Reklama

Reklama

Captain Marvel

  • USA Captain Marvel (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

(více)

Diskuze

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

hrdybuzik

"za tyzden sa pokocham nad dalsou dc kvalitou, aj si pobrecim nad snyderovymi emociami"

 

:D :D :D  Pobrečíš možná, ale "Snyderovými emocemi" to nebude (protože tam, světe div se, žádný nejsou). Ale dobrý, tímhle jsi mě alespoň pobavil. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, hrdybuzik

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Objektivita asi není v jeho slovníku... hodnocení možná ano, ale ty názory...to by i kdejaký adolescent se za něj styděl

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo vážně se z něj snažím vykřesat něco co tam možná není, ale fakt mě zajímá jak moc bude objektivní, protože i přes jeho kecy musím uznat, že jeho hodnocení je docela v pořádku.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Vážně s ním vedeš takovou diskuzi, i kdyby to byla sebevětší sračka, napíše jak to bylo epické temné Dc a že je tam snyder skrz na skrz..

na příspěvěk reagoval dragon94

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

dragon94

az dnes vysiel brrip s ceskym dabingom, za tyzden sa pokocham nad dalsou dc kvalitou, aj si pobrecim nad snyderovymi emociami

na příspěvěk reagoval higuain

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

hrdybuzik

Jo ták. Tys Shazama ještě neviděl. Tak se mrkni. Už je ke stažení i v češtině a pak zkus napsat upřímně co si o filmu myslíš.  Je zajímavé, že Shazam dostane pokračování a Muž z oceli ne. I přes to, že kvality i výdělky jsou úplně jinde.

na příspěvěk reagoval hrdybuzik, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Jeho to nezajímá co píšeš, on to beztak neviděl a jak říkal, je to ten typ idiota kterému stačí jen a pouze že je to Dc a nemusí to ani vidět...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

hrdybuzik

Shazam je špatnej film. Má u mě 3* jen protože se mi celkem líbila první polovina filmu a některý scény byly hodně dobrý. Z celkového hlediska to však je úplná břečka, kde se odehraje 7 autonehod, jen protože se lidé nedívají na rovné silnici před sebe. Konec je přebitej zpomalovačkama, které rozjedou děj, který je následně hned zastaven. A záporák je absolutně příšerný. Jak z nějakýho dětskýho filmu z 90. let. S tím rozdílem, že v Shazamovi je několik "hororových" scén, které bych dětem určitě nepustil. A na konci ta duhová liga...

 Jak takovej film můžeš označovat za kvalitní je mi skutečně záhadou.

na příspěvěk reagoval Ratemus

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

Ratemus

shazam je dc, dc je zaruka kvality, marvel v poslednych rokoch toci jednu sracku za druhou, od leta 2015, to je 11 mcu filmov, endgay som nevidel, som dal dvom filmom 5*, jednemu 4*, siestim 3* a jednemu 2*

na příspěvěk reagoval dragon94, dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Tohle on dělá, takhle hodnotí a pak dá sedmi filmům pět hvězd, šesti filmům čtyři hvězdy...hlavně že drsně komolí jména filmů aby vypadal jó drsně

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

uplna sracka, potitulkova scena, kde kocur z muzov v ciernom vyplul na stol teserakt, to mal aky vyznam, nick fury prisiel o oko trapnym sposobom, captain srackvel uplne nevyrazna ako aj zaporaci

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

jako já bych Talose viděl jako člena Avengers, úplně v pohodě tam by se kolem něho dalo vytvořit tolik příběhových linek. Ta postava, má velký potenciál a charisma. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To jsou věci kterým jsem se zasmál i podruhé...napadlo mě že by klidně Talos se v budoucnu mohl měnit v postavy které by hrály herci z MCU kteří nebyli přímo vidět, jako dabér Ultrona, Vín Diesel, Bradley Cooper, Josh Brolin, Black order, ten co hrál Surtura

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Samuel L. Jackson vždycky podá parádní výkon, to už je u něho samozřejmost. Ale Mendelsohn byl úplně suprej, a Larson sem úplně žral. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Mně se třeba líbí vizuální stránka filmu. Po druhé projekci jsem snížil hodnocení. Fury pořád skvělý ale prostě už jsem si to tolik neužil, takže průměr ale ten vizuál je dobrý

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Sezóna dlouhých stopáží rozhodně nekončí a už brzy nás po tříhodinovém kolosu jménem Oppenheimer čekají další obsáhlá dramata – Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce (206 minut) a Scottův Napoleon … (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Reklama

Reklama