Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

PanPyzamo

Ant-Man a Wasp a je více méně to samé, co předešlý díl. Fajn příběh s v pohodě soundtrackem a jednoduchou zápletkou, který neurazí. Záporák opět nic extra, ale už je to lepší. Pokud se vám líbil předešlý film o Ant-Manovi, tohle se vám nejspíš bude líbit též. 7/10 ()

chozze008

Skvělá marvelovka, ke které jsem se konečně dokopal až po doporučení na diskusi. Asi mě nepřitahujou zrovna jejich super obleky. Ale 1) dobrej příběh (kdo čte comixy, ví jakej je vopruz sehnat dobrej příběh, zvlášť když se pohybujete jen ve vodách Marvelu) 2) je to vtipné (né tolik jako Deadpool, ale je) ()

kishi_SO

upgrade prveho filmu o dalsiu postavu a viac sa zmensujucich a zvacsujucich sa serepeticiek. Ma vsak sympatickejsieho zaporaka a nemusim si lamat hlavu nad tym o com to bolo. Zapametatelnejsie. ()

PTuranyi

V zásade dobrý akčný film, keď odhliadneme od rozprávkovej dejovej línie v ríši kvánt, tak to celkom ujde. Jasným plusom je tu humor. Nebyť vtipného hlavného hrdinu tak by som dal o hviezdičku menej. Michael Douglas a Michelle Pfeiffer ako bonus. Ale Michelle svoju úlohu citlivej vedkyne celkom nezvládla a dosť prehráva. ()

sebulba1981

Ant-man a Wasp je další film ze stáje MCU.A je to zase nářez.Dokonce mě to přišlo vtipnější než oba díly Deadpoola.Dvojka Ant-mana je ještě vtipnější než jednička.Má to skvělé obsazení.Můžu ho doporučit úplně každému.Scény se zvětšováním a zmenšováním mají nápad.Je to milá akční komedie,která si na nic nehraje.Za mě 100%.Potitulková scéna je opravdu povedená a připraví nás na nadcházející Avengers 4,které slibují ještě větší filmový zážitek.A také zakončení jedné opravdu vydařené filmové série. ()

Bohi

Vcelku povedene pokracovani. Cekal jsem ale trosku vic. Zabavne to bylo ale neco tomu chybelo. Nejzajimavejsi asi po titulkova scena. ()

Sashmen13

A já 5 hvězd nadhodím, protože ačkoliv pár vtipů bylo až trochu moc, viz. večeře na konci, tak jsem se dost bavil. Akce je super, o kvantovém světě spíše doporučuji moc nepřemýšlet, stejně jakože nikdo neřešil události z Thanos movie (loď která se zjeví nad městem a v dnešní době se info o tom nerozšíří po celé planetě?). Ale jo, jak bylo někde řečeno, nejlepší autová honička, jen trochu omezit X-con joky. Haha get it? X-com = X-con. Eh tak nic. Upřímně mě X-con přijde jako super název pro nějakou firmu šmejdů, conartists: D ()

lenkqudx

Jednotka Ant-Mana bola takou príjemne prekvapivou lahôdkou, pri ktorej sa človek zasmial, ale si aj uvedomil, že hrdina nemusí mať najmodernejšie vybavenie a veľkosť na to, aby zachránil svet. Keď som čítala pozitívne reakcie na dvojku, tešila som sa pretože - mala byť plná humoru, akcie a nájsť riešenie pre Avengers 4. Jediné, čo je z toho pravda bola tá akcia. Zápletka vlastne o ničom, celkom tuctové scény a dialógy a atómové cestovanie ma tiež neohúrilo tak, ako som očakávala. Ant-Man a Wasp teda radím k tým horším marvelovkám, aspoň v mojom prípade, a 4hviezdičky dávam len z toho dôvodu, že ide o MCU. ()

bigmatko

Tieto mimo avangerské marvelovky ma bavia oveľa viac ako superhrdinské smoothies. antnamn rieši rodinné problémy a nie problémy celého sveta a preto je to jednoduchšie a priamočiarejšie, film má rýchli spád humor aj akciu. Digitáne omladzovanie stárnucích hviezd holywoodu je výborný trik ale Pfeiferka vyzerá super aj z bielymi vlasmi. Nejaké hlášky sa tam priebežné objavujú a okrem antmanna ich hádže hlavne Miso Peňa. V závere je náznak budúcich udalostí avangerov. Ale úplne záverečná potitulková scéna je zbytočná. Marvel už si z divákov robí srandu a schválne ich necháva čakať až do úplneho konca. ()

Lubik333

Nevím proč, ale od filmu jsem dostal víc, než jsem čekal. Ant-mana jsem dřív nějak nemusel ale po dvojice se mi přiblížil. Líbilo se mi, že film byl pojat trochu humorným stylem jako poslední thor. Doufám, že se ještě s Wasp objeví v příštích avengers, bohužel v potitulkových scénkách to nebylo vůbec prozrazeno. ()

AmunRa

Rodinná Marvelovka o záchraně maminky. Konečně přijatelné množství hlavních hrdinů a v rámci rodinného filmu žádné vraždění, jen uspávání a předhazování FBI. Hlavní roli si jednoznačně přisvojila Evangeline Lilly (Wasp) a Paul Rudd (Ant Man) jako vzorný otec a mizerný manager firmy je jen komický element, kterého snadno přehrává i suše glosující Michael Douglas a skvělý Michael Peña. Bitky s létáním, změnami velikostí a procházemím předměty jsou zábavné, jen pořádný démonický padouch filmu chybí. ()

J3STER

Musím řict že jsem se v kině i pobavil a děj mi přišel takový jak jsem přesně čekal, ale nevím, jestli by mi přišlo zachraňování ztracené matky důležitější, než záchrana světa před Thanosem. Nebylo tam sice vysvětleno, že by nějaká válka byla ale.... nechci kritizovat. 80% ()

CheeseFigure

Nebolo to zlé, ale pri jednotke som sa viacej nasmial. Herci sympatický, Evangeline Lilly dala našťastie preč ten hrozný účes a na Michaelovi Douglasovi som sa dosť nasmial. Záporáčka Ghost je zaujímavá a jej motívy sú pochopiteľné. Nejde jej o klišé, ako ovládnuť svet, ale skôr o niečo oveľa prostejšie. Čo, tak to vám nepoviem, kuknite si tento film. A nezabudnime spomenúť jedno z najlepších cameí Stana Leeho. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady