Gummer, Bradley Cooper, Tim McGraw, Michelle Obama, Will Ferrell, Justin Timberlake, Emma Thompson, David O. Russell, Reese Witherspoon, Drew Barrymore, Adam Sandler, Usher Raymond, Paul Rudd, Shaquille O'Neal, Denzel Washington, Shaun White, Sara Bareilles, Cameron Diaz, Ralph Fiennes, Idina Menzel, John Travolta (a.z.), Randy Newman, Chelsea Handler, Lea Michele, Annette Bening, Norman Reedus, Liam Neeson, Keri Russell, Steve Harvey, Kristen Bell, Demi Lovato, Bobby McFerrin, Tyler Perry, Julianna Margulies, James Franco, James Spader, Lena Dunham, Hugh Dancy, Billy Joel, Kevin Bacon, Arnold Schwarzenegger, Neil deGrasse Tyson, Lily Allen, Wiz Khalifa, Billy Eichner, Nina Dobrev, Logan Lerman, Ed Sheeran, Blake Shelton, Jamie Anderson, John Rich, Ella Henderson, Pete Wentz, Martha Stewart, Romeo Santos, Bill Gates, M. Ward, Johnny Marr, Aziz Ansari, Taylor Schilling, Adam Lambert, Billy Crystal, Jeb Bush, Seth MacFarlane, Amber Heard, Nate Ruess, Macklemore, Janelle Monáe, Chris Christie, Colin Jost, Barbara Walters, Ariana Grande, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Luke Fava, Ryan Lewis, Colin Quinn, LeBron James, Dane DeHaan, Bashir Salahuddin, Patrick Stump, Michael Strahan, Leah O'Donnell, Sarah Palin, Derek Jeter, Brian D’Arcy James, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Tavi Gevinson, Tig Notaro, Caroll Spinney, John Scofield, Andrea Bocelli, Nathan East, Jeff Schroeder, Billy Corgan, Billie Lourd, Lin-Manuel Miranda, Emma Roberts, Bill O'Reilly, Mellody Hobson (a.z.), Gwendoline Christie, Pusha T, Emilia Clarke, Alan Rickman, Meghan Trainor, Brad Pitt, John Boyega, Daisy Ridley, Megyn Kelly, Bernie Sanders, Taron Egerton, Gwen Stefani, Hannibal Buress, Jerrod Carmichael, Edie Brickell, Marcus Mumford, Chuck Cooper, Noah Lennox, The Weeknd, Alana Thompson, Daveed Diggs, Michael Torpey, Marlon Wayans, Chad Smith, Michael Clifford, Calum Hood, Ashton Irwin, Sharon Jones, Lilly Singh, DJ Jazzy Jeff, Aurora Aksnes, Mikey Goldsworthy, Emre Türkmen, Olly Alexander, Steve Wozniak, Iliza Shlesinger, Elizabeth Berkley, Philip Bailey, Andrew Garfield, Phoebe Waller-Bridge, Jamar Rolando McNaughton, Sky Ferreira, Kid Rock, Mark Stoermer, Adam Driver, Chris Stapleton, Dua Lipa, Bebe Rexha, Tramar Dillard, Big Sean, Swae Lee, Slim Jimmy, Future, Eric Paslay, Dierks Bentley, Caleb McLaughlin, Martin Garrix, Chance the Rapper, Roy Wood Jr., Michael Esper, Peter Asher, Andrew Hurley, Leon Bridges, Young Thug, Margo Price, Courtney Barnett, Miranda Kerr, Tony Gonzalez, Emma Watson, Ryan Adams, Kyle Kinane, Camila Cabello, Anthony Cieslak, Julia Michaels, David Sedaris, Migos, Anthony Bourdain, Tyondai Braxton, Keith Lucas, Kenneth Lucas, Raphael Saadiq, Colleen Ballinger, Michael T. Flynn (a.z.), Miranda Lambert, Rakim Mayers, Ndamukong Suh, Kate Tempest, John Early

Radost pohledět. V mojom srdci navždy zostane jednotkou Craig Ferguson, viac mi sedí jeho humor, jeho celá show, štýl, akým vedie rozhovory. Ale Jimmyho sa nedá nemilovať. Z neho ide tak čistá radosť, hneď ma dostal už v SNL. Bývajú samozrejme aj slabšie momenty a dosť ma vie rozladiť, keď sa pri niečom okato dopredu vymyslenom hrajú na náhodu. Ale taká je telka, treba to hodiť za hlavu a baviť sa.(16.5.2014)

Ona skutečně existuje vtipná talk-show! Musím ale říct, že tomu fakt přidávají ty trhlé hry, co hraje s váženými celebritami :D Kdo by čekal, že celebrity takového kalibru v tak zvláštních situací, kdy si neví rady :D Někdy je tam to přehrávání cítit a já osobně bych se s těmi celebritami takto chtěl vídat taky. Nejlepší je Harrison Ford, před pár dny ... jinak Fallon už je místy i otravný, ale můžu ho. Kimmelovo ždímání všech filmů filmografie Toma Hankse, Matta Damona nebo Arnolda Schwarzeneggera je ale topka :D(4.12.2015)

'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon' považuju za tu nejlepší talk show, jaká je momentálně k vidění. Jasně, taky se rád podívám na vtipného Conana O'Briana, Jimmyho Kimmela, Ellen DeGeneres nebo teď už bohužel zrušenou show skvělého Cragia Fergusona, ale Jimmy je pro mě na špici. Znamená pro mě víc, než ostatní vyjmenovaní. Sleduju ho opravdu už od jeho raných začátku. Už od dob, kdy působil v Saturday Night Live, přes moderování různých večerů předávaní cen, moderování své vlastní talk-show 'Late Night with Jimmy Fallon' až po zasloužené "povýšení" z Late Night na The Tonight Show, kde nás i nadále baví rozhovory se známými i významnými osobnostmi, doplněné různými zábavnými aktivitami s nimi a v neposlední řadě jsou tu pravidelné rubriky Thank You Notes nebo Hashtags! Takže, abych to shrnul Jimmy Fallon je obrovská osobnost, co si ten úspěch opravdu zaslouží. Řadím ho přesně k těm oblíbeným filmům, hercům, seriálům, kapelám, zpěvákům nebo videím, přesně do té kategorie věcí, které si rád pouštím, když potřebuju zlepšit náladu, namotivovat, nějak se odreagovat nebo si prostě odpočinout a zároveň královsky pobavit.(22.1.2015)

Show Jimmyho Fallona (snáď skloňujem dobre) je radosť sledovať. Najprv som si myslela, že to je herec Josh Radnor (alias Ted Mosby) zo seriálu HIMYM.. strašná podoba, treba uznať. Rozhovory s ľuďmi nie sú nudné a Jimmy ich ešte obohaťuje so svojim humorom. Najviac som si obľubila jeho "hashtags" ( napr. #MyWeirdFamily ). Odporúčam pozrieť, nudiť sa nebudete.(11.2.2015)

Oh Jimmy! :-) je to takovej kluk, kterej má evidentně radost ze svý práce... S každým je zadobře, s každým se pobaví... Některé nepokrytě obdivuje... Má vtip, má dobrý nápady... Má Roots a prostě mu to jde... Navíc, je to očividně hodnej, měkkej chlap v nejlepším slova smyslu... A taky má pokaždé co nabídnout...(27.6.2014)