Perníkový táta

• USA Breaking Bad (více)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Série(5) / Epizody(62)

ricardo2803

Seriál mi doporučil kolega z práce. Trochu ho za to nenávidím, ale i mu děkuji. Tolik hodin v kuse jsem u televize ještě neseděl. :-) Super výběr herců, minimální množství hudby (a to mám hudbu jako doprovod moc rád), skvělé přirozené dialogy. Prostě paráda. Za mě jeden z nejlepších seriálů. ()

Xakor20

Dokonalý obraz destrukce stereotypního života, kdy zoufalství přiměje člověka k zoufalství, které ho pohltí a zfanatizuje. Úmysl zabezpečit rodinu nebude brzy gró číslo jedna, teď jde o to ochránit svou rodinu, čest a zůstat naživu...Psycho! 11/10 ()

pajkir

Neznám moc seriálů, který nejenom, že si udržely úroveň až dokonce, ale ona byla každá další serie dokonce lepší, než ta předchozí. Děj vypointovanej do nejmenších detailů, nejvíc mě dostaly ty fialky. Úžasný herci, jediná výtka směřuje k Jessemu, na jehož uplakaný herectví v posledních seriích jsem byl už alergickej. Za mě každopadně jeden z nejlepších seriálů vůbec. ()

bonsetti

Až tak mne to nezaujalo, přijde mi to nadhodnocené. Proklikáno, moc jsem to nepochopil a ani nechápu zdejší hodnocení. Souhlas s: jasanka, Mrscriticism, hwnd, zencitizen, Mikita ()

atrrej

Seriál spracovaný na dobrej úrovni aj keď miestami ma vytáčalo podľa mňa až príliš nelogické konanie postáv iba za účelom napínať dej. Postava Walta mi bola sympatická zhruba po koniec 2.série a trocha to vytiahol v sérií 5. Skôr sa mi v seriály páčili vedľajšie postavy ako Gus, Saul a jednoznačne najlepšia postava z celého seriálu Mike. Nevedel som sa rozhodnúť medzi 3 a 4*. ()

Palkes

Jeden z najlepších seriálov aký bol kedy natočený. Bryan Cranston aj Aaron Paul predvádzajú herecké koncerty. Fantastický scenár, ktorý funguje celých 5 sérií. I will miss you Heisenberg. ()

Slash_Flash

Jedno slovo - dokonalost. Vince je skvělej režisér, všichni herci předvedli perfektní acting, Bryan a Aaron do sebe zapadají jak puzzle, soundtrack je fenomenální, každý záběr je umělecké dílo, nejlepší character development nejspíš vůbec, od první epizody po úplně tu poslední - naprostá bomba. Nemám co vytknout, nejlepší seroš vůbec. ()

TheLegend27

Definice dobrého seriálu. Jádrem všeho je proměna Waltera Whitea na Heisenberga. Srdcem všeho je Jesse. Z každého záběru na váš číší buď osudovost, nebo aspoň dost černý humor. Sice budete občas nesnášet Skyler a čekat až se začne něco dít, ale takové chvíle pak dají váhu těm dramatickým. Po čtyřech sériích si řeknete, že by asi bylo dobré to tady zakončit, aby to pátá série neuzavřela nějak špatně. Ale voila, pátá série je vrchol geniality. ()

Kovomatix

Žádnou akci nečekejte, teda ne velkou, ale když se akce objeví jednoduše ohromí, jinak seriál zaujme totiž především vývojem charakterů. Ale to vše má jednu nevýhodu, čas. Trvá strašně moc dílů, než se děj posune a mezitím je čas vyplněn, sáhodlouhými dialogy. Jistě dává to punc originality, ale vše mohlo být vysvětleno bez ztráty na kvalitě v polovině dílů. Trochu uspokojující je že po konci, který je naopak rychlý, se můžete podívat na Better call Saul, ale je to odbočka, ne pokračování. ()

Patrick777

Dlho som sa tomuto kultu vyhýbal, bál som sa, či to, čo som počul nie je lepšie, ako to, čo uvidím. Čiastočne som mal pravdu. BrBa nie je až taká pecka, ako sa hovorí. Je to seriál, ktorý nesklame, ale súčasne je to seriál, ktorý si podľa mňa svoje zvučné meno zaslúži len sčasti. ()

thefly

Celkový dojem velmi dobrý, ale seriál má občas slabší díly, což mi trochu vadilo. I přesto dávám plný počet hvězd. ()

pantokrator

Sakum pikum celý seriál by byl na pět hvězdiček. Nebýt jediné, kratičké scény, která jeho uvěřitelnost poslala do hrobu. Kdyby se Gus bez ksichtu objevil v bonusovém materiálu, byl by k sežrání. Takhle se jedna klíčová událost zařadila někam k Marvelovským spektáklům a jinak skvěle vygradovaný příběh táhne celý s sebou. Vlastně mi zkazila požitek z koukání do konce. ()

Ewtio

Perníkový táta byl pro mě nezapomenutelným zážitkem. Příběh učitele, který se původně ze zoufalství stává drogovým dealerem, mě nadchnul svou jednoduchostí a genialitou zároveň. Celý seriál na mě působí neuvěřitelně věrohodně, jako by se mohl odehrávat i v realitě. Možná i proto mě začal chvílemi i trochu nudit, naštěstí ale dokázal nabrat zpátky tempo, které začal postupně trochu ztrácet. Vše vyvrcholí ve fenomenální poslední sérii, které tempo naopak vůbec nechybí a dokáže diváka tak vtáhnout do děje, jako málokterý seriál. ()

Ronaldo7JD

Keby bol seriál kratší o cca 15 - 20 epizód, ktoré slúžili len na natiahnutie na daný počet dielov tak by to bolo za plnú paľbu. takto bohužiaľ "len" za 4. ()

hori14

Za mě jen 3 hvězdy. První série ze začátku nudná až v druhé půlce to nabralo grády. Druhou sérii bych hodnotil se třetí průměrně za to čtvrtá a pátá děs běz.... Chápu, že vetšina lidí tento seriál ''hajpla''neuvěřitelně ale za mě by to vše šlo dát do 3 sérií maximálně. Za mě opravdu jen průměr a to jsem od toho čekal více. Samozřejmě pro jiné osoby to může být velmi povedený seriál. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis