Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mari McCabe pochází z Afriky a vyrostla jako sirotek poté, co její rodiče zabila místní chamtivost, korupce a bezohledné násilí. Mari však odmítá podlehnout hrůzám, které ji obklopují. Zdědila rodinný totem Tantu a Mari dokáže využívat síly zvířat – od síly gorily až po rychlost geparda. Jako Vixen statečně bojuje, aby ochránila svět před hrozbami, jaké si vyžádaly její rodinu. (LUKICKK)

(více)

Recenze (6)

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Vixen funguje stejně jako Constantine (2018) na principu - poslepování krátkého seriálu a druhou půli dokončení. A funguje. Díky tomu, že navazuje na Arrowerse seriály, objeví se tu hodně postav z přidružených sérií. Hlavní postava, ale nemá příliš prostor, aby se předvedla. Dá se říci, že magii totemu známe už z Legend zítřka, kde byla matka postavy, ale příliš se nedozvíme o jejím charakteru. Není to špatné, ale Constantine měl větší smysl z toho důvodu, že zakončil to, co původní seriál začal, toto je spíše epizodka. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Takhle pohromadě s několika záběry navíc (především celý prostředek) to na mě působí o něco líp. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Slabučký animáčik a aj tie tri hviezdy dávam len za to, že sa tam objavili zástupcovia Legends of Tomorrow v animovanej podobe, ktorá je stráviteľnejšia ako tá hraná, kde som zvládol pár častí rýchloposuvom a potom som vymazal naraz 5 sérii. ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Z animáčů dost nuda. Dějově tu jsou skoky, moc rychlé přechody. Hned se děje něco, hned na to zas tohle. Nebylo by na škodu přidat stopáž a vypiplat děj a pozadí toho všeho, jak to vzniklo, jak postupně se mění v hrdinku ... tohle byl moc fofr ... si myslim ... ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama