Vixen: The Movie

Animovaný

USA, 2017, 74 min

• Hapretor

Z animáčů dost nuda. Dějově tu jsou skoky, moc rychlé přechody. Hned se děje něco, hned na to zas tohle. Nebylo by na škodu přidat stopáž a vypiplat děj a pozadí toho všeho, jak to vzniklo, jak postupně se mění v hrdinku ... tohle byl moc fofr ... si myslim ...(29.10.2017)

Vixen funguje stejně jako Constantine (2018) na principu - poslepování krátkého seriálu a druhou půli dokončení. A funguje. Díky tomu, že navazuje na Arrowerse seriály, objeví se tu hodně postav z přidružených sérií. Hlavní postava, ale nemá příliš prostor, aby se předvedla. Dá se říci, že magii totemu známe už z Legend zítřka, kde byla matka postavy, ale příliš se nedozvíme o jejím charakteru. Není to špatné, ale Constantine měl větší smysl z toho důvodu, že zakončil to, co původní seriál začal, toto je spíše epizodka.(12.4.2020)

Takhle pohromadě s několika záběry navíc (především celý prostředek) to na mě působí o něco líp.(6.9.2017)

75%(29.3.2019)

To mohli rovno povedať že to je pospajaný seriál s nejakými novými zábermi(4.8.2017)