Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

illy.cz

Samozřejmě proti Přátelům je to o dost slabší, ale i tak jsem se velmi dobře bavil. S každým přibývajícím dílem je to lepší a lepší a mezi sitkomy se jedná určitě o nadprůměr. Osoba, která tento seriál drží nad vodou není Matt LeBlanc, ale zcela neuvěřitelná Jennifer Coolidge. Pokaždé, když se tahle ženská objevila na scéně jsem se musel nehorázně smát a to, co předvádí, jsem zatím u žádné vedlejší postavy v jiném seriálu neviděl (stejně výrazná vedlejší postava je možná jenom ve Vincentově světě, a to v podání Jeremy Pivena). Jenom díky ní jsou to čtyři hvězdičky a dost možná, že až se dodívám na ostatní epizody, jedna přibude, protože tahle ženská je skutečně ďábelská...,,Ahoj lidi, právě jsem viděla celou vaši scénu...máte takovou kliku, že jste zaměstnaní"..:-) ()

Barak

Joey byl v Přátelích jednou z mých nejoblíbenějších postav, ale sám tahat seriál kupředu se mu nepodaří. Zpočátku je vše na něm a nějakou chvilku trvá, než jsem si na ostatní zvykl, ale po pár dílech to šlape téměř perfektně. Druhá sezona je o dost jiná než ta první - točí se především kolem natáčení a vše podstatné se děje na place - a v jejím závěru už tvůrcum očividně dochází dech. Nakonec Joey ale velmi překvapil, protože i když byl první dojem takový, že se snaží vydělat na jménu, tak se podařilo vytvořit velmi důstojný spin-off, který ostudu rozhodně neudělal.... ()

radek512

Tenhle seriál dokazuje, že i když byl Joey v Přátelích velmi vtipnou postavou tak samotný hodně ztrácí, přestose na to dá ale dívat. Každopádně v porovnání s Přáteli nemá šanci. ()

pepa3rd

Určitě to už nejsou Přátelé, ale stejně to je kopec zábavy. Tenhle seriál vůbec nemusí těžit z jejich slávy, vystačí si svým vtipem, nadsázkou a příběhem docela dobře sám. 80 % ()

emdvojka

Občas mám pocit, že vtípky sú strašne vynútene a všetko to potom vyznie veľmi kŕčovito...v porovnaní zo sitcomom Dva a pol chlapa je to veľká hovadina. ()

terina.92

Po shlédnutí posledního dílu, je mi docela smutno, že už další díly nejsou (i když konec 2 řady má otevřený konec). Joey je pořád ten stejný Joey, jak ho všichni známe a máme ho rádi. Pravda, pár dílů sice trvá, než si zvykneme na Ginu a ostatní, ale potom je to celkem fajn. ()

FantomASS

Priatelia sú veľmi kvalitným seriálom a niektoré epizódy poznám naspamäť. Nový Joey je ale vítaná zmena a vôbec za "predchodcom" nezaostáva. Keep it up, Joey !!! ()

pistik

Mizerná atrapa seriálu s ešte mizernejším obsadením. Samotný Joey je tak nevtipný ako len môže vytrhnutá postava z iného seriálu byť. Škoda, všetky postavy priateľov mali umrieť spolu so svojím skvelým seriálom a nie mučiť divákov druhotriednou náhradou. LeBlanc je jednoducho trápny ()

Louie

Pro mě o jednu třídu lepší sitcom než Přátelé, které jsem nikdy moc nemusel. Vlastně až na Joeyho... Aha, takže vlastně tím to bude. A taky trošku tou blond sousedkou... a Joeyho sestrou... a jeho agentkou se slabostí na zajíčky a cokoliv s alkoholem... a to stačí... ()

ecis

Pre mnoho ludi sa to stalo prepadakom. Je jasne, ze Priatelia to nie su - jednoznacne tam chybaju take silne a rovnocenne postavy. Pozerat sa cistych 20 minut len a len na Joeyho moze sa stat otravne a stereotypne, ale stale je to este zabavne a oproti dalsim novovznikajucim sitcomom patri k tomu lepsiemu. Prijemne osviezenie bola Lucy Liu v prvej serii. ()

Sosak

Joey byl nejméně sympatická postava z přátel (společně s Phoebe) a psát mu vlastní seriál zavání pouze nepochopitelným popudem producentů zobrazovat prostředí filmového šoubyznysu, ve kterém se právě tato postava pohybuje. Samotný seriál kvalit Přátel zdaleka široka nedosahuje a dokonce nefunguje ani sám o sobě. ()

Respex

Pokud budu tento seriál porovnávat s Přáteli, tak je opravdu o dvě příčky níže. Přesto některé momenty nejsou špatné. Za mě 3*. ()

Moly

Žel Bohu, čekala jsem Přátele a těch se mi nedostalo. Jako samostatný seriál by snad dostal třetí hvězdičku, ale to už je riziko spin-offů. Nehledě na tom, že Joeymu prostě chybí jeho Chandler. (Kterého jsem ostatně měla vždycky radši.) Třeba se jednou dokoukám na všechny díly a zvýším hodnocení. Leč spíše na něco takového nebudu mít chuť, a to je chyba. Nikoliv má, ale seriálu, který si mne (tedy svého diváka) nedokázal získat. Nedá se svítit. ()

swiss

Kvalitní sitcom. Jeho nevýhodou je, že ho bude každý srovnávat s Přáteli. Nevidím důvod srovnávat a dávám 80%. ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)