Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Produkce chtěla angažovat Huga Weavinga, ten však návrat do role Red Skulla odmítl. [Zdroj: fandimefilmu.cz] (Butcher of Blaviken)

  • - Podtitul čtvrtého pokračování filmu Avengers byl dlouhou dobu pečlivě utajován a odhalení přišlo až v prvním teaser traileru, který byl zveřejněn na YouTube 7.12.2018 ve 14:00 hodin. Tedy až po téměř 8 měsících od uvedení Avengers: Infinity War (2018). Do té doby kolovaly zvěsti, že se tento díl bude jmenovat: „Fallen Heroes“, „Forever“, „Disassembled“, „Endgame“, „Last Avenger“, „New Avenger“, „Infinity Gauntlet“, „Infinity Crusade“, „Quantum Realm“, „Death March“ či „Annihilation“. Endgame se nakonec ukázal jako správný název. (RadimX)

  • - Nikdo z herců neměl celý scénář. Herci, kteří mají víc scén, věděli víc než ostatní, ale scénář zůstával zahalený tajemstvím. Dokonce vznikaly falešné scénáře, aby se uchovalo tajemství. Například byla napsaná scéna, ve které Gamora Thanose shodí z útesu. [Zdroj: fandimefilmu.cz] (Butcher of Blaviken)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace