Bojíte se tmy?

(seriál)
  • Kanada Are You Afraid of the Dark?
Rodinný / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi
Kanada, (1990–2000), 36 h 43 min (Minutáž: 24–25 min)

Ross Hull, Daniel DeSanto, Raine Pare-Coull, Jodie Resther, Jason Alisharan, JoAnna Garcia Swisher, Elisha Cuthbert, David Deveau, Rachel Blanchard (více)

Série(7) / Epizody(91)

Série strašidelných příběhu s mysteriózní atmosférou, 30minutové napínavé příběhy s hororovým nádechem. Každý díl nový příběh. Bojíte se Tmy? (Pumiiix)

McLushi

Pamatuju si, že asi tak v osmi letech jsem na to koukával na SuperMaxu. Nesměl mi ujít ani jeden díl, viděl jsem snad všechny a tehdy mi to připadalo celý takový hafo strašidelný. Teď bych se nad těmi příběhy spíš pousmál, ale dávám pět hvězdiček a to z nostalgie. Pro kluky a holky do desíti let ideální seriál. ()

blackrain

Dobrá otázka. A co vy, bojíte se tmy? Já se tmy nebojím. Jen se ve tmě špatně orientuju a to mě někdy děsí. Moje představivost taky pracuje ve tmě jinak. Nicméně, na hřbitov by mě v noci nikdo nedostal ani za zlaté prase. Některé příběhy byly dobré, jiné byly špatné, trošku jako na houpačce. Mimochodem, neměla jsem tušení, že seriál je z Kanady. ()

tXtX

Kultový misteriózny seriál z dielne SuperMaxu, ktorý mi občas nepekne znepríjemňoval večery. Dnes je už možno (určite) drvivá väčšina poviedok na smiech, ale verte mi, že v ranom veku to na človeka pôsobí fakt desivo. Sú však časti, ktoré obstoja bez mihnutia oka aj dnes (diel s názvom The Tale of the Midnight Madness - odporúčam). Už len samotná znelka a úvod svojho času naháňal strach.. Staré dobré časy. ()

Phobia

Strašidelné příběhy pro děti - jemnější varianta "Krajních mezí", "Twilight zone" a podobných rádoby strašidelných bajek pro hojné masy TV diváků, co by u skutečného horroru potřebovali pampersky a pak by museli ještě půl roku spát při rozsvíceném světle. Máte-li otrlého potomka do 12-ti let věku, pak to pro něj po setmění bude zážitek (většinou). Mě už tahle soft horor série potkala v době, kdy jsem byla uvyklá daleko větším drsárnám... jsem holt úchylné morbído už odmalička. 55% ()

Aluska88

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů na legendárním Supermaxu. Úchvatná úvodní znělka, povedené a napínavé příběhy. Dnes už bych se jich však nejspíš nebála a také ukázky ze znělky na mě působí poněkud lacině:) Filmový vývoj udělal své, ale ta nostalgie a vzpomínky jsou nevyhasínající. "Děsí Vás příběhy o přízracích, bezhlavých jezdcích nebo klekánicích? Chcete opět prožít mrazení v zádech a strachy nevydat ze sebe ani hlásku? Už se bojíte? Měli byste! Další strašidelné příběhy Vám v seriálu Bojíte se tmy, bude vyprávět Supermax." :) ()