Nenávist

• USA The Grudge (více)

Kushina

Film stále omlývá jedno a to samé dokola. Rozhodně to není nějak seriozní film, co by působil strašidelně po celou dobu, film zkrátka a jednoduše vsází na "lekačky", kterých je bez pochyb více než dost. Ale když zhodnotím film jako celek, tak se v něm více méně nestalo nic zajímavého, přesto jsem se párkrát lekl. 50% ()

Saxos

Origo - remake - a ve finále nepovedená vykrádačka obou. Zápory: lekačky založené na zvukovém skoku k volume in; stejně zbytečné skoky v čase. Závěr: z ryze časové úspory doporučuji podívat se jen na trailer k filmu, je tam vše a nebudete se nudit. ()

bonovox

Varenie z vody...Japonsky originál aj americký remake boli ešte ok, toto pokračovanie má už len neustále lakačky, nesympatickych hlavných hrdinov a priemernú až nudnú réžiu. ()

brasek

Strašný film! Príbeh v podstate neexistuje, je to zlepenec niekoľkých príbehov, ktoré síce majú niečo spoločné ale v takomto celku to nemá hlavu ani pätu. Žiadna atmosféra, úbohé napätie. ()

SmajdalfCZ1

Předešlé díly jsem neviděl a teď ani vlastně nevím proč jsem se na tohle chtěl podívat. Je to stále dokola na stejné brdo. Jen se mi teď nebude dnes večer dobře usínat. Tenhle typ filmů nevyhledávám, ale dnes nebylo moc do čeho kopnout. Každopádně ani to moc neoslnilo. Hlavní herečka vypadala jak po měsíčním flámu. Jediný sympoš byl Bichir a asi i Cho, ale ten tam moc nehrál. Asi se ani nechystám na ostatní díly. ()

Cako_SK

Pozeral som originál s EN titulkami, ale tak to teda bola bieda... Moja obľúbená séria. Pamätám si, ako som prvú časť videl niekde na strednej a bol to jeden z hororov, ktorých som sa naozaj bál. Vedel som že to neprekoná pôvodnú verziu, ale že to bude až takáto slabota. No nič, snáď budúci remake :) ()

Emperor1

Bylo to příliš zmatené, abych se jako divák chytnul a rozvláčné na to, abych udržel pozornost. Člověk neznalý předlohy a předchozích dílů bude zklamán, znalec nejspíš také. A Lin Shaye v rolích strašidelných stařen už začíná být trochu okoukaná. ()

STFUzena

Marně snažící se američani o napodobení japonského originálu, marně. Filmu chybí atmosféra, která je klíčová. Celý film stojí na tzv. jumpscarech, které jsou velmi předvídatelné. Zlatý originál! ()

HanzoBureshi

Mohu mít dotaz? Co má tohle sakra jako být? Při sledování filmu Nenávist jsem skutečně cítil nenávist. Jak jsem už psal u předchozích filmů, tak prostě Ju-on se skutečně hodí Japonska, protože jakmile tenkrát začal americký remake, tak šla kvalita rapidně dolů, i když tam bylo Japonsko, ale už američtí herci. No a nyní tu už nemáme ani to Japonsko. Jako sorry, ale když tam byl ten týpek s nadváhou, co dělal zvuky jako Kayako... to prostě bylo k smíchu! Co se týče reakce nováčků, tak možná budou spokojení, pro mě je to rozhodně velké zklamání a výsměch. Úplný odpad to ale není. Mé hodnocení: 3/10 ()

Stinger78

No, co k tomu říct, nebo tedy napsat. Pokud to mám brát jako využití času před silvestrovskou žranicí a chlastanicí, tak fajn, člověk se proluftuje na cestě do kina, kde vypne a čučí na pohyblivé obrázky. Účel splněn, paráda. Dostal jsem, co jsem očekával, žádný milník kinematografie, ale jasně daný děj, jasně očekávané lekačky (holka, co seděla vedle mě, ta to ale asi nečekala, neboť se byla schopna leknout i při hlasitějším kýchnutí) a konec, který byl jasný od návštěvy hlavní hrdinky v psychiatrické léčebně. Co mě lehce štvalo, že mi chvíli trvalo si zvyknout na přeskakování z jedné linky na druhou a také postava Johna Choo, u kterého jsem si říkal, proč za nim nezajdou, než i došlo POZOR SPOILER, že je taky dead. No ale dvojku bych už teda asi netočil... ()

Hejkal_03

To že film často přeskakuje časové linky se vydržet dá, ale předpovídatelnost všech lekaček tomu hodně sráží na ceně. Celé to na mě působilo jako amatérský film. Velmi kvalitní pro mne byl pouze střih a kamera. Málo prostoru bylo věnováno hlavní postavě a jejímu synovi... a poslední scéna?! Co to mělo být? Schrödingerův barák... Slabý průměr ()

v0jt1s3k

Tvůrci očividně nepochopili, čím je originál děsivý. Laciné lekačky a pár uhnilců to fakt nebylo. Film nemá uplně špatnou atmosféru, ale prostě nefunguje ()

DeLonge

Tak a je to jasný. Nějaký nebožák zemřel v náruči ukrutného hněvu a Nicolas Pesce byl želbohu u toho. A zrodila se kletba. Ale že teda jako kurevská kletba. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, že někdo dokáže natočit takový paskvil. Pesce totiž ve světle své nebetyčné demence nejen, že tančil na pomyslném památníku The Grudge. On se tam navíc i vysral, paxe v tom požitkářsky vyválel a nakonec usnul spánkem prokletých. Nazývat toto hororem je čirá zoufalost. Není to strašidelný, není to lekavý, není to temný, není to.... atd. Ale jo, prokletý to je, to zase jo. Nejvíc mě sralo, že při každé scéně s Johnem Cho jsem dostával záchvaty melancholického smíchu. Jj pan MCBP to má už za sebou (díky bohu). Jeho obsazení a herecký výkon v tomhle hnusu to jen potvrdilo. A pohlavní hrdinka? To jako vážně? Musel bych použít 5 z 5 nejčastěji používaných sprostých slov, abych ji alespoň trochu popsal. Takže jen řeknu, že to je nebetyčná píča. Rozhodně nedoporučuji. Nikomu a nikdy. Raději bych celý den štrikoval podprdu pro svou lepší polovičku, než tuto sračku vidět znovu. Ne a ne. Raději se podívejte na Šmouly, ve strašidelnosti to vyjde v podstatě na stejno. Jen na ty modráky se lépe kouká. Takže film vzít, zahodit, zahrabat, spálit, utopit a nakonec přejet parním válcem. ()