Reklama

Reklama

Skins

(seriál)
Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Hrají:

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(61)

Tento břitký seriál sleduje napjaté životy skupiny teenagerů v posledních dvou letech střední školy. (Netflix)

Diskuze

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

hellstruck

Mně dřív britská strašně vadila... Jako "dááááncing, cááááán't apod. :D Ale sledovánim britských seriálů jsem si na ní zvyknul, ale stejně se mi americká líbí víc :D

na příspěvěk reagoval Petaxis, hellstruck

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Mikeel

Jeee konečně můj člověk, mně furt všichni říkají, že nemám vkus, že britská je krásná. Ale já když slyším ty hrozný přízvuky, nic krásnýho na tom nevidím:D

na příspěvěk reagoval Mikeel, Petaxis

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Mikeel

Tak to mně divný nepřijde, páč v Anglii jsem nikdy jinou angličtinu než "fock" a podobně, snad neslyšela:D

playboxguest: To bych neřekla. V Dive a Liability je vyzrálejší a ne takový "nechutný pako" :-)

na příspěvěk reagoval Mikeel

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

hellstruck


Přesně, Jezero smrti mě taky napadlo :D Nevim no, já z něj mám prostě blbej pocit, už jen kvůli tý jeho divný angličtině, když místo skoro každý samohlásky řiká "o"... Fock you :D Trochu mi to připomíná I wanna "fock" on my table :D :D

na příspěvěk reagoval hellstruck

playboxguest

playboxguest (hodnocení, recenze)

Mně přijde, že třeba ve Weekender, Tower Block, Dive, Private Peaceful nebo Liability je to furt ten samej Cook ze Skins, jen s jiným jménem :) 

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

beba789

No tak to je zrovna dost blbý příklad, má kupu jiných a lepších rolí :D A na videích taky působí sympaticky.

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

hellstruck

Přesně, mě Cook přišel totálně nechutnej... Ten jeho smích... Takovej vymytej blbeček, co všechno jede přes násilí... :D Navíc už sám Jack je od pohledu hajzl a já bych se ho asi trochu bál :D

na příspěvěk reagoval hellstruck

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

playboxguest

Hm,to já jsem spíš člověk, co je spíš uzavřený a celkově jsem prostě jiná než on, tak pro tohle předvádění moc nemám pochopení, Cooka jsem prostě zpočátku nesnášela. Ale Jack, to je něco jiného :D A "nový" Cook v Rise se mi taky líbí :))

na příspěvěk reagoval Mikeel

playboxguest

playboxguest (hodnocení, recenze)

hellstruck

Ono se není čím chlubit, ale bejt kluk, asi nemám do Cooka daleko, proto ho asi tak vidím, hlavně když je s přibývajícími díly vidět, že je takovej jen na povrchu, že uvnitř má pochybnosti sám o sobě atd... :)

na příspěvěk reagoval hellstruck

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Mikeel

No, logiku by to dávalo a nedávalo. Těla museli objevit, být to ve zprávách.. takže zase otazníky:D Je to jak říkáš, měli to pořádně dořešit a přímo v seriálu..

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

playboxguest

Tak to nee, to byla jasně Effy. Z kluků sice byl, ale být Eff, tak si o něj kolo neopřu, charakterově byl vyloženě odpudivej. I když znám dost holek, který tyhle hloupý-namachrovaný-nevěrný typy vyloženě vyhledávají.

na příspěvěk reagoval playboxguest

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

hellstruck

Podle mě by to dávalo logiku... Když někoho zabiješ, tak nečekáš, abys to mohla říct ostatním... Ale zas kdyby jí to neřekl Cook, policie by přece u Fosterovy mrtvoly našla i Freddieho oblečení a nějak by se to dozvěděla třeba od jeho táty nebo z televize... Tak těžko říct... Ale to, že neví, že umřel by vysvětlovalo to, že se o něm vůbec nezmínila :) Na druhou stranu si těmahle kecama, který nejsou natočený, tvůrci jen sprostě kryjou záda... Do těch mezer, co mezi těma sériema jsou si můžou vymyslet prakticky cokoliv ;)

na příspěvěk reagoval hellstruck

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

SPOILER ke Skins Rise

..A někde jsem četla, že tvůrci potvrdili, že Effy neví, že je Freddie mrtvý, protože Cook hned zdrhnul, co si o tom myslíte? :(

na příspěvěk reagoval Mikeel

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Tak Rise v pohodě, asi nejpodobnější původnímu Skins. Jen mě tam srala ta namyšlená kráva, Cook je pořád stejně blbej. Ale aspon se nezměnil jako ostatní :D Ukázka na další part nevypadala nic moc, tak doufám, že tam ještě Cook řekne něco víc než jen v tomhle díle.

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Mikeel

Já mám raději vibrace na všechno, protože když si dám oblíbenou písničku jako vyzvánění/budík, tak se mi úplně znechutí :D

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

Hah, tu úvodní znělku jsem taky raději skipoval. Mohli by dát do posledního dílu Wild World.

na příspěvěk reagoval playboxguest

Reklama

Reklama