Reklama

Reklama

CSI: Vegas

(seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, (2021–2022), 14 h 20 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Jason Tracey

Hudba:

John M. Keane

Hrají:

William Petersen, Jorja Fox, Wallace Langham, Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez, Mandeep Dhillon, Charles Baker, Paul Guilfoyle (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Mesto, kde pravda je lžou a skutočnosť klame. V meste plnom hazardu a hriechu vás dokáže oklamať aj čistá pravda... Spin–off seriálu C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (2000-2015) prináša nové prípady z hriešneho mesta, ktoré preslávili nielen hazardné hry a nerestný život, ale aj úspechy jedného z najlepších kriminalistických laboratórií na svete. A práve tie začali niekomu prekážať tak, že sa ho pokúša zničiť a spochybniť jeho doterajšiu prácu... Tvárou v tvár existenčnej hrozbe, ktorá by mohla zničiť renomované kriminalistické laboratórium v Las Vegas a jeho skvelú povesť, musí súčasná šéfka Maxine Robyová požiadať o pomoc starých priateľov Gila Grissoma a Saru Sidleovú. Spojené tímy expertov nasadia nové forenzné metódy a techniku, aby odhalili neviditeľné dôkazy, odvrátili hrozbu a prežili. Ak sa to podarí, môžu ďalej slúžiť spravodlivosti, hľadať pravdu a riešiť komplikované prípady vrážd. V opačnom prípade by stovky odsúdených vrahov opustili väznice a znovu zaplnili neónom ožiarené ulíce mesta plného hazardu, nekonečných večierkov a hriešneho života. (TV JOJ)

(více)

Recenze (2)

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Původní partičku nahradila barevně hyperkorektní skupinka jakýchsi nonamů, jen tu a tam nějaký zoufalec zůstal, aby si přilepšil k důchodu. Původní seriál jsem měl docela rád, ale tohle fakt ne, děkuji. Nezvládl jsem ani 1. díl. (5%) ()

imaginer21 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nostalgie je potvora, a tak mě s nadějí i příslibem návratu starých známých tváří i démonicky mysteriózní atmosféry přilákala k tomuhle 10-dílnémů sequelu legendární CSI. Na seriálu bylo úctyhodné kdysi to, že si divák mohl být jist neustálým udržováním napětí, ať už v příběhové lince nebo díky nezvyklé, ne-li originální výstavbě epizody. Moralizování stranou, šlo se težce na dřeň jasných důsledků mnohdy morbidního jednání obyvatel i návštěvníků města hříchu a proti tomu stál fundamentální a objektivní přístup názory nevnucujících vědců-vyšetřovatelů. Ruku na srdce, nejlepší epizody ony dávné legendy stály na budování napětí ruku v ruce s inteligencí vyšetřovatelů, kteří do vyšetřování vnášeli světlo nejen s baterkou v temných zaprášených místnostech, ale také s vyspělou technologií a logikou, čemuž k dokonalosti přispívala rovněž mnohdy temná či přijejmenším těžce dramatická hudba. A tohle všechno se v této sérii objevilo asi tak často jako Jim Brass na samotném začátku. Mrzelo mě především šablonovité nastavení epizod, které vesměs nejsou špatně napsané, ale zbytečně natahují hlavní linku, pro níž se divák měl ke sledování CSI vrátit. A tak kromě první (díky nostalgii) a poslední (díky plnohodnotnému tempu) epozody vlastně není moc o co stát. Je smutné, že teprve až samotný závěr série zvedá divákovu pozornost naplno a dýchá na něj tak, jako kdysi, když ještě Grissom neměl fousy a jeho kancelář zdobila nádobka s naloženým embryem prasete. ()

Reklama

Reklama