Reklama

Reklama

WandaVision

(seriál)
Trailer 2
Akční / Komedie / Romantický / Sci-Fi
USA, 2021, 5 h 30 min (Minutáž: 27–47 min)

Epizody(9)

Obsahy(1)

Dvě neskutečně mocné bytosti, Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), žijí idylický život na předměstí, ale začínají mít podezření, že vše není takové, jaké se zdá být. (88.p.a.j.a)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (302)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Paráda! Tomuto seriálu nelze nic vytknout. Jsem rád, že Marvel to čtvrtou fází posunul trošku do takovýchto nápaditých a hlavně jednou sérií ukončených televizních sérií. WandaVision je totiž díky této myšlence nápady přetékající pecka, kde od prvního dílu nevíte, co si myslet, abyste oné genialitě postupně přicházeli na chuť, a která hlavně končí přesně včas, aby Vás dokázala adekvátně ukojit. Myslím si, že je škoda více slov. Na seriál jsem šel s minimem informací a tak jsem díl za dílem objevoval další a další narážky a nápady, které seriálem protékaly, až jsem se dostal k jádru toho, proč se zde děje to, co se děje....a po dlouhé době jsem byl scénáristicky příjemně šokovaný. Myslím si, že vědět o chlup více, už bych si to tolik neužil...a pokud je ještě někdo, kdo má Marvel rád a WandaVision neviděl, tak ať ani chvíli neváhá. Asi to nejoriginálnější, co od Marvelu vzešlo. Vůbec ne prvoplánové, odkazující na mnoho filmových dekád zpět a s láskou ke kinematografii, kterou já vždycky moc rád ocením. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

WandaVision je seriál, o kterém se skvěle mluví s kámoši, ale není zase až tak zábavné se na něj koukat. Jenže díky tomu, že je o čem mluvit i co řešit (ať již stranou formy, stylu, dopadů na MCU do budoucna, teoretizování nad odkazy a náznaky, není toho málo; škoda že tyto teorie a náznaky jsou nakonec zajímavější než jaké se to ukáže být), tak to značně klame tělem a vytváří se dojem, že je to vlastně zábavné. Jenže není, zábava je čistě v oné meta rovině "kolem WandaVision a nikoli s ní/u ní". ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónov║ Prvé dva diely sú skoro ako zlý retro vtip, ale fakt zlý. Vôbec to nemá žiadnu pôdu pod nohami, len krútite hlavou o čo tam vlastne ide, tretím dielom príde na to o čo tam ide. Koncept je jasný ale tento melodramat týchto utopistických superhrdinov vôbec neberie. Už ani v kino filmoch ma tieto dve postavy Vision a Vanda moc nebrali a seriál to len viac priklincoval, strata času. Marvel stagnuje? A riadne!!! /40%/ ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Mrvel pod křídly Dyznyho heterofobního a bělorasistického kancelačního kokotporátu neomarxistických fašistů jednoznačně vládne světu! Světu náctiletých debilů, nekulturních dyslektiků, přitroublých konzumních lopat a povrchních vypatlanců, které svou tvorbou i nadšeně vytváří, hýčká a stádově pěstuje pro nový sterilní svět užitkového dobytka. A tak tu po furtdokolovém potírání mluvící bubuhlavy z vesmíru, očkování oligofreniků proti Tetanu, věčnému pičoidnímu cákání pavučinek na škaredé, pydlooké čtrnáctky s rovnátky a karnevalovému poletování pastelových bukanýrů v žužupelerínkách a zařezaných pitkáčích máme naprosto originální teplou novinku! Blivajzovitý ajntopf tradičního shitcomu, Sabriny přiblblé čarodějnice a rodinných hovnot ala Žena a život. Klišovité, plytké, trapné a ubohé, Mrvelu zjevně už pomalu dochází i omezenost a tvůrčí impotence. Po sedmi dílech otravného čumění na afektovaně přehrávající slizkou Olsenku a žaludovitě rudého hňupa s jebákem mezi očima a čekání, jestli se z toho přeci jen něco nevysvrbí, je mi už zcela u prdele, jak ti světospásní agenti S.H.I.E.L.D (Supreme Headstroke, International Execration and Lucid Debility) tu prefabrikovanou retardšlamastyku mumulendem traumatizované bulharské cigošky nakonec vyřeší a jen vroucně doufám, že všichni, co tenkrát nepošli na Tetanus, taky co nejrychleji umřou. Jsem upřímně zděšen, že má něco takového 80 procent a začínám se pomalu učit vyjadřovat pomocí skřeků a posunků, aby mi většinoví ovčané rozuměli. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOHLE JE NÁŠ DOMOV…“ /// Tak takovejhle seriál asi čekal málokdo. Myslím provedením. Přitom soužití muže stroje s čarodějnicí, tvořících dokonalej pár, by mohl bejt zajímavej sitcom… To černobílý retro je – když na tu hru na naivitu přistoupíte – fajn, stejně jako ty debilní (naivní) ftípky. Nemíním v tom hledat víc než snahu o originalitu a trochu toho Marvelovskýho předvádění. Baví mě, jak z tý jednoduchosti postupně přejdeme k tomu, co tyhle bytosti představují. Pravda, ta linie s „Babou“ je trochu nečekaná, ale ve světě, kterej chce každou chvíli zničit nějaký monstrum… asi to nemá cenu hrotit. Já to bral jako zábavu a tak jsem se bavil! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem chtěl, aby Avengers byli sitcom. 2.) Nenapadlo by mě, že rozšíření hranic světa, kterej jsme si doma vysnili, může znamenat katastrofu. 3.) Thx za titule „Titulkomat“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Galerie (87)

Zajímavosti (140)

  • V historii Marvel Cinematic Universe žádný projekt nikdy nedostal nižší rating TV-PG (mládeži nepřístupno do 10 let), než seriál WandaVision. (Mahriz)
  • Wanda a Vision mají v kalendáři označený 23. den, což odpovídá počtu dosud vydaných filmů v rámci Marvel Cinematic Universe. (Matej.Krajci)
  • Epizoda slouží jako pocta americkým sitcomům z 60. let, zejména Bewitched (od r. 1964). (Kubaaa97)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní…

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra…

WandaVision se dočká spin-offu

WandaVision se dočká spin-offu

07.10.2021

Marvel dnes lehce zaskočil fandy seriálové WandaVision. Místo klasické druhé řady, případně oznámení filmového pokračování se Scarlett Witch (které jistě přijde později), totiž oznámil spin-off s…

Blade našel režiséra

Blade našel režiséra

20.07.2021

Marvel poprvé oznámil návrat filmového Bladea už na Comic-Conu v roce 2019. Slavného bijce upírů si měl zahrát oscarový Mahershala Ali (Zelená kniha) a projekt měl dorazit někdy během čtvrté fáze.…

Reklama

Reklama