Nenávist

• USA The Grudge (více)

io.

To ale byla nuda! Nevypnul jsem to jen pro to, že jsem u toho dělal něco jiného. Nejlepší zážitek z celého filmu je soundtrack u závěrečných titulků. Zajímalo by mě, proč tohle někdo tvoří. ()

drkaldj

Chválím rozhodnutí tvůrců jít trošičku jiným směrem zpracování. Triky jsou super. Pár lekaček funguje. Je zde i pár hnusných (rádoby strašidelných) scének, které mají působit zřejmě i znepokojivě. I přesto je to ale v jádru pořád to samé a přijít s něčím novým a opravdu originálním co by skomírající značce dodalo opět lesk je už po tolika filmech (pokusech) zkrátka těžké. ()

K1K0

Ako nadviazanie na pôvodnú nenávisť OK, ale myslím si že už je to moc vyhrotené, ma to hlavu aj pätu, nápad skvelý spraviť niečo ako pokračovanie. Čo sa týka efektov a spracovania je to dobre niekoľko neočakávaných jump scarov, inak je to len zkopirovane a trošku iný dej ktorý sa odohráva na inom mieste ()